Strona 133 z 543
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,330 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Również jestem za tabelka.

Dziewczyny dzisiaj zrobiła mi się opryszczka... nie wiem czy mam się martwić. Nie jest o pierwszy raz, ale mimo wszystko w ciąży chyba jest to niebezpieczne :-(

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    A mnie odwiedzili dzisiaj rodzice Mama przywiozła kaczkę z nadzianką. Wszamaliśmy z frytkami. I pies mi się zsikał do łózka. Świnia okropna i ojscus. Tak dawno się już nie załatwiała w domu, a tu taka niespodzianka... No ale cóż...

Co do jedzenia, to marzę o takich pysznych potrawach, ale żeby ktoś mi je przygotowywał. Jak mam robić sama, to tak strasznie mi się nie chce...

Dodatkowo zepsułam dzisiaj tablet. Rzuciłam na łóżko tablet i telefon, poszłam jeszcze na chwilę do kuchni, zgasiłam światło w sypialni i po ciemku kolanem na tablet. Usłyszałam "chrup" i matryca rozlana. Całe szczęście, że mamy ubezpieczenie.

Co do tabelki, to my mamy tak: 13.06.2016, Julian. Już się nie łudzę, że będzie Tosia, bo mama tak na mnie patrzy dzisiaj i mówi "porzuć złudne nadzieje, będziesz miała chłopca, bo bardzo wyładniałaś na buzi".

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie

Masakra dziewczyny dawno tak się nie umordowałam, rozchorowałam się. Zrzuciłam wczoraj w nocy z siebie wszystko co zjadłam. Dziś przespałam pół dnia miałam podwyższoną nieco temperaturę, ale już jem i piję dużo wiec jest ok.

Zaczęłam czytać wątek i dostałam małego kopniaczka od dzidzi Też jestem za tabelką Niedługo mam wizytę, bo we wtorek może już da się płeć podejrzeć

Faktycznie jest wiele spraw o których nie wie się zanim się dziecka nie pozna tak było z moim najmłodszym. Tuż po tym jak wróciliśmy do domu kupiliśmy mu smoczek, bo strasznie pchał raczki do buzi... no cóż wypluwał nie chciał. Parę dni później zaczął ssać kciuka od lewej ręki. Tak mu się zostało do prawie dwóch lat. Ale tylko brał paluszek do buzi jak zasypiał i tylko z pieluszką w parze. Strasznie się bałam jak od tego go później oduczyć Przecież paluszek miał zawsze przy sobie Problem w sumie rozwiązał się sam dostał od kochanej cioci małą maskotkę ''pieska'' dostał imię i od tamtej pory spał zamiast z pieluszką i paluszkiem z ulubionym pieskiem od cioci

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    No ja na siebie patrze i tak sobie myslee chyba mi dziewczynka zabiera urode bo wg mnie tragicznie wygladam....:-) ale co do plci dalej bede prosic lekarza zeby nie mowil mi jej. Nie wiem czy wytrzymam ale narazie i tak nie mam pomyslu na imie ani dla chlopca ani dla dziewczynki....

Co do jedzenia to marzy mi sie maz co uwielbialby gotowac i by potrafil. Niestety mam odwrotnego. Jak czytam co jecie to mam megaaa ochote ale samej zrobic to juz nie koniecznie....narazie mam faze na kiwi bo pyszne jest zdrowe i ki poprawilo trawienie. Mam wrazenie ze moj brzuch z dnia na dzien jest coraz wiekszy. Jeszcze z 10 dni temu jak lezalam mialam plaski brzuch a teraz sporo wypukly. Macica z dzieckiem rosna jak oszalale ;-)

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Skoro pomysl trafiony to zrobię przez weekend wstępną tabelkę i wrzucę w poniedziałek

Mmm grzybowa, aż mi ślinka cieknie na samą myśl też mam mega ochotę. Dziewczyny a tak a propo grzybów. Będziecie w Wigilie jadly potrawy z grzybami? Ja w pierwszej ciąży nie pamiętam czy jadłam. Kilka tygodni temu wyczytalam ze można jeść grzyby bo mają bardzo dużo witamin ale moja siostra mnie straszy ze jakas jej kolezanka zjadla w ciąży i dziecko zmarzlo. Co Wy o tym myślicie? Ja mam mega ochotę na grzybki, jak to tak w Wigilie bez grzybów hmm.

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Zmarzlo czy zmarło? W życiu nie słyszałam takiej głupoty ale mi ostatnio teściowa zabłysła. Zebraliśmy grzyby w lesie inie pyta co zrobię z nich a ja zupę mówię a ona na to że tylko jeden dzień powinnam gotować bo mi mąż dostanie zapalenia wątroby i kto będzie na mnie pracował. -.-' spojrzałam na nią jakby z księżyca spadła

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Nie ma to jak w nocy wiercić się do 2, a rano o 8 głowa taka ciężka, jakbym wczoraj na imprezie była
    Zjem śniadanie i zbieram się na zakupy mam nadzieje, ze ostatnie przed świetami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Juston miala opryszcze w pierwszej ciazy (zreszta teraz tez juz mi sie zdarzyla). Moj ginekolog powiedzial, ze jak to kolejny raz to nie powinno miec to wsplywu na dziecko. Franek urodzil sie zdrowy i narazie (na szczescie) nie mial opryszczki (ma 26 msc). Mam nadzieje, ze uchronie go od tego cholerstwa :/ wiec jak to kolejny raz nic nie powinno sie stac.

Info do tabelki: termin 4.06 plec nieznana imiona niewybrane

Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gosienak Zobacz posta
    Juston miala opryszcze w pierwszej ciazy (zreszta teraz tez juz mi sie zdarzyla). Moj ginekolog powiedzial, ze jak to kolejny raz to nie powinno miec to wsplywu na dziecko. Franek urodzil sie zdrowy i narazie (na szczescie) nie mial opryszczki (ma 26 msc). Mam nadzieje, ze uchronie go od tego cholerstwa :/ wiec jak to kolejny raz nic nie powinno sie stac.

Info do tabelki: termin 4.06 plec nieznana imiona niewybrane
    Uff uspokoilas mnie :-)

Moje dane do tabelki:
    termin - 22.06.
    płeć - dziewczynka
    imię - brak pomysłu

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Termin 7.04.2017 płeć dziewczynka imię Wanda Dorota