Strona 91 z 476
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ewcia nie nie, Heviran brałam zawsze na opryszczkę ale przed ciążą.. Teraz bym się nie odważyła, nawet gdyby lekarz wyraził zgodę Oooo widzisz spróbuje octanisept, dzięki! I trzymam jutro kciuki! Od razu daj znać

Misia, Ola super! ja robiłam test PAPPA, właśnie czekam na jego dokładne wyniki, lekarz mówił, że łączni z USG badanie tworzy całość, także chyba lepiej zrobić

effciak witaj wśród Nas, bliźniaki? Cudownie!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Tak Koteł, razem raźniej. Ty masz chyba dzień przede mną- 7 listopada, prawda? Wy się męczycie z opryszczką, a ja z ciagnieciem, takim rozciaganiem w dole brzucha... ech, wiem, że wszystko jest w porządku po ostatniej wizycie, no ale przeżywam wiadomo. Jutro muszę powtórzyć mocz, mam nadzieję, że już odpuscilo to zakażenie...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ewela35 a co ile sprawdzasz TSH?
    Paulina9521 będzie Szymek? Wybraliście już imię?
    Effciak witaj
    Dziewczyny, gratuluję dobrych wieści z wizyt. Teraz trzymamy kciuki za Ewcię.

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    effciak witamy Ja marzyłam o bliźniakach
    Dziewczyny gratuluję dobrych wieści Ja niestety muszę czekać do piątku (28.10), a ten czas się tak dłuży. Też się martwię czy wszystko będzie dobrze, no i też bardzo bym chciała poznać płeć. Dziewczyny, które czekają na wizytę - dajcie koniecznie znać po.

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Effciak witaj i gratuluję podwójnego szczęścia !
    Tak Ruda1988 u Nas Szymon Bartłomiej będzie jeśli to na pewno chłopak bo u Nas tak jak u Misi powiedział że pewniejsze usg będzie później
    Od 5 dni nie wymiotuje dziewczyny co za ulga może to już koniec .... i będę teraz się cieszyć ciążą dokładnie.

Cytat Zamieszczone przez paulina9521 Zobacz posta
    Effciak witaj i gratuluję podwójnego szczęścia !
    Tak Ruda1988 u Nas Szymon Bartłomiej będzie jeśli to na pewno chłopak bo u Nas tak jak u Misi powiedział że pewniejsze usg będzie później
    Od 5 dni nie wymiotuje dziewczyny co za ulga może to już koniec .... i będę teraz się cieszyć ciążą dokładnie.
    Ja też już mam lepsze samopoczucie bo do 10 tyg ledwo wstawalam z łóżka, nie mogłam jeść, ogólnie słaba byłam. Teraz już mam więcej sił więc z miesiąca na miesiąc pewnie u nas wszystkich będzie lepiej.
    Niestery pozostały dokuczajace uczucie rozciągania i brak apetytu na dotychczas ulubione rzeczy.

Też się zastanawiam nad imieniem Szymon

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny,

Effciak, witaj na forum. Blizniaki, wow! Jak bylam mlodsza, to chcialam blizniaki. Jeden porod - dwojka dzieci. Ale odkad urodzilam core, to ciesze sie, ze byla tylko jedna. I ze tym razem tez jest jedno, hihi.

Ja jeszcze mam troche mdlosci wieczorem, czasami nie moge zjesc kolacji. Ale i tak jest o niebo lepiej niz w poprzedniej ciazy.

Kaszel zaczal wreszcie troche slabnoc, nie wykasluje sobie pluc, wiec i bol w zebrach zelzal. Ale jeszcze pewnie z tydzien-dwa sie utrzyma. :/ Cora wciaz jeszcze czasami kaszle, wiec przemowie jej druga czesc szczepienia na grype na za tydzien. Tylko maz sie wreszcie wykurowal. Co za okropne wirusisko!

Co do testow, to my robimy usg i PAPPA, tak jak marteczkaaa napisala, stanowia one calosc.
    Milego dnia wszystkim.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Witacje Mamusie

Ja już po USG, wszystko wydaje się być w porządku, chociaż ostateczne wyniki w poniedziałek. A na dziś wiemy, że narządy są takie jak mają być (te, które widać), przepływy prawidłowe, tętno też, kość nosowa jest, przyzierność karkowa 1,8 Także lekarz powiedział, że chłopak się mu podoba

No i wiadomo, potwierdził, że chłopak, jego zdaniem w 98 %, sama też już to wyraźnie widziałam No i muszę wymyślić imię!!!

Marteczka mówił, że na tym etapie opryszczki już nie ma sensu leczyć, bo nie jest zaraźliwa, kontynuować psikanie

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Ewcia moje gratulajce

Ja też właśnie wróciłam z USG, wszystko ładnie w normie. mamy już 5,24cm no i też najprawdopodobniej chłopak będzie

Ale wam zazdroszczę... jesteście po prenatalnych,więc pierwszy strach za wami no i znacie już płeć. Gratuluję ☺ ja mam wizytę w piątek po 16 więc jeszcze trochę...A prenatalne to pewnie do połowy listopada mi gin zrobi narazie leci mi 11tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów