Strona 129 z 543
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,290 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    Lewandowska jest aktualnie podobno w 5 miesiącu. Na bank ma już zachcianki i nie wierzę, żeby jej się nie chciało MacDonalda albo czekolady. Mi się na przykład strasznie chce tego nowego kubełka z KFC. W moim mieście nie ma, ale jutro jedziemy do Zielonej Góry i nie omieszkam sobie sprawić, nawet jeśli Lewandowska siedziałaby obok i patrzyła ze zgrozą. O wiele bardziej niż ją szanuję Chodakowską. Ona przynajmniej nie świruje z glutenem itp., a jej programy i jadłospisy są naprawdę efektywne. No i sama w sobie jest normalna, nie udziela się w mediach i moim zdaniem dobrze, bo przynajmniej można ją lubić, a Lewandowskimi już każdy rzyga. Teraz czekam na jakąś reklamę laktatora albo pieluch.

A kubełki kupię i opędzluje dwa, a co!

P.S. A batoniki Chodakowskiej z daktylami i miodem są przepyszne!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kozaczek mam tak samo w sensie lubie ich jako para ale to szalenstwo Lewandowskiej o dietach mnie smieszy i troche przeraza jednoczesnie :-D noo ja jedzac jablko wieczorem bo musze cos w lozku szamac i zawsze mysle jablko wyjdzie mi na dobre..czytam jak lewand. Radzi ze owocow nie duzo :-D np na wakacjach jako male dziecko jadlam owoce prosto z drzewa i to batdzo duzo i na nic nie zachorowalam mimo ze byly nie umyte i otyla tez nie bylam a to cukry proste... :-)

NPK Tez wole Chodakowska bo ona w swojej pasji chociaz zachowuje zdrowy rozsadek i nie jest fanatyczka tych diet jak Lewandowska. Tylko nie moge znalesc zadnych cwiczen w ciazy od Chodakowskiej a szkoda.
    Ja w tej jak i w tamtej ciazy po kfc itp mam straszne bole zoladka mimo ze malo zjem a z koleji zjadlabym litr lodow doprawila spora porcja kalorycznego ciasta i by mi nic nie bylo :-)

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    No Lewandowska ma taki termin jak ja prawie. Ja tam myślę że wszystko jest dla ludzi tylko z rozsądkiem

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Mozaika i Juliette 29 witajcie na naszym forum

Serio dziewczyny to usg to byla żenada. Normalnie ono kosztuje w tej przychodni 300zl, bo jak weszliśmy patrzyłam na cennik. Gdybym miała tyle zapłacić to bym się wsciekla, ja na szczęście miałam za darmo. Juz w poczekalni cos mi nie grali, bo dziewczyna po mnie miała wizytę 10 minut później niż ja. No i moje usg bylo 2D.

Powiem Wam jeszcze wczoraj zaczęłam sie stresować bo u mojego Kacpra w żłobku pojawił się przypadek bostonki. Mam nadzieje ze jej do domu nie przyniesie bo wiem ze dla dzidziusia jest tragiczna w skutkach ale jak mial sie zarazić to juz się zarazil wiec na razie nie bede panikować i poczekam na rozwój wypadków.
    Wracam do nadrabiania Was. Ale się rozpisałyście

Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Juston będzie dobrze daj później znać jak poszło.[/QUOTE]

uff... przeżyłam i na szczęście mam to już za sobą Nie potrzebnie tak się bałam. Szef nie był w szoku, spodziewał się, bo jestem świeżo upieczoną żoną Do lutego popracuje, a poźniej idę na zwolnienie, sam stwierdził, że moje stanowisko jest dość stresujące i lepiej będzie dla mnie jak nie będę narażać dzidziusia i siebie na stres.

Dziewczyny widzę, że już macie za sobą pierwsze ruchy. Sama już nie mogę się doczekać.
    Jestem w pierwszej ciąży, więc pewnie muszę być cierpliwa

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Juston widzisz? Nie było się czym stresować super ze szef tak pozytywnie zareagował. Mój na szczęście też bardzo pozytywnie zareagował na informacje o ciąży. Ale ostatnio jak byłam to się śmiał ze mogłam jeszcze poczekać kilka tygodni. To był taki śmiech przez łzy bo faktycznie widzę ze odkąd odeszlam to wszystko się tam sypie. Tak się złożyło jakos i nie bardzo ma na kogo liczyć.

Mnie dzis boli kręgosłup bardzo i chce mi się wymiotować.... Ehhh bleee

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Kozaczek mam tak samo w sensie lubie ich jako para ale to szalenstwo Lewandowskiej o dietach mnie smieszy i troche przeraza jednoczesnie :-D noo ja jedzac jablko wieczorem bo musze cos w lozku szamac i zawsze mysle jablko wyjdzie mi na dobre..czytam jak lewand. Radzi ze owocow nie duzo :-D np na wakacjach jako male dziecko jadlam owoce prosto z drzewa i to batdzo duzo i na nic nie zachorowalam mimo ze byly nie umyte i otyla tez nie bylam a to cukry proste... :-)

NPK Tez wole Chodakowska bo ona w swojej pasji chociaz zachowuje zdrowy rozsadek i nie jest fanatyczka tych diet jak Lewandowska. Tylko nie moge znalesc zadnych cwiczen w ciazy od Chodakowskiej a szkoda.
    Ja w tej jak i w tamtej ciazy po kfc itp mam straszne bole zoladka mimo ze malo zjem a z koleji zjadlabym litr lodow doprawila spora porcja kalorycznego ciasta i by mi nic nie bylo :-)
    Ewelinko, też lubię Chodakowską. A Lewandowskich po prostu jako parę. Nie mnie jednak też nie rażą mnie w oko, czy tym, że o nich teraz wszędzie głośno. Po prostu jakoś nie ciągnie mnie do tego, żeby śledzić Anię na fb. Chwilę ją czytałam ale jakoś zdecydowanie bardziej Ewka do mnie przemawia. Swego czasu tez z Ewą ćwiczyłam. Nie jakoś specjalnie regularnie ale faktycznie jej ćwiczenia są bardzo skuteczne. Pamiętam jak miałam kiedyś taki 2-3 tygodniowy zryw na ćwiczenia z Ewą, ale i tak nie ćwiczyłam codziennie, tak ze 3 razy w tygodniu. Któregoś dnia przebierałam bluzkę a mój Mąż patrzy tak dziwnie na mój brzuch. Pytam go o co chodzi. A on mówi, że brzuch Ci się jakiś taki inny zrobił. Tak więc skuteczność muszę jej przyznać. Generalnie raczej spoko babka.
    W każdym bądź razie Ewa nie nagrała żadnej płyty z ćwiczeniami dla mam, na której sama by ćwiczyła. Pewnie dlatego, żeby nie zaczęła się znowu jakaś nagonka na to, kiedy w końcu będzie miała dziecko. Ale na stronie www.bebio.pl, czyli tam gdzie można kupic wszystkie jej płyty, jest jedna płyta z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży. Zamiast niej, prowadzi jakaś inna instruktorka (Ania Dziedzic-fit mama a z tą instruktorką ćwiczy Maja Bohosiewicz, która jest wtedy aktualnie w ciąży).
    http://sklep.bebio.pl/dvds/aktywna-w-ciazy
    Na youtube znalazłam coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=-T3-BoWFTNs Tak myślę sobie co jakiś czas, że chciałabym troche poćwiczyc ale jak wracam z pracy to jem obiad i poduszka jest moim najlepszym przyjacielem. A do końca 1 trymestru to raczej balam sie ćwiczyć, żeby nie zaszkodzić ciąży.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Juston Zobacz posta
    Juston będzie dobrze daj później znać jak poszło.
    uff... przeżyłam i na szczęście mam to już za sobą Nie potrzebnie tak się bałam. Szef nie był w szoku, spodziewał się, bo jestem świeżo upieczoną żoną Do lutego popracuje, a poźniej idę na zwolnienie, sam stwierdził, że moje stanowisko jest dość stresujące i lepiej będzie dla mnie jak nie będę narażać dzidziusia i siebie na stres.

Dziewczyny widzę, że już macie za sobą pierwsze ruchy. Sama już nie mogę się doczekać.
    Jestem w pierwszej ciąży, więc pewnie muszę być cierpliwa [/QUOTE]

Juston, super, że poszło tak gładko. Mój szef też nie marudził. W sumie pól roku temu wspominałam mu o swoich planach, bo chciałam, żeby mi podniósł stawkę, żebym na macierzyńskim nie musiała wbijać zębów w ścianę.
    Dziewczyny, apropos hormonów. Ostatnio usłyszałam od mojego Męża coś takiego:' wiesz, Ty wogóle nie masz tych ciażowych humorków o których się mówi. Ty jestes taka fajna, usmiechnieta Tak mi się miło zrobiło.... Nie mniej jednak czuję, że hormony działają, choć jak zawsze raczej wrażliwa byłam, że tak powiem. Też potrafię rozpłakać się na reklamie. Wczoraj jechałam autem i natknęłam, sie na kolicję na skrzyżowaniu. W aucie, które miało sporo przodu rozsypane siedziała Pani pewnie koło mojego wieku, a obok niej taka kruszynka, Około 1,5 roczna dziewczynka. Wszystko było ok, Podjechał chyba Tata, przełożył fotelik do swojego auta i zabrał dziewczynkę. Nikomu nic się nie stało ale mnie od razu ścisnęło w gardle i łzy pociekły. Ale żeby było śmieszniej, dzisiaj czytałam Ciebie Juston, o tym jak fajnie zachował się Twój szef i też mi stanęły łzy w oczach. Strach pomyśleć co by było gdybym oglądała jakiś romantyczny film, albo dramat

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    No właśnie, Chodakowska nie ma ćwiczeń dla ciężarnych, ale za to z powodzeniem można użyć jej ćwiczeń, jako pomoc do powrotu do formy Mam taki właśnie zamiar, jak wyjdzie, zobaczymy Poza tym jeszcze chciałam chodzić na zumbę po porodzie. Dam sobie maks pół roku, żeby dojść do siebie, no i żeby Tata nie bał się zostać ze Szkrabem na dłużej sam, bo taka zumba to godzina plus dojście, przebranie się... No i po pół roku mam nadzieję nie być już uwiązana cycem z tym dzieciurem

A propos - szwagierka ma dziesieciomesięczniaka i dalej go karmi. I najlepsze, że nie chodzi tu o dokarmianie, czy więź, tylko normalnie cały jeden-dwa posiłki to cycek. Nie mam jeszcze dzieci i być może te z was, które już są mamami nie widzą w tym nic złego, ale wydaje mi się to lekką przesadą. Zbesztajcie mnie, jeśli źle mówię i naprostujcie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez NPK Zobacz posta
    No właśnie, Chodakowska nie ma ćwiczeń dla ciężarnych, ale za to z powodzeniem można użyć jej ćwiczeń, jako pomoc do powrotu do formy Mam taki właśnie zamiar, jak wyjdzie, zobaczymy Poza tym jeszcze chciałam chodzić na zumbę po porodzie. Dam sobie maks pół roku, żeby dojść do siebie, no i żeby Tata nie bał się zostać ze Szkrabem na dłużej sam, bo taka zumba to godzina plus dojście, przebranie się... No i po pół roku mam nadzieję nie być już uwiązana cycem z tym dzieciurem

A propos - szwagierka ma dziesieciomesięczniaka i dalej go karmi. I najlepsze, że nie chodzi tu o dokarmianie, czy więź, tylko normalnie cały jeden-dwa posiłki to cycek. Nie mam jeszcze dzieci i być może te z was, które już są mamami nie widzą w tym nic złego, ale wydaje mi się to lekką przesadą. Zbesztajcie mnie, jeśli źle mówię i naprostujcie
    http://sklep.bebio.pl/dvds/aktywna-w-ciazy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów