Strona 95 z 476
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Asiu, dokładnie tak jak Paulina napisałą, trzymamy mocno za Was kciuki! Fajnie, że Nas odwiedzasz!

Ewcia pokrzepiłaś mnie tym brakiem rozległych rozstępów! Od dzisiaj smaruje się baaardzo regularnie hihi

TEŻ mam takie libido.. ale widzę, że mój mąż po badaniach prenatalnych i widoku Malutkiej na ekranie jakoś tak.. ostygł :/

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Semiramida

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-07 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny, fajny pomysł z ta lista. Ja mam termin na 07.05 , chociaż ostatnie usg pokazało 26.04, tylko mnie z grupy przez to nie wypiszecie niestety nie było widać jeszcze płci kolejna wizyta 31.10. Ostatnio przeczytałam, ze koniec pierwszego trymestru to ostatni dzwonek na rozpoczęcie pielęgnacji ciała, wiec kupiłam krem na rozstępy na brzuch, uda, pośladki i krem do pielęgnacji piersi z Musteli. Próbowałam używać Palmersa ale zapach jest tak intensywny, ze nie mogę sie nim smarować. Buziaki

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny!

Mielismy taka liste na listopadowka, bardzo fajan sprawa. Moj termin to 14 maja.

Co do rozstepow, to neistety jak ktos ma sklonnosci, to nie wazne ile sie wysmaruje i czym, i tak mu sie zrobia. Ale warto ulelastyczniac skore, to na pewno choc troche pomoze. Z tego co mi sie wydaje, to nie wazne czym, wazne by dobrze nawilzalo.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia mamy prawie takie same wszystkie objawy aż się śmiałam jak czytałam czy to nie przypadkiem o mnie :P
    Libido - masakra totalna - pozytywnie ;D, mąż nie ma żadnych zastrzeżeń
    Mdłości wieczorami ( + zgaga od czasu do czasu) - również się zgadza
    To ciągnięcie po lewej stronie brzucha i takie kłucie doprowadza mnie do szału i też mam dużo śluzu ... przez to jak latam do wc to boję się że zobaczę jakieś plamienie.
    CO do terminu porodu to u mnie z miesiączki 19.05 a z usg ostatnio 13.05 Poczekam na info od lekarza na następnej wizycie

Faktycznie, czekam z niecierpliwością na wieści od natały ... mam nadzieję że wszystko u niej w porządku i nie odzywa się chwilowo bo dzieli się nowinami z rodziną.
    Możemy jeszcze zrobić kolumnę z imionami bo nie wszystkich jest to oczywiste po nicku

U mnie termin 20 maja,płeć ...hmm...Zobaczymy w listopadzie. Wizyta 28.10

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    U mnie termin na 8 maja, kolejna wizyta 31.10, wiec najprawdopodobniej wtedy będzie wiadomo jaka płeć Mam już Syna Stasia z 26.03.2015

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Hej dziewczyny...
    Ja dziś niestety żegnam się z Wami...
    wczoraj wizyta u ginekologa, zarodek nie rozwija się, brak tętna... dziś szpital... usg potwierdziło wczorajszą wizytę... łyżeczkowanie, a po kilku godzinach wypis do domu. Od dziś 14 dni zwolnienia lekarskiego, ale nie wiem czy tyle mi wystarczy... Ból fizyczny i psychiczny mnie dobija...

Powodzenia dziewczyny:*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jeju nataly tak liczyłam, że jednak u Ciebie sytuacja będzie inna niż u mnie! Piszę Ci priva, sprawdź za parę minutek, tulę :*

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    nataly współczuję. To przykre.
    Co do listy, to super pomysł. Ja mam termin na 6.05, jeśli chodzi o płeć, to mam nadzieję, że dowiem się na następnej wizycie, którą mam 28.10.
    Jeśli chodzi o objawy to chyba tylko ja jestem wyjątkiem :P libido ok ale bez szału, mdłości już zero, natomiast jeśli chodzi o śluz to mam tak jak Wy i też się ciągle martwię, że zobaczę jakieś plamienia, ból po lewej stronie w podbrzuszu i ciągnięcie - dziś mnie to aż zaniepokoiło.
    Smaruję się już balsamami na rozstępy odkąd się dowiedziałam o ciąży, ponieważ mam skłonność do rozstępów. Dodatkowo codziennie staram się masować szczotką do masażu.
    Ostatnio edytowane przez DanCia1 ; 26-10-16 o 20:44

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Nataly, bardzo Ci współczuję, trzymaj się jakoś! Jesteśmy z Tobą.

DOKŁADNIE takie same objawy, ciekawa sprawa jest z tą lewą stroną, że u dużej liczby dziewczyn akurat tam boli. I spanie w ciągu dnia, jak nigdy w życiu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów