Strona 120 z 543
Pokaż wyniki od 1,191 do 1,200 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Nasza dama ma juz 5 lat, rok temu przeprowadzila sie z nami do bloku.. na początku moj tata byl troche zly, ze mu jego pupilke zabralismy, ale przezyl to.. tym bardziej ze od poczatku byla naszym kotem. Planujemy troche wczesniej rozlozyc dziecka rzeczy w domu zeby mogla sie przyzwyczajac z nowymi zapachami, pozniej bede jej puszczac placz dziecka, zeby tez sie obyla z "tematem", no koniecznie musimy kupic jej drapak, by miala swoje miejsce, gdzie moze sie schowac i obswrwowac z gory.. nie dosc ze stres ze pierwszy maluch w naszej rodzinie to jeszcze cyrk z kotem

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    My kota nie mamy, ale za to mamy psa. Półtorarocznego beagla. Psiur solidny, siły ma za pięciu, ostatnio za dzikiem w las pognała. Dwie godziny jej nie było. I też się trochę obawiam... Nie tego, że specjalnie coś zrobi, bo ona wręcz kocha dzieci, ale jak się bawimy, to czasem tak łapką walnie, że aż siniak albo krew. Trochę uspokajają mnie filmiki, na których beagle tak delikatnie bawią się z dziećmi i ostatnio w DDTVN był jakiś ekspert, który mówił, że dorosłe psy, kiedy pojawia się dziecko, wiedzą, że to dziecko i choć mają siłę przeciągnąć je po pokoju, to dostosowują ją do nich. Staram się teraz częściej zapraszać koleżankę z trzymiesięcznym synkiem, żeby się Dora obyła z zapachem dziecka. Ostatnio, jak byli Dorka koniecznie chciała Kacpra po buzi polizać, ale w końcu zadowoliła się stópką w skarpetce I tak jak Ewak mamy zamiar rozkładać rzeczy dziecka wcześniej, za każdym razem jak coś dostanę, daję jej do powąchania i mówię, że to dziecka. Widzę w jej oczach, że rozumie, chociaż niedrapki chciała dla siebie Zapomniałam o płaczu, ale rzeczywiście, trzeba by było też jej puszczać.

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja mam kota i się kochają z chłopakami. Bardziej martwilam się toxoplazmoza ale weterynarz zrobił test że nie jest nosicielka.

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    W temacie wozkow: my mamy po Franku Adamex Jogger 3w1. Z mysla o nastepnym dziecku kupilismy w kolorze neutralnym: braz polaczony z kawa z mlekiem. Wozek napewno do lekkich nie nalezy. Za to gondola super! Duza, dluga i dla starszych, siedzacych dzieci mozna podniesc troche oparcie. W cieplejsze dni mozna zdjac material z daszka i zostaje tylko cieniutka siateczka ( w zestaeie rowniez moskitiera, ale z racji, ze Franek urodzil sie pod koniec wrzesnia nie stosowalam). No i daszek na "klik" - dea przyciski po bokach drazka ( nie wiem czy jasno wyjasnilam ). bardzo dobrze tez mozna dziecko okryc w zimne dni. Tak ze praktycznie tylko szczelinka zostaje zeby świeże powietrze moglo sie dostac Z drugiej strony spacerowka beznadziejna. Szajs taki, ze glowa mala! Daszek juz bek "klikow" tylko na srubki, ktore rozregulowaly sie po kilku dniach i daszek ciagle opadal :/ i jakas taka waska mi sie wydawala. Co sie nawkurzalam na spacerowe to moje potem zmienilismy na Maclarena i odżyłam koszt tegoadamexa nowego to bylo 3 lata temu 1500 zl.
    co do nosidelka to nie mam zastrzezen. W zestawie sa adaptery ze mozna go wpiac w stelaz ale nie korzystalismy z tego. Wolelismyzdrowiej dla dziecka korzystac z gondoli
    wiec jak bedziecie kupowac wozek to zwróćcie uwage tez na spacerowke. My popelnilismy ten blad ze za bardzo sie nie przyjrzelismy spacerowce, zafascynowani gondola

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Gosienak wlasnie mi Adamexy bardzo się podobają, bo maja fajne te gondole. Poza tym najpopularniejsze wózki 2016 i na targach itd królują... Ale chciałabym coś z fajna spacerówka, wiadomo, zeby nie zmieniać po pół roku wózka za tyle kasy co do maclarena fajny jest, bardzo mało miejsca zajmuje i leciutki, typowa parasolka. X-landera spacerówkę tez chwaliłam, ale duża i ciężka itd Natomiast dla dziecka bardzooo wygodna, nawet takiego dużego

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Kozaczek, musisz sie zorientowac, moze juz poprawili ten bubel :/ adamex pajero jest podobny do joggera- ale widzialam tylko gondole. Moze ten typ ma lepsza spacerowe

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Dzieki za wskazówki przyjrzę się i zasięgnę opinii, bo ten pajero wlasnie podoba mi się tak jak wspominałam Anex też są fajne, aż mi sie reklama u dołu wyświetla ;p ale chyba Anexa wolałabym jak juz z maxi cosi kupic gdyby sie trafiło takie 4w1 używane, bo troszkę szkoda mi tyle wydać. Anex jednak droższy deczko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Ja kota ani psa nie mam więc się nie wypowiem. Moja siostra ma kota to jej wyszło coś przy badaniach na toksoplazmoze ale na szczęście dziecko urodziło się zdrowe.

Ja wczoraj u lekarza byłam i wszystko w porządku wyniki ok. Następna wizyta dopiero 30 stycznia wiec sobie sporo poczekam. Ale jak wszystko bylo porządku to po co tam iść.

Ino mam od dwóch miesięcy non stop zatkany nos i przez to co chwilę migreny :/ macie jakieś sposoby na katar?

Wczoraj miałam opiekę rano do małego to poszłam sobie do fryzjera. Istne szaleństwo!!! Już nie byłam ho ho chyba rok. I poza tym ze mnie podciela babka to co do witamin chce wam powiedzieć ze warto brać. Czy cała ciaze czy część to kto jak uważa ale ja po poprzedniej ciąży od razu przestałam brać i kp i poskutkowało to tym ze większość włosów mi wypadła..zostało mi bardzo mało i cienkie...sama fryzjerka przyznała ze najpierw muszą się zregenerować i wzmocnić i odrosnąć żeby zrobić mi jakąś fryzurę. Tak więc ja polecam coś brać. Bo myślę ze dobrze jem a mimo to Bartek ze mnie wszystko wyssał.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Czesc dziewczyny

Ja dzisiaj byłam na wizycie. Z maleństwem wszystko dobrze. Ma 5.18cm wiec juz spory fasolinek.
    Teraz jeszcze w czwartek prenatalne i będzie wszystko wiadomo

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    A to nasz 70-procentowy Julian

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017