Strona 119 z 543
Pokaż wyniki od 1,181 do 1,190 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    NPK jak samopoczucie? W domku już wszystko w porządku?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Minion napisałam ci priv.

A jak się w ogóle czujecie? Ja doskonale mam nadzieję że wy również.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    A ja się w poprzednim poście rozpisałam na wszystkie poruszane tematy i mi nie dodało! :'(

Powtarzam więc. Odnośnie mdłości - myślałam, że minęło, bo dawno nie było, ale dzisiaj cale śniadanko wylądowało w rurach... Na domiar złego nie zdążyłam złapać włosów, tylko do męża krzyknęłam o wodę i sru!. Obrzygałam, za przeproszeniem, muszlę, pralkę, trochę podłogi i swoje włosy... I o ile mąż nie chce mi pomagać podczas wymiotów, to wszystko sam posprzątał, jak już łaskawa byłam zakończyć. Wybaczcie za dosłowny opis

Co do wózka, to my mamy już zaklepany od kuzynki. Firma Mutsy, model iGo. Lekki, zwinny, ze skrętnymi kółkami. Stelaż biały, gondola biała z morską górą (taki nieokreślony ten kolor, połączenie zielonego z niebieskim). Kuzynka zawołała tysiaka i uważam, że to dobra cena.

A na temat teściów już dość powiedziałam O mojej mamie nie mówię, bo jest bardzo normalna i do wielu rzeczy podchodzi racjonalnie. Oczywiście ekscytuje się wnukiem, szczególnie, że to jej pierwszy, ale ze spokojem. Fakt, ze nakupiła ubranek i narobiła sweterków na drutach, ale się z tym nie afiszuje. Ze spokojem przyjęła nasza decyzję o miesiącu bez niczyich odwiedzin, bo chcemy sami przywyknąć do nowej sytuacji i się sami siebie nauczyć od nowa. Chce tylko przyjechać do szpitala, żeby poznać wnuka i całkowicie to rozumiem. Ze spokojem przyjęła również decyzję o naszej dwutygodniowej wizycie w okolicach sierpnia, bo z becikowego i ubezpieczenia chcemy remontować łazienkę i tatuś z dziadkiem beda grzebać, a my pojedziemy na ten czas do babci. Aż się babci oczy zaświeciły

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Data
    13.06.2017
    Minionku, samopoczucie spoczko, dziękuję Poranne rzyganko mnie troszkę rozbiło i straszny mnie skurcz w okolicach pępka złapał, ale już przeszło. Mężowi rez już wszystko przeszło. Na tyle, że nabrał ochoty na igraszki

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    NPK zajrzałam na stronę wózka i do lekkich to on nie należy - podwozie z kołami i gondolą to uwaga 17,5 kg! No i cena kosmicznie wyskoka bo 2759 zł to mega dużo kasy jak za wózek. My chcemy kupić jakiś do max 1500 zł i o wadze uwaga z gondolą do 10 kg. Widziałam takie, wiec jestem w szoku że ten kosztuje tak dużo i waży tak dużo. Ale ja prawie 18 kg nie zniosę z 5 piętra bez windy.

Tu macie zestawienie wózków pod względem wagi

http://www.zabawkowicz.pl/zabawka/29...-1500-zl.html#
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 12-12-16 o 19:28
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Data
    13.06.2017
    Famirabelka, wiem, że ten wózek jest obrzydliwie wręcz drogi, bo za te pieniądze można jakieś auto po mieście kupić, ale ja go nowego nie kupowałam Zyskam na ty, że kupiła go kuzynka A co do wagi, to jeździłam nim z Amelką i nie jest ciężki, naprawdę. Nie wiem, skąd te 17 kg. Na pewno tyle nie ważył. My mieszkamy na 3 piętrze, ale jest możliwość zostawiania stelaża na parterze pod schodami. I P już wymyślił, że jak będzie rani szedł do pracy, to mi zniesie stelaż, w trakcie dnia będę go na dole zostawiała, a na noc on go z powrotem wprowadzi. Nie wiem, jak to wyjdzie w praktyce, bo teoria jest zawsze piękna, jak to już któraś z nas pisała a życie weryfikuje wszystko.

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Minion, ja mam kota, w zasadzie kotke, ktora z mezem rozpuscilismy jak fryge. Robi z nami co chce, jest moim oczkiem w glowie... oddanie jej nie wchodzi w gre, sama boje sie jak zareaguje na nowa postac w domu, tym bardziej ze teraz spędzamy ze sobą 24na dobe. Ogólnie jest dosc agresywna, tzn ja juz doskonale ja znam, wiem kiedy jest definitywny koniec zabawy, ja wtedy odchodze, alr co bedzie z bobem to zobaczymy .. jedyne co mnie pociesza to gdy moj brat odwiedzil mnie z swoja 4 miesieczna corka to byla wtedy raczej zaciekawiona, zagladala do wozka, przygladala sie, nie syczala ani nie chciala atakowac

Co do teściowej to u mnie jest jeszcze taka sytuacja, ze starsznie dziala mi na system siostra mojego meza, laska jest mlodsza o pol roku ode mnie, a wciaz jest na utrzymaniu rodzicow, ktorzy wszystko jej finansuja, sama nie pracuje, a wszystko na pierniecie ma.. chyba to mnie tak zraza, ze ja musze na wszystko zarobic, pracuje od 16 roku zycia, a ona nie skalala sie jeszcze praca zadna, kolejne studia zaoczne konczy(za ktore oczywiście placa jej tescie), ale do rzeczy, ich kasa ich decyzje. Ale denerwuje mnie jej podejście do mnie, gdy ja jade do tesciow to ona ostentacyjnie wychodzi z pokoju, z moim mezem nie utrzymuje zadnych kontaktow, no chyba ze Pani cos potrzebuje.. mi nawet "czesc" nie mowi i co ??? Moja teściowa wczoraj wyskoczyla z tekstem ze .. chrzestna cieszy sie ze bedzie chlopiec... mnie wmurowalo.. juz sobie zaplanowala ze osoba o ktorej w ostatniej kolejności bym pomyslala o tym zeby zostala chrzestna mojego dziecka.. de facto sama sie mianowala na to "stanowisko"... zajebiscie, nie ma co chrzestna będzie laska z ktora od 5 lat nie rozmawiam, a ktora na naszym slubie nawet nie podeszla i nie zlozyla nam zyczen...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    dziewczynki, podczytuje was sobie chociaz jestem z lutowych
    chcialam tylko napisac a'propos kota.Ja mam kota, i jak moj starszak sie urodzil to spali razem w wozku , a potem nawet bujali sie wspolnie na hustawce z fisher price.Do tej pory jak mu sie synek psoci to raczej odejdze, wskoczy na szafe le nie podrapie.Tak wiec oczywiscie osrtoznosci nigdy za malo ale nie przejmowalabym sie az tak bardzo.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Carlaaa oby z moim kocurkiem było tak samo Ewak z naszym pupilem jest tak samo. Wzieliśmy go 1,5 roku temu takiego malucha i razem z mężem go rozpieściliśmy jak nie wiem co Śpi z nami, domaga się uwagi ciągle. Zobaczymy jak będzie, bo też nawet nie chce myśleć o oddaniu go

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Minion tak pomarańcze i madarynki ja tez hehe jeszcze polecam mieszankę bakaliową, dzisiaj do kawy wtrąbilam pół opakowania mężowi czasem się coś uda hehe ale fakt dobrze gotuje i jak już coś zrobi to palce lizać

Mutsy drogi, ale fajnyyy
    Za tysiaka z pocałowaniem ręki bym brała
    Mi na lekkim nie salezy, ale zeby był zwinny i długa gondola. Quinny nie wiem czy kojarzycie np dla mnie design fajny, ale mały, a jak urodzę dziecko znowu blisko 60cm to powiem Wam niezbyt długo poleży w takim... Fajnie jakby spacerówka tez była solidna i pompowane koła, elastyczne zawieszenie. Potrzebuje go na tereny leśne jednak :S A i drogo wychodzą jak są np 3w1 plus baza isofix. Ja nie wiem czy hak cos brać fotelik maxi cosi, czy od kompletu z danego wózka... nie znam się... Dla starszaka mamy recaro young sports, ale co z tego jak dla mnie jakiś on cudowny nie jest, a drogi był, także cena czasami...
    Tyle, ze maz crash testów sie naoglądał i marudził...
    Ostatnio edytowane przez Kozaczek ; 12-12-16 o 21:14

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów