Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Jakie gadżety dla urozmaicenia pożycia?

Jakie gadżety dla urozmaicenia pożycia?

Czy stosujecie jakieś gadżety dla urozmaicenia pożycia? Pytam, bo mamy coraz większą ochotę aby zainwestować w coś takiego, tylko z drugiej strony, aby nie stało się to rozczarowaniem

2. dzieckozakupy.pl
    Tego typu gadżety to dosyć intymna sprawa. Raczej się o tym nie rozpowiada
    Ale tutaj na forum, wszyscy jesteśmy względnie anonimowi.
    Podstawa, to ładna, ale nie wulgarna bielizna erotyczna.
    Jeżeli chodzi o gadżety, to zwykle standardowy zestaw: wibrujące dildo

My długo się zastanawialiśmy nad kupnem bo niby chcieliśmy spróbować coś nowego ale się baliśmy ;p Ostatecznie skończyło się na http://freetaboos.pl/czarny-wibrator...ty-p-1955.html i powiem wam, że jest cudownie Maż potrafi mnie doprowadzić do stanu, którego słowami nie da się opisać Także my nie żałujemy

Zależy, na co masz ochotę. Może coś z 'lekkiego' bdsm? Jakiś bacik, kajdanki, liny, świece? :>

Junior Member Awatar Little sheep!
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-11-12 zobacz kalendarz
    Kiedyś nawet mnie to intrygowało...Ale mój mąż jest taki wspaniały, że nie potrzebujemy takich gadżetów Może kiedyś, gdy zacznie wiać nudą...
    Jedynie czego bym spróbowała to jakiś bacik, ale żeby to jemu zlać dupsko
    "Przez niego Twój dom stanie się głośniejszy, dzień krótszy, noc męcząca, portfel cieńszy. Ale za to jego obecność doda Ci siły, a twojemu życiu sens!

Tymek - 12.11.16 r.

Warto jeszcze zerknąć na propozycje na: https://secretplace.pl/664-analne . Mają tam wiele ciekawych takich propozycji godnych uwag. Sama zastanawiam się nad jakimś zakupem fajnym dla lepszego pożycia.

Gadżetów jest mnóstwo, kwestia wyboru tego, co będzie odpowiadać obu osobom Bardzo duży wybór ma Sexowny Sklep. Można spróbować używać np. wibratora. Niektóre są tak elegancko zaprojektowane, że nawet ciężko poznać, że to wibrator

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    hmm, sporo jest gadżetów dostepnych na rynku , warto jest sie przejsc do ajkiegos seks shopu i poprosic o porade, w zaleznosci od tego co kreci nas i naszego partnera

Nie znam się na gadżetach, ale... może warto zainwestować w zmysłową bieliznę. Osobiście polecam markę Obsessive, która ma w swojej ofercie piękne propozycje. Jestem przekonana, że znajdziesz coś dla siebie. Mężczyźni są wzrokowcami. Jeżeli Twój facet zobaczy Cię w takim ubiorze na pewno będzie zachwycony. Pamiętaj, że dla niego jesteś najpiękniejsza, a taka niespodzianka sprawi radość Wam obojgu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów