Strona 98 z 476
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 4755

Majówki 2017

Ja też chodzę prywatnie już od dawna bo NFZ jaki jest taki jest i nie zamierzam czekać miesiącami na wizytę.
    NFZ się przydaje tylko jeśli trzeba skorzystać ze szpitala.
    Co do prywatnych wizyt, ja korzystam z ubezpieczenia zdrowotnego place ok. 50 zł i mogę korzystać z x liczby prywatnych placówek bez limitu wizyt do specjalistów, pokryte też są niektóre badania, usg także oprócz genetycznego. Polecam taką opcję jeżeli nie chcecie co miesiąc szastać pieniędzmi na wizyty i badania.
    Ze zdjęciami z usg nie ma problemu, dostaje po każdej wizycie, po genetycznym mam nawet płytkę z filmikiem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ewela podaj datę porodu, płeć dzidziusia jeśli już znasz i termin kolejnej wizyty to wpiszę Cię na naszą majówkową listę

Ja jestem w szoku jak przeczytałam o Twojej wizycie. Ja od zawsze chodzę prywatnie, u mnie w okolicy nie mam zaufanych ginów na NFZ. Teraz, ze względu na trudną pierwszą ciążę, chodzę do innej placówki, tam mam dostęp na miejscu do badań prenatalnych za które nie będę płacić, bo w moim przypadku są one odgórnie refundowane. Ale do rzeczy, tam mam zaufaną gin, zawsze dostaję zdjęcia z USG, choć przez chwilę mogę posłuchać serduszka i zawsze widzę obraz z badania i Pani doktor zawsze wszystko pokazuje i tłumaczy. Teraz jak będę mieć prenatalne to poproszę o płytkę z badania

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Tez jestem w szoku ze lekarz Cie tak potraktowal.. To byla czysta sugestia zeby moze przejsc do jego gabinetu prywatnego..? Ja osobiscie chodze na NFZ ale tylko dlatego ze pracuje w tej przychodni i dobrze znam lekarza, wiec traktuje mnie troche inaczej ale znam osoby ktore chodzily do niego i tez na kazdej wizycie sugerowal swoj gabinet prywatny i okrajal badania, nie chcial dawac zdjec.. Niestety ale czesto mozna trafic na takiego lekarza :/ to jest przykre bo kazdej z Nas powinny sie nalezec wizyty po pierwsze bezplatne a po drugie na prawde solidne, wreszcie to chodzi o Nasze Dzieciatka! Moze sproboj zmienic lekarza? Albo przychodnie? Nie ma sensu sie denerwowac takimi rzeczami podczas wizyt..

Jak tam dzis Dziewczynki? Ja juz nie spie od 4... Ostatnio cos nie moge sypiac uff

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ale bezczelny ten lekarz, aż mi się krew zagotowala! Ja bym go zmienila od razu. Ja chodze prywatnie do lekarza, jakoś nie mam zaufania do tych którzy u nas przyjmują na NFZ. Mam nad głową drugi monitor, lekarz mi wszystko pokazuje, wyjaśnia, wizyta trwa około pół godziny, zawsze dostaje zdjęcia, w razie potrzeby pisze do lekarza maila. Jeśli potrzebuje receptę albo zwolnienie to nie muszę umawiać się na wizytę tylko piszę maila i mam dokument do odbioru w recepcji. A jak lekarz szedł na urlop i nie zdążyłby mnie przyjąć u siebie w gabinecie to kazał mi przyjechac do siebie na dyżur, zrobił usg, dal zdjęcie, wszystko opisał i nie wziął ode mnie ani grosza. Dzień do nocy. Każda kobieta powinna być tak traktowana. Jakby nie nasze składki to lekarze nie mieliby pracy...

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Ewela35 ja tak miałam na pierwszej wizycie, po 3 dniach poszłam do innego lekarza i ten dał mi posłuchać serduszko. Od tamtej pory chodzę do tego drugiego i jestem bardzo zadowolona. Ja chodzę prywatnie, płacę 70 zł za wizytę i w tym miałam nawet usg 4d. 70 zł to na prawdę nie jest majątek, a masz pewność, że z dzidziusiem wszystko dobrze. Pozdrawiam

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja za chwilę wybieram się na prenatalne. Proszę trzymajcie kciuki, bo się bardzo stresuję. Żaba 30 daj znać jak po dzisiejszej wizycie.

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ewela ZMIENIAJ LEKARZA... co za dupek !!! Ja chodzę na NFZ i jest super i lekarz prowadzący i ten który robił USG są bardzo mili i oczywiście "sweet" foteczki Maluszka dostaliśmy. Lekarz prowadzący rozmawia ze mną jak z człowiekiem a nie pacjentem przez co są opóźnienia zawsze ale warto aż miło wejść do Niego
    Już myślałam, że moje wymioty to przeszłość ale cóż toaleta z rana też jest fajna.... czas się chyba przyzwyczaić . Zaraz zaczynam 15tc i wczoraj poczułam delikatne smyranie od środka jak dotknęłam to jeszcze bardziej <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    DanCia na pewno wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki :-*

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Marteczkaa jeśli chodzi o spanie mam ten sam problem, budzę się jak mąż wstaje do pracy, w okolicach 5 i koniec, nie zasnę... w nocy znów kręce się i wierce, budzę się, pomijając oczywiście siusianie, budzę się bardziej zmęczona niż przed pójściem spać

DanCia będzie dobrze, trzymam kciuki! I pisz szybciutko zaraz jak tam. Ja jeszcze troszkę ponad tydzień.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Jak czytam o tym co piszecie o lekarzach to aż mi sie wlos na glowie jeży... Lekarz do ktorego ja chodze przyjmuje na NFZ.. Ja chodze tak jak ktoras z Was napisala na dodatkowe ubezpieczenie. W pracy mnie ubezpieczaja (PZU) . Ja place tylko 1zl i mam praktycznie wszystkie badania i mnostwo lekarzy w ciagu 3 dni. Bez skierowania. Wracajac do ginekologa nie wiem czy on mnie inaczej z tego powodu traktuje czy dla wszystkich pacjentek taki jest.. Kazda wizyta to usg. I drukuje mi 2 zdjęcia, zeby Mąż mial do portfela.. Na początku tez mi nie puszczal serduszka na glos, bo mowi ze doppler nie jest za dobry dla Maluszka. Ale wszystko na spokojnie tłumaczy. Wizyty nie raz trwaja po 40 min. Jak Mąż byl ze mna na wizycie to mu wszystko tlumaczyl na ekranie co widzimy. Jestem w wielkim szoku.

DanCia i Zaba. Trzymam mocno kciuki! Dajcie szybciutko znac powodzenia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów