Strona 373 z 472
Pokaż wyniki od 3,721 do 3,730 z 4719

Majówki 2017

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Witajcie Majoweczki

2. dzieckozakupy.pl
    Jak mi sie marzy przespana noc.... Od 3:26 nie spie i wcale nie czuje jakbym miala zasnąć bez problemu

Danusia38 a ja wzięłam z Ciebie przykład i też powywijałam tylkiem w rytm myzyki i 2 skurcze pozniej sie pojawiły - macica reaguje i jest cool
    Kupiłam dzisiaj dady 2-5kg i już mam torbe full wypas spakowaną!
    Już prawie piątek i weekendu poczatek!
    Słodkich snów Kochane Mamuśki

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Grrr piszę już trzeci raz
    Nie wiem czy ktokolwiek mnie jeszcze pamięta bo ostatnio odzywałam się w grudniu ale możecie wierzyć lub nie ale czytałam Was na bieżąco ☺

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Moja ciąża była zagrożona i nie czułam się najlepiej potem była poprawa i zaczęłam się cieszyć ciąża ☺a teraz już dobiega ona końca! Nie mogę uwierzyć!
    Obiecuję się udzielać dziewczyny, wybaczcie!

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Kamowata- ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mogę oglądać porodów bo tylko mnie to stresuje. Mam obsesję na punkcie kontroli i lubię wiedzieć co i jak punkt po punkcie ale jakoś do porodu wolę iść na żywioł bo mniej się stresuję.

Ja ledwo żyję. Mam ochotę zdrapać te bąble do krwi ale wiem, że mi nie wolno. Wiem, że ludzie mają większe tragedie w życiu ale tego półpaśca najgorszemu wrogowi nie życzę. Pół dnia dzisiaj przeplakalam z bezsilności, z tego bólu i strachu, że młody po urodzeniu złapie wirusa odemnie i na początek życia zaserwuję mu ospę.

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny,

Madzia, przypomnij mi prosze dlaczego tak bardzo boisz sie SN? Tez uwazam, ze nie potrzebnie sie nakrecasz. Dziecko nie wyskoczy od tak po pierwszym skurczu. A tych rzeczywiscie nie da sie przegapic. Jak juz nie bedziesz mogla chodzic i mowic z bolu (ja walilam reka w poduszke i krzyczalam, tak bolalo, a mialam do tego bole krzyzowe) to to beda dopiero bole miedzye 6 a 10 cm rozwarcia. Do parcia jeszcze ho ho ho!
    Mi tez ostatnio brzuch sie napina okropnie. We wtorek pol dnia byl twardy jak kamien, mieknal tylko jak sie polozylam. Ledwo moglam chodzic, tak byl napiety i nastepne dnia na wizycie pani doktor, powiedziala, ze to normalne, bo macica cwiczy. Wazne, czy to sa reguralne skurcze czy nie. I jak dziecko sie rusza, nie ma zadnego krwawienia/wody nie ciekna, to wszystko jest w porzadku.

Ewela, nie pamietam Cie niestety, ale fajnie, ze wrocilas i wszystko jest w porzadku.

Moj maz dzisiaj polecial do Kalifornii na konferencje na 5 dni. A 37 tydzien juz puka przez okno. Tak wiec zaciskam nogi i czekam az wroci.

Makuszka, a moze jakies zimne oklady by pomogly na te bable?

Junior Member Awatar trafala
    Mieszka w
    Cambridge
    O mnie
    Data
    14.05.2017.
    Och tak, bezsenność jest zmorą. Ale w sumie ja to teraz traktuję jak dobry trening przed ewentualnymi bezsennymi nockami z Maluszkiem.

Pozdrawiam!
    Nasz maj coraz bliżej.)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej!
    Obudziłam się i jakoś nie mogę zasnąć Wczoraj wieczór dostałam jeszcze kroplówkę z magnezem, i nie wiem czy to ona czy też moja podświadomość (a może oba na raz) spowodowały, że zasnęłam spokojnie i wiele dolegliwości odeszło. Jeśli wszystko będzie ok to dziś do domu. I tak wrócę tu za około 2 tygodnie na CC

W poniedziałek przyjechałam tu z w miarę regularnymi skurczami, ból od krzyża przez podbrzusze dużo silniejszy niż na okres, ból który wybudzał mnie ze snu i nic na niego nie działało. Ta regularność wyszła na KTG. Cieszę się że nie zbagatelizowałam, bo nie wiem co by było.

Himciu prawie dokładnie rok temu przeżyliśmy straszną tragedię, byłam w pierwszej ciąży i w obrazie USG okazało się że nasza pierwsza córeczka jest bardzo chora, podjęliśmy decyzję o zakończeniu ciąży (to był 16 tydzień) - pisałam nawet tu o tym dawno temu. Musiałam ją urodzić, oczywiście SN. Od tego czasu mam straszną traumę, wszystko staje mi przed oczami, nie umiem tego zapomnieć, i to wszystko prawie dokładnie rok temu. Dlatego, chociaż nie tylko, nie umiem zdecydować się na SN.

Zmieniając temat na bardziej weselszy: która z położnych nie spojrzała na mój brzuch, który jest już nisko, to mówiła: "'A Pani to już chyba w terminie?" He he i wiecie co? Mam nieodparte przeczucie że Mała wyskoczy szybciej niż nawet termin CC

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Mieszka w
    Cambridge
    O mnie
    Data
    14.05.2017.
    Cytat Zamieszczone przez Kamowata Zobacz posta
    Nałogowo zaczynam oglądać porody na ipli, nawet nie wiecie jak mi to pomaga i mnie uspokaja - po każdym odcinku mówię sobie, że i ja dam radę
    Hehe, obejrzałam już wszystkie, nawet parę z Narzeczonym ze dwa razy - uważam, że też powinien obejrzeć, jeśli ma być ze mną. Niektóre rzeczy lepiej, żeby widział "u innych" - żeby nie spanikował przy czymś, co oczywiste, albo nie szykował się na czyściutki, sterylny poród - chociaż i tak powinien sam całą serię "przeżyć" - dostarcza przy okazji wiedzy na różne tematy związane z porodem, także warto!
    Do tego pochłonęłam jeszcze w 1. trymestrze brytyjskie "Midwifes" - co bliższe nam, gdyż rodzimy w UK.

Pozdrawiam gorąco.

Mieszka w
    Cambridge
    O mnie
    Data
    14.05.2017.
    Cytat Zamieszczone przez Ruda1988 Zobacz posta
    Dziewczyny, a czy Wy też macie taką MEGA zgagę? Ja już nie wiem, co robić. Spać będę chyba na siedząco. Nie mogę się nawet wody napić przed snem, bo w przełyku pali mnie jakbym tam miała rozżarzone węgle...
    Miałam koszmarną, polecam gorąco migdały - naprawdę pomagają, możesz w każdej formie je spożywać. Ja sobie "urozmaicam" - i raz wsuwam całe, raz w płatkach. Ale działają absolutnie cuda.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów