Strona 12 z 543
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja też jestem jedną z nielicznych mam u siebie w gronie znajomych ale kazdy czuje instynkt w innym czasie, my z mężem kochamy dzieci

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Poza tym... Mój mąż jest mega przewrażliwiony, oprócz etatu w korpo, robię makijaże w domu w soboty i mam jutro 7 osob. Mąż wręcz nakrzyczał na mnie, ze mam odmówić kilku osobom, bo za długo będę stać i jestem niepoważna

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Witam nowe czerwcowe mamusie .
    Co ginów to oni chyba uwielbiają badać powyżej 6 tygodnia. Ja w sumie tez wcześnie wiedziałam, że coś jest nie tak, bardzo źle się czułam i to dzień przed @.
    Trzy dni pod rząd robiłam testy. Wszystkie pozytywne Odczekałam do 5 tygodnia i poszłam do lekarza było już widać fasolkę, ale bez serduszka. Niestety trzeba czasem uzbroić się w cierpliwość NPK dzidzia musi urosnąć

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Swoją drogą... ja pisałam tutaj w Lipcowkach 2013, oprócz tego, ze miałam jakas stalkerke, która mnie oczernić chciała, to najlepsze forum ever. Jutro muszę dane usunąć z profilu, bo nie wiem kto to i dlaczego mne tak nienawidzi

Z moimi lipcowymi mamuskami mam do dzisiaj kontakt po incydencie z wtargnięciem na wątek tutaj kogoś z pośrednio znajomych, założylysmy tajną grupę ba fejsie tak jak mowie piszemy często nadal i są dla mnie bliższe nizeli niejedna koleżanka

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja też piszę na fejsie z laskami z drugiej ciąży i niektórymi z pierwszej. Zdarzają się trolle i świry więc trzeba uważać. Ja codziennie wstaje o 5:30 bo tak mam pracę. Posiadanie dzieci to dar i nikt nie doceni tego puki nie ma własnych perspektywa się zmienia

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    A i witam nowe mamusie

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Witaj Emka

Byłam tu w kwietniowkach 2015 i teraz tez mamy grupę tajną na facebooku może jak się nas trochę nazbiera to tez taką założymy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Martusia lekarze wolą badać po 6 tygodniu bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo zobaczenia czegokolwiek. Co im z pecherzyka oni chcą serca;D Jeszcze pół biedy jak gin ma super nowy sprzęt i wszystko widzi, gorzej jak na stary się trafi. A do tego im wcześniej my idziemy do lekarza tym bardziej stresujemy się czy z naszą ciążą wszystko ok bo albo pęcherzyk za mały albo serduszka brak albo jeszcze coś. .. a tak, idziesz w 7-8 tyg i masz wszystko czarno na białym.
    Ostatnio edytowane przez aguska696 ; 08-10-16 o 07:23

Ja w pierwszej ciąży poszłam do lekarza zaraz po zrobieniu testu i nic nie było widać. Teraz dałam sobie na wstrzymanie i to będzie 7tydzień mam nadzieje, że już będzie i pęcherzyk i serduszko. A co do CC dziewczyny nie ma co demonizować. Ja poprzedniej ciąży też myślałam tylko SN , ale miałam taki ciężki poród. Córka obwiazana i przyduszona- dostała tylko 7pkt. Do tego była wyciągnięta próżnociagiem, bo ktg spadało. A tak poza tym to non stop choruje, ma alergie i astmę

Witam,
    jeśli mogę to dołączę do was. Dziś zrobiłam test. Wiec jeszcze czuje oszolomienie. Ale jak to mąż mowi-marzenia się spełniają i będzie trzecie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów