Strona 105 z 543
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    NPK co za tekst... Az mnie wmurowalo w kanapę co za lekarz.

Kasiuszka będzie dobrze

Laski jak ja jestem zmęczona wieczorami to nieporozumienie. Jeszcze mój Kapi świruje i spac nie chce. Eh juz bym się położyła.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Reni!!! Miałam identycznie tej nocy. Jeszcze toaletę mam na parterze, a mieszkam na pietrze. Biegałam jak pomylona. Ze starszym synem do końca 1 trymestru tak miałam, pózniej już było lepiej.. teraz tłumacze sobie, ze młodzieży mnie kopie po pęcherzu, albo coś... poza tym rogal mi by się przydał, bo często śpię na brzuchu :/

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    NPK nawet gdyby tak było mógł zeobic usg dopochwowe! Mi w pierwszej ciąży jakoś tak mierzył, bo dziecko było dziwnie ułożone i chciał sprecyzować. Także po prostu sie gościowi nie chciało...

Junior Member
    bercia1

Mieszka w
    Wyszków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Jestem Magda, za miesiąc kończę 22 lata
    To moja pierwsza ciąża i termin planowany na 20 czerwca (nie mogę sie doczekać!!! ) Aktualnie jestem w 13 tc
    Jak na złość musiały mi sie przytrafić wszystkie "przyjemne" objawy od wymiotów, przez bezsenność, po jedzenie tylko i wyłącznie w spinaczu na nosie bo wszystkie zapachy powoduja mdłości (śmierdzi mi nawet mój mąż i moja mama )
    Pierwsze badania prenatalne w 11 tygodniu wykazały, że dzieciątko jest zdrowe. Teraz czekamy na poznanie płci 3.01
    Patrzę, że trochę już tych stron na forum jest ale wymiękłam po 55, mam nadzieję, że ogarnę z czasem co sie dzieje ;p

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Bercia witaj na naszym forum fajnie że pojawiają się kolejne mamusie.

Laski macie jakiś sposób na kaszel? Coraz mocniej mnie meczy a nie mam pomysłu jak sobie z nim poradzić.

Reni pozazdrościłam Ci chyba wczoraj i dzisiaj 3 razy wstawalam do łazienki masakra bo o 5 juz nie mogłam zasnąć.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kasiuszka26 Zobacz posta
    Cham z tego lekarza totalny brak profesjonalizmu. Ja odebrałam wyniki z glukozy są dobre ale mocz źle jakieś kryształki liczne
    Kryształki, w sensie, że kamienie mogą Ci się robić tak?
    Ja miałam jakiś rok, może 1,5 temu, właśnie liczne kryształki i mój Tata podpowiedział mi tabletki Rovatinex, że jemu bardzo pomogły. No i faktycznie problem zniknął. To są tabletki bez recepty ale wlasnie patrzylam w ulotkę to jest napisane zeby poinformowac lekarza jesli sie jest w ciązy, tak więc nie mam pewnosci czy w ciazy mozna przyjmowac te tabletki. Ale jak bedziesz u lekarza to moze o nie zapytaj, bo naprawde skuteczne. I nie martw sie. Wszystko bedzie dobrze

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Pije sok z żurawiny zaszkodzić nie zaszkodzi a dodatkowa Wit c też dobra. Co do kaszlu lepiej iść do lekarza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NPK Zobacz posta
    Tylko właśnie chodzi o to, że ja wcale nie jestem gruba. Owszem, mam boczki i fałdkę, ale zawsze uważałam się za normalną. Jutro idę do innej przychodni i zapytam, czy rzeczywiście jestem za gruba na zmierzenie tej przezierności i każę sobie zrobić to USG prywatnie.
    NPK, nie wiem, może mam teraz taki czas buntu jeśli chodzi o lekarzy i w sumie generalnie instytucje, które mają swoje obowiązki a niekoniecznie się z nich wywiązują. W każdym bądź razie...dlaczego miałabyś musieć iść prywatnie i płacić za coś, co jak to ja mówię należy Ci się jak psu buda? Jeśli mogę coś zasugerować to podeszłabym do Kierownika przychodni i przedstawiła sprawę. Nie chce mi się wierzyć, żeby wykonanie pomiaru przezierności karku było niemożliwe przy nawet większej ilości tłuszczu, tym bardziej, że mówisz, że masz małe co nieco tu i ówdzie ale generalnie nie jesteś gruba.
    Ja nie mam już cierpliwości do takich cymbałów i obiecałam sobie, że denerwować się nie będę w miarę możliwości oczywiście,bo jak to mówią, nie będę mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych, ale nie odpuszczę żadnemu.
    W przychodni w której odmówiono mi zmierzenia ciśnienia (historię opisywałam jakieś 2 dni temu), pracownice dostały reprymendę od Kierowniczki a Pani Kierowniczka zadzwoniła do mnie kilka godzin po naszym spotkaniu przepraszając mnie znowu i mówiąc, że jest jej strasznie przykro, że tak nie potraktowano i że taka sytuacja już nigdy nie będzie miała miejsca, bo przeprowadziła rozmowę z pracownikami.
    Pani dr od USG, która wymyśla sobie chore zasady zapisów na USG i narzuca te zasady pani z rejestracji już tam nie pracuje bo mojej rozmowie z panią prezes przychodni. Jeśli kobieta w ciąży idzie się zapisac na USG i otrzymuje informację, że może mnie zapisać na wizytę w wolne miejsce ale nie ręczy ze pani doktor nie będzie zdenerwowana jak przyjdę na USG to jest moim zdaniem gruba przesada. To ja mam sie stresować, czy ona będzie zdenerwowana, że musi pracować???
    NPK, nie odpuszczaj. Owszem na spokojnie, bo nie ma co sobie szkodzić, ale co masz do stracenia? Niech w końcu nauczą się te cymbały, że nie są bogami. Jak można tak potraktować pacjentkę to mi się w głowie nie mieści, choć już mało co mnie dziwi...

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Na kaszel dobre mleko z miodem woda z miodem itp...pamietam ze jak bylam chora w ciazy i gdy karmilam to te lagodne syropy na bazie natury nie pomagaly uwazam ze sie nie oplaca kupowac .

Byl juz ten temat wiem wiec sie powtorze...ale bierzecie dalej kwas foliowy ? Bo ja nie biore bo czytalam ze do konca 3mca tylko trzeba i wogole zadnych witamin nie biore a mam wyniki lepsze niz zwykle i dziecko w brzuchu zdrowe i dosc spore jak na swoj wiek.
    Odkad pierwsze dziecko sie pojawilo w moim zyciu i jak mu gotuje to dbam o to co jem bo chce zeby Filip jadl w miare zdrowo i po tylu latach anemii w koncu mam wyniki ksiazkowe jestem z siebie dumna:-)

Mrowka: Kapi to jest zdrobnienie od jakiego imienia ? :-)

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Mi zatoki dokuczają od 3 dni, jakieś domowe sposoby macxie może?
    Ja właśnie pije kawę i pochłaniam czekoladę schogetten z orzechami i bakalie powiem Wam jem hurtowo
    [/url

[/url]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów