Strona 374 z 462
Pokaż wyniki od 3,731 do 3,740 z 4615

Majówki 2017

Junior Member Awatar trafala
    Mieszka w
    Cambridge
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Data
    14.05.2017.
    Madziu, nie zazdroszczę absolutnie tego przeżycia, Twoje obawy są absolutnie uzasadnione po tym. Będę trzymać kciuki, na pewno wszystko ułoży się po Twojej myśli.:*

P.S. przepraszam, że tak Was zaspamowałam, ale dołączyłam jakiś czas temu, nic się nie działo wtedy - jeśli jakiś temat mnie interesował, to bez logowania szukałam wątków. Teraz mi się przypomniało, że przecież mam tu konto, no to już pół nocy czytam Wasze rozmowy. Trzymam za nas wszystkie majówkowe kciuki. I dzięki Bogu, że Was poczytałam, trochę mi lżej, że sama nie jestem taka nie do życia, z milionem problemów i słabym samopoczuciem.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Kochane! Zuzia urodzila sie wczoraj o 8:42 51 cm i waga 2750 g. Jest taka kochana! Nie placze duzo, probojemy sie karmic piersia usmiecha sie przez sen... Nie spodziewalam sie ze mozna kogos tak szybko i bezgranicznie pokochac!
    Ja natomiast wczoraj czulam sie fatalnie, ciagle na morfinie, byl problem z wyciagnieciem Malej uff wod juz prawie nie bylo,cos bylo nie tak juz z pepowina i lozyskiem.. Ale to nie wazne, najwazniejsze zs jestesmy juz razem!

Marteczkaa Kochana Moje Gratulacje! Super że wszystko jest ok i jestescie już razem! Teraz odpoczywaj i (nie mądrzę się, tylko wiem z doświadczenia) im szybciej wstaniesz i rozchodzisz cięcie tym lepiej bedziesz się czuć

Mamy już 2 Majóweczki rozpakowane i 3 dzieciaków! Same Dziewuszki :*

Śniło mi sie że mój gin powiedzial że widzimy się w szpitalu za 8 dni..!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    marteczkaa gratuluję! będzie dobrze, dacie radę!

Kto wie czy ja też nie rozpakuję się wcześniej. Dziś rano zapis i regularne skurcze (po magnezie) także nie wiem czy wyjdę do domu. Mała się pcha że ho ho Teraz czekam na wizytę i się okaże, za bardzo nie chciałabym wracać do domu, bo skurcze 40 i powyżej i wiem że i tak bym tu wróciła - mam tylko nadzieję że wytrzyma przez weekend i poczeka na lepszą obsadę w tygodniu

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    marteczkaa gratulacje. Super, że z Małą wszystko dobrze.
    Ja nie miałam dostępu do komputera, a telefon ucinał mi posty. Do rzeczy. Wypisałam się ze szpitala na własne żądanie, bo ktg było super i ruchy też były, a moja mama ma problemy zdrowotne, więc wolałam być przy niej, skoro u mnie wszystko okazało się dobrze.
    Po prostu mój syn jest leniuszkiem i dlatego jakiś czas sobie leżał tam spokojnie. Lekarz ordynator, na którego wyczytałam mnóstwo złych opinii, przyszedł rano na obchód i okazało się, że to bardzo miły i rzeczowy człowiek. Położne też niczego sobie, młode i jeszcze nie zgorzkniałe (tak jak starsze stażem panie). Nie wiem czy zmienię szpital. Sama się nad tym bardzo intensywnie zastanawiam. Lekarka, która mnie badała w dniu przyjęcia była na prawdę niedelikatna, po tym badaniu miałam baaardzo duże upławy, nie wiem czy to ma jakiś związek. Dodatkowo zraził mnie bardzo ten sprzęt, który nie był wymieniany od kilkunastu lat albo dalej. Niemiarodajny.
    Dziś w nocy obudziły mnie silne bóle, coś takiego jak na miesiączkę, tylko dużo silniejsze i nie pomagała zmiana pozycji. Dodatkowo doszło w nocy rozwolnienie, więc synuś być może szykuje się do wyjścia. W poniedziałek mam wizytę u swojego lekarza. Chyba doczekam
    Madzia_Q89 rozumiem Twoje obawy, ale ja bym nie wytrzymała tyle w szpitalu. Wiem, że dla dobra dziecka ale ja mam taki uraz do szpitali, że jak kazali mi zostać na oddziale, to płakać mi się chciało.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Marteczka, gratulacje!!!! Teraz odpoczywaj i ciesz się swoją kruszynka! Najważniejsze, że wszystko w porządku
    Madzia, no to może się już coś rozkręca u Ciebie..... Trzymam kciuki, ja też nienawidzę szpitali, ale może rzeczywiście lepiej być jednak pod stałą obserwacją, po co masz się w domu stresowac.....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Kamowata, ja to Cię podziwiam, że tak spokojnie możesz oglądać porody; mnie z kolei widok porodu bardzo stresuje, chyba wolę w nim brać czynny udział przynajmniej nie będę musiała być obserwatorem heh

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Makuszka, jak tam dziś Twoje samopoczucie? Wysypka dalej Ci tak dokucza....?
    Dzięki za Twój punkt widzenia co do prezentu dla starszaka; po takim wstępie ze strony dziadka, to pewnie i prezent by nic nie zmienił, chyba że na chwilę....nie dziwię się, że z Twojej perspektywy noworodek jawil się jak niepotrzebny intruz..... kurczę, też się obawiam jakiegoś faux pas ze strony moich bliskich, moja Misia jest bardzo wrażliwa i niestety nie każdy to rozumie, bo jest radosnym, żywiołowym i otwartym na ludzi dzieckiem, ale każdą nowość przeżywa na swój sposób (zwłaszcza w nocy...) ;

Senior Member Awatar gosia65322
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-02 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczynki. Ja po wczorajszej wizycie u ginekologa. Wyjął mi pessar Nie mam żadnych skórczy. Wyciąganie strasznie bolało ( ale napewno mniej niż poród ). Mały waży 3100g. Kupiliśmy starszakowi prezencik od Kacperka już Mam rozwarcie na 3 cm, ale lekarz kazał się tym nie stresować bo mogę jeszcze troche z takim pochodzić. Ale wiecie co dziwnie się czuje nie mając pessara. Troche mi go brakuje Jeszcze wdało mi się jakieś zapalenie pochwy, dostałam antybiotyk i już mi się lepiej robi siku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

majówki2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów