Strona 89 z 476
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Prenatalne to zazwyczaj przez brzuszek, lekarz mi mówił, że dopochwowo to w razie gdyby dzidzia była źle ułożona Warto zabrać męża! Mój pierwszy raz widział właśnie na usg prenaalnym Maleństwo na ekranie i widziałam że były to dla Niego emocje nie do opisania aż się sama wzruszyłam

Misia1221 daj znać jak będzie już po! Trzymam kciuki za na prawdę dobre wyniki! nie martw się na pewno wyjdzie dobrze.

A mi dziś przez noc wyszła.. opryszczka na ustach! Niestety ale mam tendencję to tego okropieństwa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    OOO Marteczkaa łączę się z Tobą w bólu. Ja się męczę od soboty ze swoją i jeszcze stan podgorączkowy (pewnie dlatego wyszła). A już ładnych parę lat nie miałam! Ja nie smaruję tylko wysuszam.

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny

Ja od rana się stresuję, w nocy też nie bardzo mogłam spać. Wizytę mam dopiero po 13, mam nadzieję żę szybko mi zleci i że będzie wszystko dobrze. Idę dzisiaj z mężem, będzie czekał w gotowości za drzwiami i jak będzie przez brzuszek to wejdzie, a jak dopochwowo to nie

Kochane proszę trzymajcie za mnie kciuki dzisiaj

Misia koniecznie daj znać po wizycie jak poszło

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Misia i Ola czekamy na cudowne wieści!
    Ruda ja zażywam Letrox w dawce 125mg.W tej chwili mam tsh 1,86
    Jak się dziś dziewczyny czujecie?
    Wymiotów nie mam ale muli mnie tak dziwnie zwłaszcza jak jestem głodna...a cycki bolą niemiłosiernie,jak po całym dniu sciagam stanik to jest koszmar,ale mój się cieszy bo daje mu rozmasowywać

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny czekamy na wieści oczywiście będą dobre ale chcemy szczegóły znać
    Ja od czterech dni nie wymiotuje więc Szymon daje wolnego od toalety Mamie hehe

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja na szybko. Nie mam czasu pozniej napisze wiecej. Dzidzia zdrowiutka, prawdopodobnie dziewczynka do pozniej :*

O mnie
    Jestem mamą
    Ola wróciłaś?
    Misia nie zapomnij o szczegółach Gratuluję dziewczynki!!!! :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dziewczynki czekamy na szczegóły! Misia to cudownie!!!
    Ewcia a czym wysuszasz? Ja zawsze sobie brałam Heviran i na drugi dzień było już lżej albo w ogóle zanik a teraz.. jakaś masakra, boli, rośnie i wygląda jak wygląda.. ;/

Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Misia1221 Zobacz posta
    Ja na szybko. Nie mam czasu pozniej napisze wiecej. Dzidzia zdrowiutka, prawdopodobnie dziewczynka do pozniej :*
    No to gratulacje Też bym chaiał dziewczynke teraz. Ale najwazniejsze ze zdrowe. Cezkamy na szczegóły

Paulina9521, semiramida gratulacje. Super wiesci i fajnie rozwijają się maluszki

Jaronia ja tak samo licze, teraz ma 10t4d wiec jestem w 11 tyogndiu. a skonczonych jest 10

Nie było mnie ostatnio bo ciągle praca, a jak juz siade to Antos mi czas zajmuje. A wieczorami chodze tak wczesnie spac. Z kurami
    W tamtym tygodniu mialam kolejna wizyte.Wszystko jest ok. Dzidzia rosnie Prenatalne mam miec za jakies 2 tyg. Musze sie umówic dopiero. A tez sie nie moge ich doczekac. Mąż idzie ze mną. Pamietam ze w 1 ciazy prenatalne miałam dopochwowo bo nie dało sie przez brzuszek. Ciekawe jak bedzie teraz. Ale tak czy siak mąz bedzie ze mna. Oglnie to czuje sie dobrze, tylko mdłosci. Ale jak zajmę się czyms to sa o wiele mniejsze

Asiu bardzo mi przykro. Miej dalje takie podejscie bo jest najwazniejsze. Pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszym staraniu :*

O mnie
    Jestem mamą
    marteczkaa pryskam Octeniseptem, ale spirytus salicylowy pewnie to samo by zdziałał. Heviran Ci lekarz zalecił? Bo niby w ciąży nie powinno się (wg ulotki), ale na wszystkim tak jest napisane... Także ja z leczeniem czekam do wizyty lekarskiej dla spokoju.

Jutro mam prenatalne ja! Także już nie mogę się doczekać! I oczywiście zaczynam wyczuwać nutkę stresu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów