Strona 127 z 543
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,270 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Minion dzieki za info odnośnie wyplaty

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Minion dzieki za info odnośnie wyplaty

Marless witaj co do usg 3D. Ja osobiście w pierwszej ciąży nie robiłam, ale pamiątka jest swietna. Tylko ja podeszlam do tematu praktycznie. Skoro to samo lekarz widzi na zwykłym usg to nie będę dodatkowo wydawać. Malucha dokladnie zobaczę po porodzie ale nie powiem, jest to zapewne świetna pamiatka i samo takie badania to wielkie emocje, zapewne sprawia dużo radości.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marlesss96 Zobacz posta
    Witam

Jestem tutaj nowa. W czerwcu zostanę po raz pierwszy mamusią Wstępnie termin porodu mam na 21 czerwca Nie wiem czy padło tutaj już tutaj takie pytanie, ale spoooro jest stron i ciężko mi przeczytać te wszystkie wątki. Jaką macie opinie na temat badania USG 3D Wolę zaczerpnąć opinii od kogoś doświadczonego

Pozdrawiam
    Witaj Marless96. Rozgość się Ostatnio sporo z nas miało robione USG genetyczne, ono jest w 3D, czy nawet w 4D. Ja mialam robione we wtorek i jestem mega zadowolona. Pani doktor obejrzała Maleństwo z każdej strony. Pomierzyła. Sprawdziła serduszko, żołądek, pęcherz, przezierność karku, główkę, czy są obie rączki i nóżki, sprawdzała przepływ krwi no i jak duży jest dzidziuś. Niektórym udało się nawet poznać płeć dziecka. Nam jeszcze nie pokazało Maleństwo co ma między nóżkami My byliśmy prywatnie i kosztowąło nas to 200zł. Ale po badaniu stwierdzam, ze było warto. Więc ja polecam Mąż był ze mną i też był pod mega wrażeniem.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    Dziewczyny dzieki za kciukasy
    Hmm powiem Wam ze jestem totalnie zawiedziona tym badaniem. Tak czytałam jakie u Was to byly przeżycia a tu nic... Lekarz mnie zbadal i w zasadzie żadnych informacji mi nie podal. Samo badanie to Maks 3 minuty. Jakbym nie sprawdziła jak przeziernosc karkowa i czy ok to by mi nic nie powiedzial a tak usłyszałam jedynie "Wszystko ok. Proszę pozdrowić panią doktor. Do widzenia." Nosz kur... Myślałam ze czegos wiecej sie dowiem. Jeszcze byłam z mężem i chciałam zeby mu się to badanie jakos wrylo w pamięć ale gdzie tam... Nie ma opcji po takim badaniu.
    Na pocieszenie mąż mnie najpierw zabrał na kawke i ciacho (mmm pycha) a potem na obiad do azjatyckiej knajpy (mm jeszcze bardziej pycha ) wiec chociaż świetnie spędziliśmy dzień.
    Z takich fajnych rzeczy to widziałam na badaniu malucha jak pil plyn owodniowy i czuje juz ruchy tego swojego szkraba
    Mróweczko, no to powiem, że ten lekarz dał ciała w takim razie. Moje badanie podobnie jak Kozaczka i NPK trwało długo. W gabinecie byłam przynajmniej 40 minut. Dosłownie wszystko Pani doktor omawiała, opowiadała co widzimy i gdzie, co to znaczy itd. Irytujące jest to, że trzeba zapłacić żeby otrzymać usługę sensownej jakości. Ja miałam mieć USG na NFZ w zeszły wtorek ale mi odwołano wizytę. Chyba o tym pisałam. Była opcja, że jak przyjdę w ten wtorek to może mnie lekarz przyjmie. Obawiałam się, że jak mnie gdzieś wcisną to odbębni w 3 minuty a słyszałam, że to ma być takie dokładniejsze badanie. Między innymi dlatego zdecydowałam się na pójście prywatnie. Owszem, mi też szkoda kasy żeby płacić za coś za co nie muszę ale tyle się naszarpałam w mojej przychodni, że chciałam coś w końcu na spokojnie. Super, że czujesz już ruchy Szkraba, Jest Was już co raz więcej Ja mam podobno łożysko na przedniej ścianie więc u mnie pewnie trochę z tym zejdzie.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Mrówka żaden problem) jestem zszokowana troche tym Twoim USG. Ja podobnie jak dziewczyny byłam z mężem chyba pół godziny w gabinecie i wszystko dokłądnie wiedziałam co się dzieje...Najważniejsze, że dzidziuś ma się dobrze, ale i tak pewnie zostaję niedosyt no bo jak to tak??

Marlesss potwierdzam jak piszą inne Mamusie - super przeżycie

NPK rozbroiłaś mnie totalnie mnie to już nic nie zdziwi...dobrze, że się nauczyła wypełniac jakikolwiek druk i uzupełniła jakiekolwiek braki w znajomości prawa pracy Brawo dla niej, Całe szczescie ze to wzielas w swoje rece.

Ale Wam dziewczyny zazdroszcze tego, że czujecie Maluszki! Ja jeszcze nic...a tu już 15tyg leci już przetestowałam rady Kozaczka odnośnie czekolady i leżenia, ale chyba jeszcze nie czas na mojego

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Na szczęście udało mi się i mam umowę o pracę

Junior Member
    Mozaika

O mnie
    Witajcie :-)

Podglądam wątek od przeszło miesiąca, postanowiłam się przedstawić ;-)
    Również spodziewam się maluszka termin mam na 22.06., w domu mam już 7-latki, bliźnięta z pierwszej ciąży. Z tego, co zdążyłam się zorientować, to mrówka17 i Reni83 idziemy podobnie :-) dokładnie w ten sam dzień co Reni83 miałam Usg genetyczne, Crl też prawie takie samo i również ciąża jest tydzień młodsza niż z terminu ostatniej miesiączki :-) ale to akurat wiedziałam, bo owu mam ciut później i cykle ciut dłuższe. Maluszek był tak ruchliwy, że nie można było Go uchwycić, i stał na głowie hahaha, ale w końcu udało się. Niestety, jak u Mrówki17 nie było szału, tzn. pani dr niezbyt wylewna była, a całe usg trwało tyle, co zwykłe, ale dla mnie najważniejsze, że wszystko ok, choć nie ukrywam, że fajnie byłoby przyjrzeć się dłużej Wiercipiętce :-) mieliśmy usg 2D, czyli tradycyjne.

Mrówka17 tak się zastanawiałam, czy nie za wcześnie, ale ja także od 2 dni czuję ruchy, przedwczoraj nawet to bardzo wyraźnie poczułam i byłam pewna, że to kopniaczek :-) poza tym, w pierwszej ciąży też wcześnie zaczęłam czuć dzieciaki. Najczęściej czuję wieczorem.

Jeśli chodzi o brzuszek, to już mam mocno wyraźny, ale u mnie to predyspozycje anatomiczne, bo w każdej ciąży szybko zaczynał być widoczny (pół roku temu jedną ciąże poroniłam w 9 tyg.) natomiast przytyłam nie za dużo bo około 1.5 kg

Wasz wątek, tak żwawo się rozwija, że czasem mam sporo do nadrobienia, ale bardzo miło czyta się Wasze doświadczenia :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja też nie czuję jeszcze ruchów

Witam, niedawno znalazłam Wasze forum i postanowiłam dołączyć mam na imię Julia i również w czerwcu (15) pojawi się w naszej rodzince bobas to moja pierwsza ciaza, właściwie druga bo pierwsza niestety straciłam w 6 tyg teraz jestem w 14 tygodniu więc mam nadzieję że tym razem już wszystko będzie dobrze...póki co jest ok, mdłości mijają wraca apetyt..na ostatniej wizycie 1 grudnia pobrano mi krew na test PAPP-A. Niestety nie mam jeszcze wyników i trochę panikuje gdybym wtedy tyle wiedziała o tym teście co teraz pewnie nie robilabym go...dziewczyny czy to prawda że ten test jest mało wiarygodny gdyż wpływ na jego wynik ma wiele czynników np leki? Ja np biorę euthyrox i jod gdyż mam niedoczynność tarczycy...ile czekalyscie na wynik? Boję się

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Juliette witaj) nie martw się, z pewnością wszystko bedzie ok. Ja też miałam robiony ten test, wyniki miałam po 14 dniach i wszystko było w porządku. Faktycznie też się dużo naczytałam/ nasłuchałam, że test to tylko statystyki i to mało wiarygodne (m. in. przez przyjmowane leki) i pewnie też bym się na niego nie zdecydowała, gdyby nie to, że u mnie był łącznony z USG genetycznym. Jestem pewna, że Twoje wyniki też będą w porządku i nie stresuj się, bo oboje z bobaskiem potrzebujecie spokoju

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów