Strona 122 z 543
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Ewelina110389 tez jak leże na plecach czuję macicę jest już całkiem spora Co do teściowych to ja mam dobrą, na mamę czasem ponarzekam i nie wtrąca się ceni, że wiem co i jak Jejku już za tydzień i parę dni Święta jak ten czas leci

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NPK Zobacz posta
    I właśnie to miałam na myśli, mówiąc że cieknie ze mnie bardziej niż zwykle

A propos ruchów, to wczoraj podczas badania poczułam Małego. Ja go poczułam, a na monitorze zobaczyli, że go poczułam

Reni, tobie wychodzi ciąża młodsza, a mi tydzień starsza. A wymiary główki mieszczą się jeszcze jeszcze dalej, ledwo udało się lekarzowi złapać wymiar, żeby dobre wszystko policzyło. Percentyle mamy na 95%. Ale czego tu oczekiwać, ja mam 180 cm, P prawie dwa metry
    Wooow, weszłabym Ci pod paszkę)) Ale CI fajnie z tymi ruchami, mi oczy wyskakiwały wczoraj z orbit jak widziałam, jak się wierci, więc ruchy to musi być mega uczucie. Tak, wiem potem będzie bolało nie raz
    Co do tego cieknięcia. Widzisz, sama Cię pytałam o co chodzi, bo jakoś zeszło mi zanim się zorientowałam co się u mnie dzieje. Na początku jak czułam, że wkładkę mam wilgotną, a to było po tym jak długo siedziałam, myślałam, że się spociłam. Ale potem było co raz częściej i co raz bardziej. Nooo to już wiem o co Ci chodziło

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    Reni super ze z dzidziusiem wszystko dobrze ja tam mam z tym śluzem. Na poprzedniej wizycie dostałam Pimafucin na to, bo mówiłam ze mam wrażenie jakbym chwilami moczu nie trzymała ale udalo doktor sprawdził i powiedziała ze to jakiś grzyb mi się przypaletal. Teraz mam tylko taki śluz ale wczoraj mowila ze juz jest ok.

Kozaczku zazdroszczę ruchów. Ja jeszcze na to czekam.

Co można jeść o 3 w nocy? Bulke ze śmietaną
    Z własnych doświadczeń: o 3 w nocy można jeść banana i kwaśne żelki. Z doświadczenia z poprzedniej nocy: o 3 w nocy można jeść naleśniki. Spokojnie, nie robiłam naleśników o 3 w nocy. Mąż zrobił na kolację mega pyszne naleśniczki i kilka zostało
    O właśnie, spoza ciążowych tematów. Mój Mąż przedwczoraj zrobił naleśniki i do ciasta dodał troszkę startej skórki z pomarańczy. Oj jakie fajne to było Jakby któraś chciała poeksperymentować...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Mi tez wg Crl wychodzi starsza ciaza o jakis ponad tydzien. Nie wiem dlaczego przeciez cykle mialam krotkie 28dni..juz sama nie wiem kiedy dzidzis zostala poczeta :-) ale widze po sobie ze to starsza ciaza bo jak leze na plecach to sobie moge wymacac dokad mi macica siega juz a jak mam ja twarda (niewiem czy to skurcz czy jak to sie zwie) to mam ja nieregularnych ksztaltow i wiem gdzie dziecko bardziej lezy ....nie wiem czy ktoras z Was tak ma ...ale to smiesZnie nieraz ten brzuch wyglada z pagorkami ;-)
    Widziałam taki filmik na youtube. Jedna przyszła mama właśnie też miała taki śmieszny, nierówny brzuszek jak leżała

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Przy duzym brzuchu to dopiero bedzie sie dzialo....jak juz dziecko bedzie duzo i sie wypnie czy cos to wyglada przerazajaco nawet :-D ja chodzilam z takim kanciastym brzuchem duzym bo mi sie napinal bardzo czesto kazdy przezywal ze to zle ze szybko urodze a taka po prostu moja natura :-)

Co do czasu....faktycznie leci jak szalony....swieta niedlugo ja sobie obiecalam nie jesc duzoo podczas swiat ale z moim apetytem bedzie ciezko to zrobic :-D

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Z własnych doświadczeń: o 3 w nocy można jeść banana i kwaśne żelki. Z doświadczenia z poprzedniej nocy: o 3 w nocy można jeść naleśniki. Spokojnie, nie robiłam naleśników o 3 w nocy. Mąż zrobił na kolację mega pyszne naleśniczki i kilka zostało
    O właśnie, spoza ciążowych tematów. Mój Mąż przedwczoraj zrobił naleśniki i do ciasta dodał troszkę startej skórki z pomarańczy. Oj jakie fajne to było Jakby któraś chciała poeksperymentować...
    Reni mmmm zjadłabym takie ja ostatnio mam strasznie wielki apetyt w nocy. Coś strasznego
    To widzę, że mąż Cię rozpieszcza tymi daniami, super.
    Ja wczoraj miałam ochotę na pomidorówkę. Nie było opcji, musiałam zrobić bo tak mnie złapało że zjęść trzeba było i koniec.

O mnie
    17-06-2017
    Dziewczyny byłam wczoraj u tego lekarza i po wizycie pojechałam do pracy. Mega miło, bo każdy zaczepiał, pytał jak się czuję, macał po brzuszku (co nie koniecznie mi odpowiadało). Moi podwładni bardzo się ucieszyli, że przyszłam ich w końcu odwiedzić. Szef mi walnął komplement że wyglądam rewelacyjnie, więc naprawdę fajnie. Dodatkowo za tydzień kadra zarządzająca wychodzi na bowling więc mnie zaprosili, a co tam, przejdę się

Jedynie przez tą całą atmosferę która była bardzo pozytywna nie wiedziałam jak powiedzieć że już nie wrócę, bo przeprowadzam się do innego miasta. Muszę się zastanowić jak to delikatnie przekazać, żeby nie wyszło jakoś chamsko z mojej strony.

No i wczoraj wypowiedziałam umowę w żłobku. Strasznie mi przykro, bo mój Kapi bardzo się tam rozwinął przez ten rok, bardzo lubi tam chodzić. Ma najlepszego przyjaciela, Gabrysia z którym wszystko w żłobku robią. Szkoda mi strasznie bo żłobek jest naprawdę świetny. Teraz czeka mnie szukanie przedszkola w Wawie. Aż się boję jak to będzie. Mąż na cały luty wylatuje do Paryża na szkolenie, więc dobrze by bylo żeby poszedł do tego przedszkola, bo boję się, że samej będzie mi ciężko z małym. Ale jestem dobrej myśli.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja oczywiscie logicznie myśląc z tymi wodami płodowymi wiem, ale brak racjonalnego zachowania w ciąży zdarza mi się bardzo często ;p wiec wcale sie swoją głupota nie przejmuje... ja na koniec ciąży, znaczy tak od 30tyg sprawdzałam papierkami, bo przez luteinę ciagle stany zapalne miałam i ciagle "ciekło" miałam juz dosyć. Dzieki tym papierkom dowiedziałam się w dniu terminu, ze sączą mi sie wody

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mrówka ojjj taka zmiana będzie odczuwalna, ale trzymam kciuki na szczescie Nasze dzieciaki szybko adaptują sie w nowych otoczeniach, oby jakos to poszło, firmy tez szkoda ja tez jak zachodzę do pracy dziewczyny nie odstępują mnie, wszystko chciałyby wiedzieć

Z tą macicą tez sobie wymacam, ale jest na razie normalnych kształtów, za to pózniej jak będzie jak w 1 ciąży to wlasnie miałam zdjeć duzo śmiesznych kształtów
    Ja wlasnie ucięłam sobie drzemkę, obudziłam sie taaaaka głodna! A wszystko winna jestem sama sobie, bo wczoraj do 1 w nocy Grę o tron oglądałam, a rano zebrałam młodego do przedszkola i spac ;p leń stulecia ;p

O mnie
    17-06-2017
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Ja oczywiscie logicznie myśląc z tymi wodami płodowymi wiem, ale brak racjonalnego zachowania w ciąży zdarza mi się bardzo często ;p wiec wcale sie swoją głupota nie przejmuje... ja na koniec ciąży, znaczy tak od 30tyg sprawdzałam papierkami, bo przez luteinę ciagle stany zapalne miałam i ciagle "ciekło" miałam juz dosyć. Dzieki tym papierkom dowiedziałam się w dniu terminu, ze sączą mi sie wody
    Kozaczku mam dokładnie tak jak Ty, więc wiem o czym piszesz. Nie masz się co przejmować, dobrze że się martwisz a nie bagatelizujesz. Takie jest moje zdanie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów