Strona 121 z 543
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Widzę że humorki dopisują.

NPK piękne zdjęcia 70 procentowego Juliana.

mamuska_moniuszka - mi wypadają włosy od samego początku. Siostry tak nie miały. Teraz z końcem pierwszego trymestru jakby mniej, ale nadal wypadają. Biorę suplementy i będę brać nawet przez długi czas po ciąży na pewno, bo nie chcę stracić włosów ani ich obcinać, mam obecnie własne naturalne zapuszczone do prawie łopatek. Szkoda mi ich ciać, tym bardziej że wiem ,ze to na wiele się nie zda. Walczyłam o powrót do naturalnych 2,5 roku.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja teraz nie biore witamin zadnych i wlosy mam wyjatkowo mocne i nie wypadaja w koncu tak jak zwykle. Ale wiem ze po porodzie beda leciec jak szalone tak jak po pierwszej ciazy.....a wtedy bralam w ciazy witaminy, wiec wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia . Po ciazy to leca te wlosy co w ciazy nie wylecialy bo byly wzmocnione i dlatego wydaje sie ze strasznie wypadaja :-)

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Taaaak po porodzie i tak hormony zanim sie wyrównają to jest tragedia dosłownie myślałam, ze będę łysa... Łapałam sie każdego możliwego preparatu

Mrówka kawał człowieka fajnie, ze wszystko dobrze

NPK śliczny mam chrześniaka Juliana, Uwiekbiam to imię

Leżę z młodym i pierwszy raz tak wyraźnie poczułam ruchy maluszka <3 skubane
    Miałam przed chwila taki shiz, ciagle chciało mi sie siku i poczułam raz mimowolnie jak poleciało troszkę, takiej paniki nasialam, przewalilam cała apteczkę, zeby znaleźć papierki lakmusowe, wkręciłam sobie, czy to nie płyn owodniowy ;p ale na szczescie nie chyba po prostu mam tak słabe mięśnie Haha moje dziecko usilnie je trenuje... Blazej po 1 trymestrze jakos miałam spokoj z lataniem do toalety, teraz ciagle mi sie chce siku, pisałam o tym kiedys. Porażka

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    70% to dużo, ale jako że nadzieja umiera ostatnia, mam ją Następna wizyta 13.01, wtedy albo potwierdzamy, albo zmieniamy koncepcję

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    My dziś byliśmy na USG genetycznym. Maleństwo ma już 5,6cm. Termin z CRL wychodzi na 26 czerwca. Czyli jednak 12 tydz 1 dzień. Cudownie było zobaczyć Maluszka. Wszystko jest w porządku na tym etapie. Obejrzeliśmy dzieciątko dokładnie. Normalnie grochy mi ciekły ja patrzyłam na monitor a Pani doktor tak fajnie wszystko opowiadała. Na testy pappa nie idziemy. Potem byłam tez u mojego gina. Wyniki morfologii, moczu i hiv wyszły idealne. Jedynie po wyjsciu od niego zauwazylam ze ph mam 8 a norma jest do 7 ale on nic o tym nie powiedział. Niedawno zauwazylam ze wkładka ciagle robi sie wilgotna a nie mam jakichs tam śluzów. Zapytałam lekarza o to, to powiedział, że to normalne. Dopóki nie piecze i nie swędzi. No nie piecze i nie swędzi ale jakoś tak nieładnie mi to pachnie. Zbadał mnie i wcisnał mi pasek lakmusowy ale zaraz wyrzucił i powiedział, że wszystko jest ok. Ciekawa jestem. Wy tez tak macie?
    Acha, no dzieciątko nie chciało pokazać co ma między nóżkami ale nie szkodzi

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja tak mam śluz mi leci a nic niemam.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Reni super ze z dzidziusiem wszystko dobrze ja tam mam z tym śluzem. Na poprzedniej wizycie dostałam Pimafucin na to, bo mówiłam ze mam wrażenie jakbym chwilami moczu nie trzymała ale udalo doktor sprawdził i powiedziała ze to jakiś grzyb mi się przypaletal. Teraz mam tylko taki śluz ale wczoraj mowila ze juz jest ok.

Kozaczku zazdroszczę ruchów. Ja jeszcze na to czekam.

Co można jeść o 3 w nocy? Bulke ze śmietaną

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    To normalne ...to śluz ..jeszcze za wcześnie aby ciekło bo musiała by się szyjka rozbierać ...dzidzia jest jeszcze mała to wszystko się trzyma jeszcze ...

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    I właśnie to miałam na myśli, mówiąc że cieknie ze mnie bardziej niż zwykle

A propos ruchów, to wczoraj podczas badania poczułam Małego. Ja go poczułam, a na monitorze zobaczyli, że go poczułam

Reni, tobie wychodzi ciąża młodsza, a mi tydzień starsza. A wymiary główki mieszczą się jeszcze jeszcze dalej, ledwo udało się lekarzowi złapać wymiar, żeby dobre wszystko policzyło. Percentyle mamy na 95%. Ale czego tu oczekiwać, ja mam 180 cm, P prawie dwa metry
    Ostatnio edytowane przez NPK ; 14-12-16 o 05:43

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Mi tez wg Crl wychodzi starsza ciaza o jakis ponad tydzien. Nie wiem dlaczego przeciez cykle mialam krotkie 28dni..juz sama nie wiem kiedy dzidzis zostala poczeta :-) ale widze po sobie ze to starsza ciaza bo jak leze na plecach to sobie moge wymacac dokad mi macica siega juz a jak mam ja twarda (niewiem czy to skurcz czy jak to sie zwie) to mam ja nieregularnych ksztaltow i wiem gdzie dziecko bardziej lezy ....nie wiem czy ktoras z Was tak ma ...ale to smiesZnie nieraz ten brzuch wyglada z pagorkami ;-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów