Strona 97 z 476
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 4757

Majówki 2017

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Ruda wracaj szybko do zdrowia! My mieliśmy w weekend jechać do rodziny męża, ale też panuje tam jelitówka więc musimy przełożyć

Nataly bardzo Ci współczuję...

Żaba30 i Ewela dajcie znać jak po wizytach. Ja mam dopiero o 19, ale dzisiaj idę już na luzie

Madzia co bierzesz na drogi moczowe? Ja od 3 tyg łykam żurawit i nadal mi nie przeszło

2. dzieckozakupy.pl
    Ja miałam dużo bakterii w moczu w 11 tc i dostałam antybiotyk -1 saszetka i przeszło b.szybko. chyba monural się nazywał. Szybko i bezproblemowo, oczywiście byłam u mojego ginekologa co do lekarzy pierwszego kontaktu jestem raczej ostrożna.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Effciak, ja też dostałam Monural, bo wyniki miałam dosyć nieciekawie - najlepsze, że ja nic nie czułam, ani pieczenia ani bólu, no zupełnie nic. Teraz wynik się sporo poprawił, ale i tak kazała mi zrobić posiew, a zapobiegawczo biorę Urosept na razie.

Olu to trzymam kciuki za udaną wizytę i daj znać jak będziesz już po, no i podaj termin następnej, to zaraz wpiszę na listę

Mnie też nic nie bolało, może dlatego że ciągle chciało mi się pić i latałam do toalety

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja już po i powiem Wam, że dzisiaj była moja najfajniejsza wizyta nie było ludzi więc lekarz zbadał mnie dokładnie jeszcze raz i nawet nie chciał za to pieniędzy Wszystko jest ok I wkońcu na nim wymusiłam, żeby mi powiedział płeć. Będzie chłopczyk! dzidzio się dzisiaj wypiął do nas pupą i ciężko było go zmierzyć, ale jakoś się udało. Następna wizyta 21.11., ale teraz już nie będę czekać jak na szpilkach

Mnie właśnie też nic nie boli i nie piecze, czasem tylko kłuje mnie pęcherz, ale w sumie nie wiem czy to pęcherz, czy z ciąży mnie tak kłuje. Ale w badaniu moczu bakterie są... Antybiotyku wolałabym nie brać, chociaż wiem, że napewno jest bezpieczny. Żurawit mi póki co pomaga na to kłucie i lb bakterii się zmniejszyła, a lekarz twierdzi, że mogę go brać całą ciążę...

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    nataly tak mi przykro...

Madzia Q89 ja też mam momentami straszną ochotę na seks, ale trochę się boję.

Mnie też kluje z lewej strony, a maluszek jest trochę na prawo od pępka. Ciekawe skąd to kłucie i czemu akurat wszystkie mamy po lewej stronie.

Katiusza witaj i nadrabiaj :-) my się ostatnio rozkrecilysmy z pisaniem. Ale to fajnie, ja się cieszę jak wchodzę na forum i są nowe wieści.

Ewcia niestety na ten moment wyglada na to, że przepadną. Dzwoniłam do szpitala, żeby uprzedzić, że nie dotre i spytałam, czy jest szansa, żeby przełożyć. Na ten moment nie mają wolnych terminów. Będę dzwonić jak wyjdę ze szpitala, może im się coś zwolni.

Żaba i Ewela jak po wizycie?

Ola gratuluję! Mamy urodzaj na chłopców :-)

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie dobre słowa. Miałam USG i z dzieckiem wszystko ok. Serduszko bije, maluch ma 5cm. To nie to, co prenatalne ale i tak kamień spadł mi z serca. Czuję się trochę lepiej, leki działaja. Tylko głowa mnie lupie jak jasna cholera i łydki mnie rwą. Ale jak dzidziuś zdrowy to najważniejsze. Zostawiam buziaki i uciekam, może się trochę przespie. Uważajcie na siebie Mamusie :-*

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    A, dziewczyny! Dostalam ostatnio maila ze w Smyku są promocje do -50%. Może któraś z Was skorzysta.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dopiero teraz pisze ale fatalnie sie dzis czulam. .z dzidziusiem raczej wszystko wpozadku, taka ta wizyta dziwna byla, chyba musze zmienic lekarza, czy to normalne ze tylko na ekranie mi pokazal bijace serduszko? chcialam uslyszec:-( a jak chcialam zdjecie z Usg to wypalil tekstem ze na Nfz takich zeczy sie nie robi i z tekstem czy wogole zamierzam cala ciaze na fundusz chodzic. .powiedzcie mi czy chodzicie prywatnie? Ja bylam temu przeciwna bo nie po to tyle skladek nam zabieraja z pensji zeby z tego nie skorzystac, jestem zniesmaczona dzisiejsza wizyta.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Ola - gratuluję chłopca
    Ruda - cieszę się że już lepiej się czujesz Zawsze przed tobą jeszcze usg połówkowe, nie ma się co martwić

Ewela - ja chodzę na nfz i mój lekarz nigdy tak do mnie nie podszedł - pokazał serducho, dał posłuchać tętna, pokazał rączki, nóżki, gdzie główka itp. Na każdej wizycie bez problemu dostawałam zdjęcie. Zobaczę jeszcze jak prenatalne, ale póki co było w porządku. Płacenie składek to raz, ale chciałam chodzić do lekarza, który później będzie odbierał poród.Ten do którego chodzę ma dużo dyżurów w szpitalu więc prędzej na niego trafię niż jakiegoś innego, a wolę znać człowieka.
    Jeżeli masz możliwość to zmień lekarza - u mnie w przychodni jest 3 różnych a to mała miejscowość.
    Ten lekarz u którego byłaś to jakiś konował nie lekarz. :/

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Ewela35 ja chodzę prywatnie, ale tylko dlatego, że u mnie w przychodni dopiero teraz miałabym wizytę pierwszą tyle było chętnych. Wiadomo, że nie wytrzymałabym tak długo biorąc pod uwagę, że o ciąży wiem na 100% od 1 września. Ale zgadzam się z Tobą, że nam się należą normalne wizyty na NFZ! Chociaż nie oczekuj zbyt wiele, bo przysługuje nam tylko 3 badania USG podczas całej ciąży. Jeśli zdecydujesz się chodzić jednak prywatnie to nie rezygnuj z obecnego lekarza - niech Ci chociaż wypisuje skierowania na morfologię i mocz. A co do słuchania serduszka to jeśli jeszcze nie słyszałaś to chamsko Cię potraktował a jeśli już słyszałaś to powiem Ci, że nie ma sensu słuchać go za często. To badanie dopplerem podobno ma zły wpływ na dzidzie przez jakieś tam nagrzewanie. Zdjęcie powinien Ci wydrukować! Ale może faktycznie po prostu spróbować innego na NFZ... A nóż trafi się CZŁOWIEK

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów