Strona 100 z 543
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Moja mama ma juz 5 wnukow i kazdy czeka na dziewczynke. I mnie to wkurza wiec stwierdzilam a zyjcie sobie w niepewnosci :-D

A nie macie gdzie wozek przechowywac na dole ?jakas piwnica czy wozkarnia? U nas jest to i to...ale ja na szczescie mam garaz..tam trzymam wozek. bo tak to sobie nie wyobrazalabym wyjscia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Reni podzwoń po szpitalach, ja tak znalazłam wolny termin usg w szpitalu na drugim końcu miasta i bez dwóch zdań mnie przyjeli .

Powiem ci gorszy przypadek. Jestem z siostrą na studiach w tym samym mieście. Jestem zapisana do przychodni minutę drogi od akademika. Siostra nie. Nagle źle się czuję, boli ją potfornie serce. Idę do przychodni i proszę o przyjęcie siostry, wcześniejsze zapisanie jej. Pani w rejetracji mówi że nie zapisze mi siostry bo uwaga! - nie jest z tego miasta. Myśłałam że mnie trafi szlak. Ja mając ten sam adres zamieszkania co siostra, ten sam wiek byłam zapisana do tej przychodni bez problemu a ona nie mogła być bo nie jest z tego miasta. A ja tez nie z tego miasta i mogłam być zapisana? Z okropnym bólem musiałyśmy iść ponad godzinę pieszo do drugiej przychodni.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Moja mama ma juz 5 wnukow i kazdy czeka na dziewczynke. I mnie to wkurza wiec stwierdzilam a zyjcie sobie w niepewnosci :-D

A nie macie gdzie wozek przechowywac na dole ?jakas piwnica czy wozkarnia? U nas jest to i to...ale ja na szczescie mam garaz..tam trzymam wozek. bo tak to sobie nie wyobrazalabym wyjscia
    Nie mamy wózkarni, nie mamy piwicy i parkingu przed blokiem. Parking mamy ok 20 min pieszo od siebie. Garażu nie ma, pozatym musiałbyć ogrzewany a takich w tym mieście nie widziałam.

O mnie

Nie mamy wózkarni, nie mamy piwicy i parkingu przed blokiem. Parking mamy ok 20 min pieszo od siebie. Garażu nie ma, pozatym musiałbyć ogrzewany a takich w tym mieście nie widziałam.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Reni wspolczuje....ja bym Ci polecila dobrego na Nfz gdybys mieszkala we Wroclawiu. Ja sie swojego trzymam bo wiem ze cieZko znalesc gdziekolwiek dobrego gina na nfz.
    Niektorzy pracuja byle odbebnic w dupie maja wszystkich ludzi nawet jak pracuja w sluzbie zdrowia....moja przychodnia jest podobna. Ostatnio dzwonie mowie babce ze chce sie zarejestrowac a ona na to: teraz nie zapisze cie na wizyte bo sprzatam sobie... padlam.

moja znajoma okropnie bała sie porodu. Wszyscy ją uspakajali, podrzucali książki o tej tematyce, ale nic nie pomogło.
    Dopiero na szkole rodzenia troszkę się uspokoiła. Tutaj macie linka w którym jest wszystko fajnie opisane, może i Wam się to przyda
    http://www.biomedical.pl/ciaza/przyg...rodu-5503.html wszytko jest fajnie opisane i na spokojnie można sobie torbę do szpitala spakować
    Gdy jesteś w ciąży, wszystko kręci się wokół miłości.

Heidi Klum

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Reni podzwoń po szpitalach, ja tak znalazłam wolny termin usg w szpitalu na drugim końcu miasta i bez dwóch zdań mnie przyjeli .

Powiem ci gorszy przypadek. Jestem z siostrą na studiach w tym samym mieście. Jestem zapisana do przychodni minutę drogi od akademika. Siostra nie. Nagle źle się czuję, boli ją potfornie serce. Idę do przychodni i proszę o przyjęcie siostry, wcześniejsze zapisanie jej. Pani w rejetracji mówi że nie zapisze mi siostry bo uwaga! - nie jest z tego miasta. Myśłałam że mnie trafi szlak. Ja mając ten sam adres zamieszkania co siostra, ten sam wiek byłam zapisana do tej przychodni bez problemu a ona nie mogła być bo nie jest z tego miasta. A ja tez nie z tego miasta i mogłam być zapisana? Z okropnym bólem musiałyśmy iść ponad godzinę pieszo do drugiej przychodni.
    No to sama widzisz. Czegoś takiego już znieść nie umiem. A co jeśli np poszłaby tam dajmy na to moja 70 letnia Mama z nadciśnieniem, odmówiliby jej pomocy, stało się najgorsze i potem co? Programy w Interwencji??? Co to komu da? Jak te jełopy nic się nie uczą na błędach. Ja nie poszłam tam dla frajdy. Myślałam, że głowa mi eksploduje i nie wiedziałam już co robić. Wcześniej 2 dni z rzędu miałam podwyższone ciśnienie jak byłam 1 dnia u gina i 1 dnia u endo i mierzyli mi ciśnienie. Generalnie nie mam problemów z ciśnieniem, poza tymi sytuacjami ale wtedy u gina byłam zdenerwowana sytuacją tam a dzień wcześniej u endo mierzyła mi ciśnienie 5 minut po tym jak przyszłam z parkingu gdzie Pan kazał mi 'wypierdalać' (sorki za słownictwo ale cytuję) jak mi się coś nie podoba, więc też byłam w stresie. Koleś na jakimś dziedzińczyku zrobił sobie parking za 4zł za godzinę, pominę, że to zdzierstwo ale ważny był dla mnie spokój, że zdążę napewno do endo. Pomyślałam, trudno,nie zbiednieję. Koleś pokierował mnie gdzie mogę stanąć. Co stanęłam to on mi, że mam jeszcze bliżej sciany kamienicy i jeszcze blizej i jeszcze. Jak już mu pasowało to nie mogłam wyjść z auta bo drzwi ledwie co się uchylały. Wychodząc robiłam akrobacje, upieprzyłam cały płaszcz o auto. Poszłam do niego po bilecik i mówie grzecznie, że jesli się oferuje ze ma miejsca parkingowe to moglby mi dac stanac jakos normalnie bo ja ledwie wyszlam z auta przez to ze tak mi sie kazal przysunac do sciany. No i uslyszalam ze mam wypier... jak mi cos nie pasuje. Po czym nie żałował sobie epitetów ikomentarzy typu: jak Ty kur.... zrobilas prawo jazdy itd. (Może nie mam niewiadomo jakich talentów ale akurat kierowcą jestem bardzo dobrym). No więc poszłam do endo i jak mi zmierzyla ta mialam cisnienie za wysokie. Więc nastepnego dnia jak mi głowa chciala eksplodowac a ja musialam siedziec w pracy jeszcze pare godzin chcialam sie upewnic co sie dzieje. No i taki byl odzew. Ale ja wiem, ze takiej sytuacji juz nigdy w zyciu nie odpuszcze. Ja nie jestem człowiekiem kłotliwym ale po tym jak mnie potraktowano znalazlam wszelakie przepisy dotyczace praw pacjenta. Informacje na temat tego gdzie mozna zglaszac na takie placowki skargi tez znalazlam. Nie wolno im odpuszczac chocby ze wzgledu na to ze ktos kiedys moze naprawde miec zagrozone zycie.
    Co do tego ze jest sie z innego miasta. Ja naleze do przychodni zdrowia ktora mam na sasiednim osiedlu. Wczesniej tam mieszkalam. Wiem jak moze wygladac praca sluzby zdrowia. Tam ludzie są serdeczni, pomocni. Absolutnie wszyscy. Sama jestem w szoku. I jak mialam gosci z rodziny- siostra, bratowa, tata, ktore sa z Olsztyna czyli drugi koniec Polski. Dzwonilam do przychodni ze potrzebna jest jednorazowa wizyta, siostra na urlopie u mnie chora, wizyte miala tego samego dnia. I kazda z tych osob jak wracala od nas z przychodni to mowila z takim zadziwienie, ale wy tu macie fajnych lekarzy. Nikt nawet nie mruknal ze nie sa z Krakowa. Wiadomo, nie mozna isc tak sobie do innej przychodni i zechciec zeby lekarz wystawil skierowanie na cos tam,. To sa wizyty dorazne. Ale MUSZA przyjąć osobę bez wzgledu na to skąd ta osoba jest.
    Warto o tym wiedzieć i nie dać się zwodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Eh wszędzie pracują ludzie i taborety

O mnie
    Reni wspolczuje....ja bym Ci polecila dobrego na Nfz gdybys mieszkala we Wroclawiu. Ja sie swojego trzymam bo wiem ze cieZko znalesc gdziekolwiek dobrego gina na nfz.
    Niektorzy pracuja byle odbebnic w dupie maja wszystkich ludzi nawet jak pracuja w sluzbie zdrowia....moja przychodnia jest podobna. Ostatnio dzwonie mowie babce ze chce sie zarejestrowac a ona na to: teraz nie zapisze cie na wizyte bo sprzatam sobie... padlam.
    No porażka... bo pani sobie sprząta..:/ Najgorsze jest to, że taką postawę obserwuje coraz częściej. Przeraża mnie to. Przecież Ci ludzie są kiedyś też z drugiej strony 'okienka'.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    Dobra dziewczyny, dodałam Aniss do grupy - więc możecie podsyłać linki i będziemy już miały swoją grupę
    Wysłałam Ci wczoraj linka do swojego fb. Możesz mnie proszę dodać do grupy?
    Dziękuję

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów