Strona 114 z 543
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja po wizycie u lekarza mam nakaz leżenia bo skrócona szyjka luteine dowcipna i l4 mi wpisała.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Kasiuszka a odczuwałaś jakies dolegliwości bólowe? Leżcie dziewczyny leżcie, nie ma co

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Reni moja mama czasami też ma takie wstawki, ale bardzo rzadko. Moja pierwsza ciąża i dwie ciąże mojej siostry nauczyły ją pokory. Czasem skomentuje, że dziewczyny teraz to są takie słabe, bo kiedyś to ona musiała wszystko robić a teraz leżą.
    Często tak komentowała moją pierwszą ciążę, póki nie zaczęłam mieć ogromnych problemów. Moja siostra z pierwszą ciążą też ją mocno przestraszyła, bo niestety ale dzidziusia straciła w II trymestrze. No i teraz jak ja jestem w ciąży to tylko dzwoni i pyta czy leże zapewne więc wyniosła lekcje z tych naszych przypadków.

Dziewczyny, musze się Wam pochwalić w sobotę znaleźliśmy mieszkanie w Warszawie. Fajnie, bo ma ponad 75 metrów, więc będziemy mogli spokojnie się tam w czwórkę zmieścić. Dodatkowo jak ktoś przyjedzie nas odwiedzić to będzie mógł spokojnie zostać na noc. Kacper będzie miał duży, ponad 20m pokój także będzie się cieszył że ma gdzie trzymać wszystkie swoje kolejki i tory. A ja się cieszę, bo w sypialni mam łazienkę z prysznicem. Mega spoko rozwiązanie. Goście i dzieci będą korzystały z łazienki w korytarzu. Już się nie mogę doczekać przeprowadzki a jeszcze miesiąc.

W ogóle to powiem Wam, że co mężów. Mój jest kochany, chociaż moja teściowa nie nauczyła go wcale sprzątania, gotowania. Niczego. Gotuje bo lubi, ale co do sprzątania to są regularne bitwy o to, że zostawia wszystko tak jak chce. Już czasem nie mam siły mu kolejny raz robić uwag. Ale jest bardzo dobrym ojcem, bardzo dba o mnie i Kacpra więc nie mogę narzekać. Chociaż po narodzinach Kacpra jakiś rok, może półtora mieliśmy bardzo trudny czas. Mało brakowało a byśmy się rozstali. Mnie denerwowało że jestem ze wszystkim sama bo wracałam z pracy i czekało na mnie sprzątanie, zajmowanie się dzieckiem a On wracał zmęczony i nie miał na nic czasu. Teraz wszystko wróciło do normy, ale to prawda, że dziecko zmienia wszystko.

Kasiuszka odpoczywaj będzie wszystko dobrze. A jak maluszek?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    O matko jak czytam o tych przypadkach mam i radach itd to takie są matki z reguły
    Ja wczoraj się lekko wkurwilam, ze tak powiem, bo gadam coś z siostra (10lat starsza, ma dwóch synów) i cos mowa o wózkach, a ona "nie gadaj, ze czwarty wózek będziesz kupować hahaha" Tak aię zeźlilam, mowie jej, ze jeden mam od siostry bardzo duzy i nieporęczny, do kombi ledwie się mieści hehe dwa pozostałe to spacerówki, ale nie jakies kupione nowe, ale używane- mieszkam przy lesie i Nasze trasy to las i piachy, poza tym to spacerówki, na co usłyszałam, ze w dupie się mi przewraca i te spacerówki można rozłożyć na płasko do leżenia dla noworodka!!! No padłam- nowoczesna kobieta, na stanowisku, nie wiem? W głowie się jej pomieszało? Lekko mówiąc wydarlam się, że nikt moimi pieniędzmi dysponować nie będzie i to moja sprawa jaki wózek, za ile kupimy, bo nikt Nam nie dokłada i nie ma prawa komentować. Uffff... Moja mama też nie lepsza. Ona to już całkiem tez udana, ma Nas czwórkę i jedna siostra zmarła tuż po porodzie, wiec przemilczę jakie były czasy, dwójkę poroniła, a ma teorie z tatą, ze dwójka dzieci maxymalnie w tych czasach. Strasznie wk*rwia mnie narzucanie komuś czyjegoś zdania... Moja 82 letnia babcia ma lepsze podejście i nowocześniejsze i mądrzejsze. Chyba mamy podobne charaktery, można z nią pogadać naprawdę... Ostatnio rozwalił mnie jej tekst, ze "Patrz co to sie porobi z tą skóra, ja nie wiem" i ogłada sobie ręce, zdziwiona, ze w tym wieku ma zmarszczki nie ocenia, nie krytykuje, dlatego nie wypowiadam się-pierwszy i ostatni raz na temat w/w bo od razu mam ciśnienie 220/200...

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Mrówka super mieszkanie z tego co mówisz. Wynajmujecie, czy kupujecie? My szukamy, nie szukamy... mamy dom, ale nie chcemy inwestować za duzo w remont, wolelibysmy na jakiś czas do miasta, ale u mnie miasto małe, a nowe bloki np ceny za metr jak w mieście wojewódzkim :/

O mnie
    17-06-2017
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	majakmama.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	15.4 KB
ID:	99395

Ewelina no nie mam Cię w skrzynce...

O mnie
    17-06-2017
    Kozaczek jako że to zupełnie nowe dla nas miasto to na razie chcemy wynająć, a pod koniec przyszłego roku kupić swoje już w takiej lokalizacji w jakiej będziemy chcieli. Na razie nie wiemy gdzie w Warszawie szukać, więc wolimy nie wtopić.
    Co do ciśnienia - ja jestem choleryk więc ja to zaraz się zapalam o wszystko więc Cię doskonale rozumiem Kozaczku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    17-06-2017
    Kozaczku to nie chcecie remontować tak?

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Mrówka17, ja Cie przepraszam bardzo, ale co to znaczy "schynąć"? Tak czytam Twoj wpis i nawet nie mam cienia podejrzenia co to oznacza pierwszy raz słyszę takie słowo serio, a juz 29 lat po tym swiecie chodzę

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Mrówka remontowaliśmy tyle ile trzeba w sensie sypialnia i salon, ale nie jakos Extra. Meble te co mieliśmy kawalerskie, złe nie jest, młodemu pokój będziemy robic teraz, ale moj dom ma 40lat. Wymiana okien Nas czeka, są stare drewniane, nawet balkon trzeba odświeżyć, zrobic kuchnie na gorze, boazerie zdjąć, strych- zwalić dach położyć nowy i do tego zrobic tam łazienkę i sypialnie jedna i pokój makijazowy dla mnie... To jest koszt mieszkania spokojnie... a do miasta mamy 25km...Dojazdy są jakie są... Nienawidzę zimy... Super jest mieć las za ogrodzeniem, łąki i rzekę w poblizu, ale ja jestem za wygodna. Chciałabym mieszkanie, a dom sobie remontować przy okazji i weekendy tu spędzać ale zobaczmy, moj maz straszny sceptyk i boi się dużego kredytu itd... a jednak taki remont, czy kupno mieszkania to jednostki mają odłożone

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów