Strona 134 z 444
Pokaż wyniki od 1,331 do 1,340 z 4439

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja też już zakupiłam ciążowe ciuszki - jedne jeansy z regulowanym pasem a jedne getry takie ocieplone. W domu tylko getry i bluzy no i kurtkę na zimę, ale cieszę się bo kupiłam taką, którą jeszcze wykorzystam po ciąży

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar trafala
    Mieszka w
    Cambridge
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Data
    14.05.2017.
    Cześć Dziewczyny!

Razem z moim brzuszkiem, chcemy się do Was dołączyć. Termin nam ustalono na 14.05.2017!
    Przepraszam, jeśli powtarzam wątek, ale rozpisałyście się już na 134 strony!

Jak Wasze samopoczucia? Jak przetrwałyście pierwszy trymestr?
    I czy może któraś ciężarówka przebywa poza granicami kraju?
    Ja mieszkam w Anglii i tutaj urodzę Maleństwo. Jeszcze nie znamy płci, ale już się nie mogę doczekać następnego USG.

Pozdrawiam Was cieplutko, dbajcie o siebie!

Ostatnio edytowane przez trafala ; 17-11-16 o 21:12

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz

Cześć Trafala
    Z moim samopoczuciem raczej gorzej niż lepiej, jak wcześniej sporadycznie zdarzały mi się wymioty tak teraz jak weszłam w II trymestr witałam się z miską częściej w tygodniu niż w całym I trymestrze... Liczę, że to się zmieni, bo podobno II trymestr miał być lepszy Ostatnio złapałam jakiegoś ,,before bluesa" i beczałam, że już nie chcę być w ciąży :P Do łazienki nadal co chwila biegam, do tego stopnia, że skorzystam z toalety, ubiorę buty i kurtkę i znów mi się chce, ale to nie jest tak dokuczliwe jak te okropne mdłości :/

Co do ciążowych ubrań nie są mi jeszcze potrzebne, chociaż zauważyłam,że delikatnie coś tam zaczyna się uwypuklać, chociaż ciążowo to nie wygląda :P
    Z jednej strony powinnam się cieszyć, bo mam szansę,że niewiele przytyje, a w moim przypadku byłoby cudownie, bo 3 miesiące po porodzie biorę ślub i na swoim weselu wypadałoby dobrze wyglądać
    Tam jeszcze pytanie o wyprawkę było to tak jak większość chyba - grudzień/styczeń zaczniemy się rozglądać Mam to szczęście, że dużo osób zaoferowało nam rzeczy po swoich dzieciaczkach, więc tak dużo nie będziemy musieli kupować

Bardzo się cieszę, że wszystkie macie bardzo dobre wyniki i oprócz przeziębień nic Wam nie dolega

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Trafala, witaj wsrod nas!

Kamowata, wciaz masz mdlosci? Kiedy Ci dokuczaja? W poprzedniej ciazy mialam mdlosci do konca, wiec moze cos poradze. Trzymaj sie, najgorsze jeszcze przed nami

Ja ciuchow ciazowych troche mam, ale raczej na lato. Jedne jeansy na maly brzuszek i jedne spodnie na duzy brzuszek. Ale dokupie jeszcze legginsy i jakies bluzki z dlugim rekawem. Nie wiem co zrobie z plaszczem i swetrami. :/

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Himcia, zaczynają się koło 16 najczęściej. Jesli pojawią się nagle już koło 13 to na bank będą też tego dnia wymioty. Paradoksalnie najwspanialsze są poranki, bo nic mi nie dolega :P Ostatnio o 3 w nocy się obudziłam i musiałam biec do łazienki. Nie wiem co temu dzidziolkowi nie pasuje :P Dzis mam w końcu dobry dzień, ostatni taki był w piątek, więc dobre samopoczucie to rzadkość - a tak czekałam na ten przypływ energii w II trymestrze i mocno się rozczarowalam.

Junior Member
    mamuska30

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-11 zobacz kalendarz

ja tez mam dopochwowo

Cytat Zamieszczone przez Madzia_Q89 Zobacz posta
    Witaj mamusia30, nie martw się tak tą luteiną, ja ją biorę od początku ciąży, a od 7 tygodnia 2 x dziennie i czeka mnie to do około 18 - 19 tygodnia i jest wszystko w porządku, absolutnie nic się nie dzieje a masz dopochwową czy pod język? Bo ja mam tą pierwszą.
    ja tez mam dopochwowo. lekarz tez mowi ze jest wszystko ok i zeby sie nie martwic no ale wkoncu po cos kazal mi to brac. i wszedzie gdzie czytasz o tej luteinie to pisza ze zapobiega poronieniu. a lekarz o tym nic nie mowil.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-30 zobacz kalendarz
    Trafala Witaj. Kamowata ja przez dłuższy okres czasu też narzekałam na mdłości, w zasadzie całodniowe, miałam już dość, ale natrafiłam na ten artykuł

http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/c...a-dziecka.html

i stwierdziłam, że nie wiem, na ile to się sprawdzi, ale w sumie, to może mnie mdlić dla wyższego celu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witam prawie z samego rana
    Ja już dzisiaj czuję że ciśnienie jest do niczego i mam mega spadek formy. Moje przeziębienie powoli odpuszcza, za to pojawiło się smyranie w gardle i upierdliwy kaszel - muszę zrobić syrop z cebuli

Co do mdłości, mnie na szczęście przeszły, w sumie gdyby nie baaardzo wrażliwe sutki to czulabym się mało ciążowo

Mamuska, ja miałam dwie ciąże biochemiczne przed tą teraz, ale to jest bardziej zapobiegawczo, bo od początku nie miałam żadnych plamień ani nic takiego. Mnie ona nie przeszkadza, ładuje i już, a ulotek i internetów staram się już nie czytać. Z Dzidziolkiem jest dobrze, siedzi gdzie ma siedzieć także trzeba do tego podejść troszkę na spokojnie

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Anabella- dziękuję, teraz już wiem co i jak
    Cześć trafala witaj. U mnie średnio było w Iszym trymestrze ale drugi w porządku. Czasem pobolą piersi, zaczęła boleć głowa i jak dłużej się poruszam to plecy ale to jest pikuś ja brzuszek już mam widoczny ale omija mnie na razie częste oddawanie moczu. Piję sporo, pilnuję się, zawsze butelka wody jest obok a ja nic

Ja dzisiaj wstałam uśmiechnięta i liczę, że lokator da się dzisiaj poczuć i zrobi mi prezent urodzinowy

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Witaj Trafala!
    Makuszka, wszystkiego najlepszego! :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów