Strona 99 z 476
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Co do spania. Mam tak samo. Zasypiam z poduszka w miare sprawnie. Ale te sikanie doprowadza mnie do szaleństwa.. Próbuje to przeciągać w nieskonczonosc, ale pozniej mnie brzuch boli... I o 4 jestem glodna, wstaje, jem i pozniej jakos sobie przeleze do 7. Czasem uda mi się jeszcze zasnac, ale przeważnie krece sie i wierce..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Myśle że stanowczo powinnam zmienić lekarza...tak naprawde poszłam do niego bo jako jedyny miał wolne terminy na NFZ.Bardzo chciałąm lekarza który ma dyżury w szpitalu ale wszyscy przyjmują prywatnie no może oprócz jednej lekarki która w listopadzie idzie rodzić i jej nie będzie.Ogólnie chodziło mi o te wszystkie wizyty,badania,skierowania że nam sie to poprostu należy,ale cóż ...ten lekarz owszem przyjmuje tez prywatnie wizyta bagatela120zł ale tak jak mnie potraktował to juz na pewno nie pójde,do tej pory nie słyszałam jeszcze serduszka swojego maleństwa a sprzęt który jest w przychodni pozostawia wiele do życzenia.Jeszcze musze sprawdzić to ubezpieczenie o którym wspominacie,bo ja sobie sama opłacam prywatnie takie ubezpieczenie na życie i nie wiem czy wizyty u specjalisty też obowiązuja.

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Żaba czekamy na Twoje super wieści
    DanCial trzymam kciuki!
    Madzia ja mam termin porodu na 31.05.2017 płec nieznana Mam córke ur.18.11.2001.Darie.kolejna wizyta na tą chwile nie znana jak zmienie lekarza to dam znać

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    a Tobie Ola gratuluje wizyty no i chłopczyka !!
    Ruda już wpożądku z Twoim zdrowiem?I na serio przepadną Ci badania prenetalne?

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    To jest osobne ubezpieczenie. Moje to PZU ZDROWIE, wiem ze sa jeszcze jakies inne typu Luxmed, medicover. Lekarze dostaja za taka wizyte jak prywatnie, ale okres karencji jakis jest. Nie pamietam jak to u mnie bylo dokladnie bo mam juz to pare lat. Musisz iles skladek oplacic zanim bedziesz mogla skorzystac. Poczytaj w internecie.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny trzymamy za Was mocno kciuki dzisiaj!

Cytat Zamieszczone przez Misia1221 Zobacz posta
    To jest osobne ubezpieczenie. Moje to PZU ZDROWIE, wiem ze sa jeszcze jakies inne typu Luxmed, medicover. Lekarze dostaja za taka wizyte jak prywatnie, ale okres karencji jakis jest. Nie pamietam jak to u mnie bylo dokladnie bo mam juz to pare lat. Musisz iles skladek oplacic zanim bedziesz mogla skorzystac. Poczytaj w internecie.
    Pzu zdrowie nie ma karencji ale to medyczne a ubezpieczenia na zycie maja karencje ale tam nie oplacaja wizyt u lekarzy.
    Misia1221 widze ze jestesmy w tym samym tc i prawie dniu, tylko 1 mniej u mnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Jeszcze jestem w szpitalu, ale czuję się w miarę dobrze. Jeszcze trochę mi brzuch doskwiera, ale jest o niebo lepiej. Nawet się dzis wyspalam i jem prawie normalnie.
    A prenatalne chyba przepadną, chociaż moj lekarz prowadzący mówił że na najbliższej wizycie zrobi mi takie dokładne badanie i też wszystko sprawdzi.

Co do wizyt prywatnych, ja płacę az 180zl. Poszłam do tego lekarza bo to dobry specjalista a ja chcialam robić diagnostyke poronień. W międzyczasie się okazało ze jestem w ciąży i już u niego zostałam, ale mam do niego zaufanie, a to dla mnie ważne.

Dziewczyny dajcie znać, jak po wizytach.
    Ostatnio edytowane przez Ruda1988 ; 28-10-16 o 13:50

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Ja już po wizycie. Wg USG wszystko w porządku, kość nosowa jest, wszystko w normie, ryzyko bardzo małe. Termin porodu się trochę zmienił, jest 10.05 wg tego USG, a miał być 6.05.
    Jeszcze w poniedziałek będą wyniki krwi ale już spokojniejsza jestem Niestety nie chciał powiedzieć jaka płeć. Stwierdził, że później mają pary pretensje, że miała być dziewczynka, a jest chłopiec :P No cóż, muszę poczekać jeszcze. Następna wizyta 14.11.
    Żaba teraz czekamy na Twoje wyniki - daj znać

Dziewczyny, zaraz wchodzę... serce wali,a ciśnienie to chyba że 200!
    DanCia super,cieszą mnie te wasze wieści. Niedługo się odezwę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów