Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Problemy z zasypianiem w dzień

Problemy z zasypianiem w dzień

Hej,

może ktoś mi coś poradzi... Moje bliźniaki mają problemy z zasypianiem w dzień, a konkretnie popołudniu. Objawia się to okropnym wrzaskami (jak by je ktoś żywcem ze skóry obdzierał) po czym zasypiają na 5 do 30 minut budzą i znowu wrzaski. Czasem te wrzaski pojawiają się w trakcie snu. Rano i wieczorem problemu praktycznie nie ma. Myślałam, że może popołudniu są pobudzone po całym dni, albo za dużo atrakcji mają rano, ale po spokojnym dniu również problem się pojawia. Nie wiem co robić bo wszelkie próby uspokajania niewiele dają, dzieciaki usypiają zdaje się zmęczone własnym krzykiem
    Maluchy mają 10tyg są wcześniakami. Najpierw w taki sposób zaczęła usypiać córka, a teraz i syn.

pozdrwiam

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Kropa2099

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-05 zobacz kalendarz
    Data
    05.12.2016
    Mogą mieć kolki, staraj się ich karmić spokojnie tak żeby nie łykali powietrza, a dodatkowo zapytaj się lekarza czy możesz podać espumisan, możesz też położyć coś ciepłego na ich brzuszek to też podobno pomaga.

Junior Member
    Ola1990

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-03 zobacz kalendarz
    Może mają problemy brzuszkowe? Popołudniami moga mieć kolkę. U nas sprawdził się esputicon na wzdęcia, dodatkowo mieliśmy 2 pary kropelek dodawanych do mleka. Warto skonsultować się z pediatrą, szczególnie, że to wcześniaki. Tak mi poradziła koleżanka także się posłuchałam, bo kobieta ma głowę na karku.
    Ostatnio edytowane przez Ola1990 ; 13-10-16 o 18:49

Junior Member
    Migotka_85

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-11-20 zobacz kalendarz
    ja zawszę masowałam brzuszek i po kilku minutach maluszek usypiał

sposób z masowaniem brzuszka zawsze najskuteczniejszy

Junior Member
    Ola1990

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-03 zobacz kalendarz
    szczególnie jak mężczyzna to robi ; )

Może faktycznie mają za dużo wrażeń w ciągu dnia. Dobrze byłoby je jakoś wyciszyć przed drzemką. Może kołysanki pomogą http://fm.tuba.pl/gatunek/Dla+Dzieci...sanki+Non+Stop ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar mamapegi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-11 zobacz kalendarz
    A masz rolety , tak żeby troszkę przyciemnić pokój? Ja co prawda nie mam doświadczenia z dwójką od razu, ale może lekko zaciemnić pokój, zrobić masaż brzuszka, poprzytulać, i włączyć pozytywkę? na mojego działało przytulanie, ale z dwójką to pewnie problem, bo ja po prostu robiłam sobie drzemkę z moim szkrabem A z pozytywek to ostatnio jestem zachwycona serią First Dreams z Chicco, kumpela mi pokazała i mówiła że są przeurocze i bardzo pomagają w wyciszaniu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów