Strona 54 z 62
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 615

w oczekiwaniu na testowanie

2. dzieckozakupy.pl
    Na usg niestety nic jeszcze nie widać więc mam przyjść za tydzień.trochę się podłamałam

Aniołek 23.12.2016

Asiu gratulacje. Ja w maju 2016 urodzilam stnka w prawie 19tc. Niestety nie miał szans. Pochowalam mojego aniolka. Najpierw czekalam az wszystko sie uspokoi. Potem nie bylam gotowa. Ustaliliśmy ze co ma byc to bedzie. Ale tak konkretnie zaczęliśmy sie starac teraz w marcu. Wczesniej nie bylismy po tym wszystkim gotowi.

no to życzę Ci z całego serca żeby szybko się udało a całe 9 miesięcy ciąży było dla Ciebie wspaniałym okresem

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Asiula super wiesci trzymam kciuki

Ja siedzę w domu maż zaraził mnie jakimś bakcylem... moja córeczkę też. Na razie cały czas dochodzę do siebie po operacji, rana źle się goi. Brzuszek rośnie i przez to mam w ranie dziurę, ale najważniejsze, że Mała Lokatorka ma się dobrze.

Ibishka jak u Ciebie.
    Witam nowe dziewczyny.

Fistaszka u mnie bez zmian.. 1 cykl z clo ale nadzieję małe bo bardziej bolał prawy jajnik. 5 - 6.04 termin @wiec się okaże. Ale nie mam zbyt dużych nadziei.

Mam nadzieję że szybko się z małą zregenerujecie!

normalnie zwariuje do przyszłego tygodnia. o niczym innym nie jestem w stanie myśleć.

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ibishka widzę, że na poważnie działasz. Czy prócz tej niedrożności masz jeszcze jakieś problemy?

Asiula po takich przejściach twoje zdenerwowanie jest zrozumiałe, spróbuj jednak myśleć pozytywnie. '

Jejku Dziewczyny te oczekiwanie na ciąże, sama ciąża nie są łatwe.... a powinien to być czas radości

A kto to wie? Prolaktyna była min za wysoka i biorę dalej ten bromergon no ale nie wiem czy tu jest problem. M. Robił badania nasienia i niby wg wyniku pisało że jest minimalnie obniżona ruchliwosc(50% o ruchu postepowym) ale mój gin powiedział że wynik jest super i że oni mają bardzo restrykcyjne normy ale ze M nie jest przyczyna.

Mam nadzieję że hsg pomogło, choć nie mam pewności że jest drozne wystarczająco.. Niby w końcu kontrast przeszedł ale czy to wystarczy? To nie wiadomo.
    Nadziei większych brak, bardziej teraz patrzę na swój organizm, mierze temp itp żeby być lepiej zorientowana. Czasem myślę że nie ma się co dolowac i że na dobrą sprawę hsg mi wyzerowalo czas starań i to jest 1 cykl dopiero.. Ale w głowie siedzi że to już 11 cykl i twz się nie zapowiada na szczesliwy finał.
    Z jednej strony się ludze że się uda, a z drugiej mam myśl że to jest zbyt nierealne i że się nie uda wcale..
    Ciężkie to życie..

dzisiaj wizyta u gina, mam nadzieję że wieści będą dobre.
    Ibishka a ty jak się czujesz? temin @ już tuż tuż więc może to teraz

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów