Strona 109 z 543
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Paulinka super ze wszystko dobrze z maluchem śliczny fasolinek

Dziewczyny ja umieram od tego kaszlu. Boli mnie cale podbrzusze i kręgosłup w dolnej części. Az się boje czy z maluchem wszystko w porządku. Pije non stop jakies cholerstwa i nie pomagaja. Mamusia mnie totalnie zalatwila. Eh. A tego sie spodziewałam właśnie ze tak moze się zdarzyć po tym spacerze na który sie tak uparla.

Milej soboty mamusie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Mrowka wyslalam Ci jeszcze raz swojego fb. Nie wiem czy dobrze wysylam ale widze tam swoje wiadomosci u CIebie i innych dziewczyn co tez wysylaly fb wiec chyba ok :-)

A jak tam u Was z ruchami dziecka ? U mnie (15tc) juz regularnie co wieczor czuje dzidzie kiedy leze a tak w ciagu dnia rzadko ale tez czuje jak sie czasem ruszy zwlaszcza po czyms slodkim ...i jak tu nie jesc slodyczy :-)

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Czy ktos tu mnie jeszcze pamieta? Czytam Was na bieżąco ale czasu nie ma żeby cos napisac. Tak Was czytam i dochodze do wniosku, ze sama sobie zazdroszcze ze udalo mi sie trafic do tak wspanialego ginekologa na NFZ. Prowadzil tez moja pierwsza ciaze i nie mam zastrzezen. Czasami sobie pozartuje razem z moim mezem. Na ostatniej wizycie R. zapytal sie lekarza czy mozemy juz normalnie współżyć (boimy sie troche z powodu tych krwawien z poczatku ciazy), na co lekarz wypalil: "A tatuś tylko o jednym, co?" Niestety, kazal nam sie "oszczedzac" ale przynajmniej umie rozladowac napiecie
    U mnie dzis zaczal sie 16 tydzien. Nie czuje narazie ruchow. W sumie troche mnie to stresuje, tez ze wzgledu na problemy z poczatku ciazy. Nie chce dopuszczac do siebie zlych mysli, wizyta dopiero 20 grudnia. Mam nadzieje, ze z Maluszkiem wszystko ok
    Pozdrawiam Was, mam nadzieje, ze uda mi sie czesciej cos napisac

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Fanirabelka powiem Ci, ze troche złe myślisz z tym, ze kogoś stać. Fajnie oboje z mężem zarabiamy, ale tez płacimy składki, kolosalne skladki i nie mamy nic z tego... Krzywdzące jest to, że odprowadzamy wysokie składki, a musiałabym czekać na byle jakiego gina u siebie 2 miesiące, a usg robią okropnie pobieżnie i za wiele nie powiedzą, dlatego chodzę prywatnie :/ nie dlatego, ze stać nas na szastanie na prawo i lewo, bo mam jedno dziecko juz w domu, wolałabym odloZyc to na lepsze czasy, bo 500 na pierwsze nie dostajemy- No pracujemy, więc z tych podatków, ktore ciagle rosną wiele osob korzysta.

Co do rodziny mi zostało łóżeczko, ktore dostałam od siostry w 1 ciąży. Materacyk dokupowaliśmy, ale nawet pościel z ochraniaczami pożyczałam, dlatego będziemy musieli kupic pewnie nowe. U mnie z tym pożyczaniem od rodziny było tak, Ze bratowa nie kazała oddawać, bo nie ma gdzie trzymać, pózniej jak była w ciąży co chciała zeby jej dać znaleźć na strychu nie mogłam i panika. Teraz juz nic nie pożyczamy. Zapewne to Nasze ostatnie dziecko, jeśli uda się dziewczynka, bo mimo, że mam 26 lat mam dziwne nawracające stany zapalne i ciagle wychodziła mi 3 z cytologii, ogolnie mam być pod obserwacja zwiekszona. Mam miec w ciagu 4 miesięcy robioną trzeci raz cytologię, bo ciagle wychodzi złe, także nie będziemy żałować na kropeczke.
    Kozaczku, tak czytam o Twojej cytologii i postanowiłam podzielić się z Tobą swoją historią. Otóż ja dowiedziałam się, że mam lekką nadżerkę jak miałam 19 lat. Zrobiono mi cytologie i wyszła mi grupa (nie pamiętam jak było numerowane ale druga zaraz po tej idealnej. Czyli chyba grupa 0 to bylo jak jest wszystko ok, to ja bym miala 1. Potem mialam robione cytologie regularnie i pamiętam jak mieszkając w Irlandii Północnej, miałam robioną kolejną kontrolną cytologię, wyszła mi grupa 2. Zasugerowno mi zabieg i tu znowu nie pamiętam czy to było wypalanie czy wymrażanie nadżerki (są dwie opcje ale nie wiem którą u mnie przeprowadzono. Od tamtej pory cytologie mam idealne. I tak ze śmiesznych sytuacji, jak jakies pół roku temu poszłam do ginekologa to rzucił do mnie hasło: ale ma pani piękną tą szyjkę Jak zaszłam w ciążę poszłam do pani ginekolog innej a ona rzuciła do mnie dokładnie takie samo zdanie, ze piękną mam szyjkę
    Nie wiem jakie praktyki stosuje się w Polsce w takich przypadkach ale ja na chwilę obecną cieszę się bardzo, że wtedy się zdecydowałam. Może można coś zaradzić na te Twoje złe wyniki cytologii...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez NPK Zobacz posta
    Famirabelka, podobnie jak Reni, pomimo że też mam rodzinę dość daleko, to nikt z nich nigdy mnie nie zawiódł. Wiele rzeczy moja mama ma już w domu i jak w przyszłym tygodniu przyjadą, to już nam zwiozą.

Reni, mój pakiet kosztuje 200 zł za wizytę. I jak wspomniałam, są to jedyne koszty. A przychodnię mam taką w Nowej Soli. Gdybym mieszkała w swoim rodzinnym mieście, to wiedziałabym, gdzie iść, a tu muszę się uczyć na błędach. Niestety swoich. Ale czasem i tak bywa ������
    Dzięki za informacje. Naprawdę zazdroszczę Ci takiej opcji
    Wiem co masz na mysli mówiąc o uczeniu się na bledach...swoich. Ja mieszkam w Krakowie od ponad 3,5 roku więc wciąż się uczę. Ale powolutku dajemy radę Na szczęście los prowadzi mnie również w bardzo przyjazne miejsca

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Mrowka wyslalam Ci jeszcze raz swojego fb. Nie wiem czy dobrze wysylam ale widze tam swoje wiadomosci u CIebie i innych dziewczyn co tez wysylaly fb wiec chyba ok :-)

A jak tam u Was z ruchami dziecka ? U mnie (15tc) juz regularnie co wieczor czuje dzidzie kiedy leze a tak w ciagu dnia rzadko ale tez czuje jak sie czasem ruszy zwlaszcza po czyms slodkim ...i jak tu nie jesc slodyczy :-)
    Mój dzidziuś na razie się nie wyrywa z ruchami. No ale to wcześnie jeszcze. Juz doczekać się nie mogę

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    Paulinka super ze wszystko dobrze z maluchem śliczny fasolinek

Dziewczyny ja umieram od tego kaszlu. Boli mnie cale podbrzusze i kręgosłup w dolnej części. Az się boje czy z maluchem wszystko w porządku. Pije non stop jakies cholerstwa i nie pomagaja. Mamusia mnie totalnie zalatwila. Eh. A tego sie spodziewałam właśnie ze tak moze się zdarzyć po tym spacerze na który sie tak uparla.

Milej soboty mamusie
    Zdrówka Mróweczko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez gosienak Zobacz posta
    Czy ktos tu mnie jeszcze pamieta? Czytam Was na bieżąco ale czasu nie ma żeby cos napisac. Tak Was czytam i dochodze do wniosku, ze sama sobie zazdroszcze ze udalo mi sie trafic do tak wspanialego ginekologa na NFZ. Prowadzil tez moja pierwsza ciaze i nie mam zastrzezen. Czasami sobie pozartuje razem z moim mezem. Na ostatniej wizycie R. zapytal sie lekarza czy mozemy juz normalnie współżyć (boimy sie troche z powodu tych krwawien z poczatku ciazy), na co lekarz wypalil: "A tatuś tylko o jednym, co?" Niestety, kazal nam sie "oszczedzac" ale przynajmniej umie rozladowac napiecie
    U mnie dzis zaczal sie 16 tydzien. Nie czuje narazie ruchow. W sumie troche mnie to stresuje, tez ze wzgledu na problemy z poczatku ciazy. Nie chce dopuszczac do siebie zlych mysli, wizyta dopiero 20 grudnia. Mam nadzieje, ze z Maluszkiem wszystko ok
    Pozdrawiam Was, mam nadzieje, ze uda mi sie czesciej cos napisac
    Ja pamiętam, jakoś mi Twój nick utkwił w głowie Nie dopuszczaj złych myśli. To wcześnie jeszcze. Wszystko bedzie dobrze
    Co do lekarza to zazdroszczę. Fajnie, że jeszcze tacy są

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Mi w pierwszej ciąży jak chciałam poczuć malutkiego to kładlam się na brzuch zjadłam 3 kostki czekolady i ręką pod brzuch w ciągu 15 min małe pukanie w rękę było czuć.

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    Reni, ja w NS dopiero półtora roku (pobraliśmy się w marcu 2015). Ciężko tu w ogóle cokolwiek od kogokolwiek wydusić, gdzie najlepiej mięso, gdzie warzywa itp.. Teściowa to mnie zasypuje teraz informacjami typu: "A bo ta miała taki wózek, a ta takie łóżeczko, a już ci zamówiłam zabawki z firmy (nie pamiętam nawet nazwy, ale ceny zaczynają się od 100 zł, przy czym mówię tu o takim zawieszanym na wózek dynksie), a ubranka to kupuj w lumpach, ale tylko z Nexta, a zabawki ro tylko drewniane, żadnych plastików, a co dzisiaj robisz, aha, bo ja to jeszcze nie wiem, a co u mojego synka, a jak twoja mama przyjedzie, to co ci dla dziecka przywiezie, a dlaczego tylko ubranka, niech ci przywiezie jeszcze to i tamto...". Przed ślubem uważałam ją za złotą kobietę. Teraz wiem, jak bardzo się myliłam Znacie powiedzenie, że kota można zagłaskać na śmierć? Dzisiaj wcisnęła mi w kieszeń 4 dychy i zakomenderowała "dzwoń po pizzę, zjecie sobie". Od męża dostałam potem opr, po co brałam te pieniądze. Ale chociaż zabawki fajne kupi
    Ostatnio edytowane przez NPK ; 10-12-16 o 19:20

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów