Strona 128 z 543
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Jej jak sporo nowych mam ❤️❤️❤️ Super !
    Co do ruchów spokojnie dziewczyny, dzieciaki mają czas. Niektóre z Nas poczują około 20 tyg i to rownież będzie normalne- percepcja dotyku i grubość tkanki to jedno, drugie, ze kazdy maluszek jest inny, jak będzie bardziej ruchliwy i szalony będzie harce poczyniał szybciej

Co do testów pappa ja swoim osobistym zdaniem uważam, ze to nieco dziwne i niemiarodajne badanie. Ktoś wymyslil takie bardziej przesiewowe, ale płatne dla sprawdzenia "statystyk"? Jak dla mnie... obejrzyjcie co wprowadza lekarz- jakie wartości przy badaniu...na ich podstawie wylicza Wam, wiec...
    Wiadomo usg nie daje 100% pewności, ale dobrze wykonane rozponaje większośc wad i chorób w łonie matki od początku! Ja bym skupiała się na tym, aczkolwiek to moje osobiste odczucia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Jak cały dzien nie miałam apetytu tak na noc najadłam się- jak codzień kanapek z masłem, pomidorem śliwkowym i cebulka czerwoną! Mniam
    Wgl Anny Lewandowskiej i tego co dzisiaj przeczytałam u Niej na blogu chyba truje swoje dziecko i pasę tak apropo

Dziękuję wam dziewczyny za miłe powitanie i wsparcie oby było dobrze a jak u was z wagą? Przybieracie już coś? Ja tylko ok 1kg..a i tak nie ważę jeszcze tyle ile przed ciaza gdyż schudłam na początku ok 3kg. Czyli teraz mam 50kg ruchów też jeszcze nie czuję ale z pewnością jeszcze za wcześnie

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie Nowe przyszle mamy ! :-)
    Juliette ja tez biore eutyrox tak jak w pierwszej ciazy z powodu tarczycy.

Ja czuje ruchy chocby teraz bo sie najadlam piernikow i leze na plecach i w koncu cisza w domu... ale to sa delikatne wiadomo taki max 10 cm bobas za mocno nie kopie :-D

Moja siostra dzis urodzila i plakalam ze szczescia hormony moje daja popalic :-) jutro jak zobacze Malego to juz pewnie bede sama chciala jak najszybiej urodzic a do 7 czerwca jeszcze troche czasu...:-)

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    A co lewandowska kaze jesc...? Ja bym tak nie dala rady cos z zycia trzeba miec :-) ale tez poczytam jej blog to moze sie zmobilizuje zeby nie ruszac slodyczy :-D

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ja tam tej Lewandowskiej nie ufam:P co ona nagle taka ekspertka od ciąży:P Wychodzi na to, że ja tez truje swoje dziecko, a moja mama truła mnie)))) Kozaczku a to pomidory taka trucizna czy cebula? ja ostatnio mam na słodkie wieksza ochote, ale staram sie powstrzymac w miare bo po 1. waga po 2. po wiekszej ilosc czekolady mnie mdli ostatnio mam za to faze na koktajle owocowe ze 3 dziennie wypijam

O mnie
    Ewelinko to super, że będziecie mieć z siostra pociechy z taką mała roznica wieku!))

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Co do hormonów to mi od jakiegoś czas dają popalić ( i pewnie nie tylko mi). Do tego stopnia, że potrafie na reklamach płakac)

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Zazdroszcze jej ze juz ma porod za soba...dzieci faktycznie bedzie dzielic jakies piec miesiecy gora szesc.ale z innego rocznika beda :-)

Poczytalam ta lewandowska i sie zalamalam...po pierwsze faktycznie ekspertem od ciazy to nie jest bo poki co zadnego dziecka nie urodzila a po drugie to wyszlo na to ze wszystko co jem jest trucizna:-D a mi sie wydawalo ze zdrowo sie odzywiam bo owoce bo warzywa ciemne pieczywo.... a to jednak i tak zle. w polowie tych zalecen wymieklam ..:-)

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ja dzisiaj jak czytałam w aucie mężowi to tak śmialiśmy. Lubię ich jako osoby, ale nie jestem jakas fanka czy coś. Nie śledzę diet itd. Dzisiaj zaczęłam czytać wlasnie o diecie co jeść, a czego nie... Cholera wiecie co? Nie jedzą glutenu itd ok, ale dla nich kazdy inny tłuszcz niż olej kokosowy itd to zło. Ogólnie owoców nawet wychodzi, że powinnismy mało jeść, bo to cukry proste Bakalie... zdrowe, ale wysokokaloryczne... Serio? Wkurza mnie strasznie nagonka na diety, bycie fit, itd. Pochwalam zdrowe odżywianie, to ich styl życia, ale takie rygorystyczne żywienie to przesada. Tym bardziej, ze kazdy z Nas 15-20lat temu miał wpojone nieco inne zasady żywieniowe, myślicie, że były złe? Fajnie jest być świadomym, zmieniać na lepsze, ale nie być fanatykiem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów