Strona 94 z 476
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    W ogóle to ja chyba mam najdalej termin porodu jak narazie :-D

Koteł, jak mi nie będą chcieli powiedzieć płci to ich przycisnę :P a tak na serio, to dla mnie najważniejszy jest zdrowy Maluszek a płeć jest drugorzędna

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Nastepna wizyta 9.11
    Super sprawa z ta tabelka.

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Nam na prenatalnych Pani doktor tez nie za bardzo chciala powiedziec, bo to wczesnie. Ale Maz zrobil oczy jak kot ze shreka. I po chwili dodala ze wg niej dziewczynka. Przydaje sie facet na badaniach

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Cieszą mnie Wasze udane wizyty!!! :*
    Łaaa super pomysł z listą! Będziemy uporządkowane hihi
    No więc ja termin na 10.05 i córeczka imię nie wiemy.. myślimy nad Zuzią albo Oliwią a następna wizyta 7.11!

Ja już smaruję, koleżanka mi sprezentowała to co reklamują ostatnio - Palmers, pięknie pachnie bo masło kakaowe . Ciekawe czy dadzą Nam coś te smarowidła hihi

A jak się dziś czujecie? Mnie coś kłuje w lewym jajniku i to okropne ciągnięcie!

O mnie
    Marteczkaa ja też używam Palmer's ale balsam taki z pompką, a mam zamiar kupić sobie masło jeszcze z tej serii co do ciągnięcia - też to niestety mam, co chwila latam sprawdzać czy nie plamię bo od śluzu mam mokro, no ale to oczywiście że nie. Za to załączyło mi się sikanie w nocy i bez dwóch zdań muszę wstać (choć staram się przedłużyć ten moment w nieskończoność ). Dziś musiałam też zrobić posiew z moczu, wg wskazań mojej gin, bo wynik w prawdzie się poprawił ale cudów nie ma, mam tylko nadzieję że to nie będzie nic poważniejszego.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ooo ja mam masło i polecam a ten z pompką fajny? Jejku z tym sikaniem to tragedia.. ja póki co wstaje średnio 4x w nocy a śpię od ściany.. muszę się wreszcie z mężem zamienić a śpicie może z podusią tą duża, rożkową taką?

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Madzia no jasne, że lista to fajna sprawa. Rodzeństwa nie wpiszemy, bo chyba tylko Ty masz możliwość edycji? W każdym razie ja mogę tylko wyświetlać. Wizytę mam 09.11 Z sikaniem mam to samo. I jak nie pójdę to mnie strasznie później pęcherz boli, także ja nie wstrzymuję.

Ja mam teraz BioOil, bo mi został i smaruję już gdzieś z tydzień (piersi też). Całą poprzednią ciążę smarowałam się oliwką na rozstępy z Hipp i trochę tym samym masłem - 2 x dziennie i jeden jedyny rozstęp wyszedł mi po porodzie. Nie wiem czy to zasługa tych specyfików, regularności smarowania czy genów, ale zamierzam tak samo regularnie się smarować i teraz. Chociaż wiadomo - rozstępy to takie piękne zmarszczki macierzyństwa

Marteczkaa ja z poduchą układam się do snu, ale jak wstaje to ona jest w nogach, więc chyba jeszcze nie jest mi taka niezbędna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Rodzeństwo podawajcie tu a ja dopiszę.

Moje smarowanie to jest takie trochę mierne, bo na ogół padam na twarz wieczorem i nie mogę już powstać

Ja też śpię od ściany ale mojego M. moje nocne łażenie zaczyna już go trochę wkurzac, zwłaszcza że wcześnie wstaje do pracy a ja potem dosypiam do 9 na przykład ;P ja mam jeszcze wieczorem takie niby trochę mdłości, takie uczucie wypełnienia i mam wrażenie że zaraz zwymiotuje, co się rzecz jasna nie dzieje, ale najlepiej jest mi to przespać

W ogóle to mam straszną ochotę na seks, aż mi się w nocy śni, no ale kurczę boję się trochę... nie chcę mieć celibatu do końca ciąży;P też macie takie libido?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    cześć Dziewczyny, podczytuję Was regularnie i bardzo mnie cieszą Wasze pozytywne wieści z wizyt! Nie mniej jednak bardzo czekam na wieści od nataly, z tego co pamiętam miała wczoraj mieć wizytę i czekała na serduszko, kochana odezwij się bo cały czas trzymam kciuki i się denerwuję... Życzę Wam wszystkim powodzenia i tak pięknego albo i jeszcze piękniejszego planowania wszystkiego jak do tej pory :* i zdrówka

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Madziu u Nas termin zmienił się na 30 kwietnia i taki wpisz chociaż z USG wychodzi 26 kwiecień a będzie chłopiec Szymon

ASIU My cały czas trzymamy kciuki za Ciebie !!! I podziwiamy jakie masz podejście ! ;*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów