Strona 126 z 543
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kozaczku to chyba przed świętami... U mnie tez taka glupawka. Pelno ludzi wszędzie a tez nie przepadam za takimi tłumami.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    U mnie 16 tc a przytylam 1kg..a mialam nadzieje do konca roku nic nie przytyc. Bo mi lekarz taki jeden nie moj kiedys mowil ze im mniej na poczatku tym lepiej . W Sumie pocieszam sie tym ze bylam przed ciaza dosc chuda i ze w pierwszej ciazy w tym tygodniu juz bylo 2,5 kg na plusie. Ale pilnuje wagi ;-)

Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dziewczyny widzę, że już większość z Was jest już po badaniach genetycznych.
    Ja je miałam wczoraj i jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekarz poświęcił nam 40 minut, wszytko po kolei wytłumaczył, pomierzył, sprawdził czy narządy są na miejscu czy prawidłowy przepływ krwi jest itp... Znamy także płeć naszego dzidziusia i na 90% będzie dziewczynka. Jeszcze się nie nastawiamy, bo jednak to dopiero 13tc, ale już co nie co mogę zacząć kompletować :-)
    Za 30 minut mam zamiar poinformować szefa o ciąży i jestem mega zestresowana :-(

Member
    Ania8689

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-05-21 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny ja rodzilam w tamtym roku mam ciuszki na sprzedaz pi synku za grosze bo nie mam gdzie ich trzymac i oddam naprawde za grosze ciuszki na chlopca 0-3 typowo letnie

Member
    Ania8689

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-05-21 zobacz kalendarz
    Kontakt ze mba przez emaila mankaborne@wp.pl

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Juston! Powidzenia! będzie dobrze...

Mrówka bez sensu ja tak Juston miałam długie, skrupulatne badanie usg... jednak tak na szybko nie jest lekarz w stanie tak sprawdzić wszystakiego wg mnie, na połówkowe wybierz lepszego :/ ważne, ze wszystko ok!
    Maz spisał sie, czytam o jedzeniu i tez bym cos zjadła, ale nie wiem co

O mnie
    17-06-2017
    Kozaczku dostałam skierowanie od swojej ginekolog, ze niby świetny lekarz. Szczerze to jestem załamana totalnie. Serio wierzcie mi ze jakbym wiedziała ze to będzie tak wyglądać to bym ze sobą męża nie ciagnela. Mega słabo.

Juston będzie dobrze daj później znać jak poszło.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    Mrówka, średnio z tym USG. My we wtorek byliśmy baaardzo zadowoleni. Siedzieliśmy w gabinecie chyba z godzinę, aż babkom za nami para uszami szła

Dzisiaj za to byłam u tego na NFZ. Położne nazywają mnie "tą od afery" Co jest dziwne, bo z tego, co słyszałam, nie tylko ja miałam takie przeżycia z tym akurat lekarzem. Wychodzi na to, że jestem pierwszą, ktora się odezwała

No i byłam z szefową w ZUSie. Minion, uważaj, bo padniesz. Druk Z3 wypełniałyśmy przy biurku u pani o godzinie 14:50. O każdą krateczkę pytała pięć razy, a i tak się pomyliła. No i dopiero tam dowiedziała się, że musi mi umowę do dnia porodu przedłużyć. Żebyście widziały jej minę Wyszłyśmy z urzędu o 15:30. W związku z powyższym cały dzień jestem poza domem. Szczęście, że mąż spał po nocce, bo by mnie chyba udusił

O mnie
    17-06-2017
    NPK jaja z ta księgową Twoją ona sie z choinki urwała czy cos z nią nie tak? Looool

Junior Member
    Marlesss96

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-21 zobacz kalendarz
    Witam

Jestem tutaj nowa. W czerwcu zostanę po raz pierwszy mamusią Wstępnie termin porodu mam na 21 czerwca Nie wiem czy padło tutaj już tutaj takie pytanie, ale spoooro jest stron i ciężko mi przeczytać te wszystkie wątki. Jaką macie opinie na temat badania USG 3D Wolę zaczerpnąć opinii od kogoś doświadczonego

Pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów