Strona 46 z 61
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 602

w oczekiwaniu na testowanie

Dziewczyny wzyzyskiego najlepszego w tym Nowym Roku.. Żeby przyniósł nam to czego pragniemy!

Kurcze a ja się naprawdę boję że jestem bezplodna.. Dziś mam 14 dc, 12 dc pobolewal mnie brzuch, śluz płodny od ok 9 dc a wczoraj w 13 dc było go najwięcej, więc stwierdziłam że mam jeszcze test owulacyjny to sprawdzę. No i oczywiście negatywny.. Ani nawet cienia drugiej kreski.. I teraz moje rozdarcie wewnętrzne : czy to wina tego że był sylwester i mogł test nie wykazać czy coś czy ja naprawdę nie mam owulacji. I jeśli ta druga opcja to czy po prostu będę ją mieć za kilka dni czy też w ogóle jej nie mam.. :-( ehh no ale kurde śluz książkowy :-(

2. dzieckozakupy.pl
    Ibishka o ile pamiętam to w tym miesiącu miałaś skończyć te swoje leki. I jaki jest dalszy plan?

Aniołek 23.12.2016

Tak, końcem stycznia mniej więcej mija 3 miesiące które gin mi dał na zaciazenie z bromergonem.. Nie wiem co dalej będzie, ostatnio wspomniał coś o czyms na wywołanie owulacji, pewnie zmieni lub dołoży tabletki jakieś i znowu da jakiś termin na próby, a potem pewnie zaczną się badania, droznosci itp. Do czerwca już coraz bliżej, a wtedy minie rok bezskutecznych starań więc będą musieli mnie konkretnie przesprawdzac żeby się dowiedzieć gdzie tkwi problem :-(

Trzymam kciuki żebyś jednak zaszła wcześniej a nie czekała do czerwca.

Aniołek 23.12.2016

Asiula i co u Ciebie? Jak się czujesz? Ustaliliscie z mężem co dalej?

Ibishka w zeszłym tygodniu niestety znowu miałam zabieg ale mimo wszystko czuję się dobrze. A starać zaczniemy się jak tylko już będziemy mogli.

A ty kiedy znowu testujesz? Jesteś już po lekarzu? Co zdecydował,

Aniołek 23.12.2016

A lekarze powiedzieli ile czasu macie odczekać? Ja mam 3 dzień @.. Przyszła jak zwykle. Okazuje się że mam chyba niedomoge ciałka żółtego też bo od kilku cykli @ poprzedza 2-3dni plamien. Di gin idę jutro po południu zobaczyny co powie. Już tyle czytałam na temat tego wszystkiego że mam nadzieję że jego plan i podejscie będą pokrywac się z moim - clo + monitoring i w 2 czesci cyklu duphaston.. Zobaczymy jutro..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Najlepiej 3 cykle ale powiedział że za miesiąc już wszystko powinno być ok. Co do tych plamień to ja tak prawie zawsze mam i również nimi kończy się miesiączka

Aniołek 23.12.2016

Po wizycie daj znać co ci powiedział

Aniołek 23.12.2016

Badanie droznosci jajowodow a mąż na badanie nasienia.. Jeśli wyjdzie ok to zaczynamy indukowac owulacje..
    Ale mnie dołek złapał..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów