Strona 88 z 476
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Semiramida, gratuluje pozytywnego wyniku! Nigdy nie mialam usg 4d, tylko 3d i cora wygladala na nim jak maly potworek, hehe.

Ja jak wiecie blam w pt u lekarza. Byla tylko nurse practitioner, czyli cos w stylu pielegniarki z uprawnieniami lekarza i mnie osluchala. Niestety nie ma rzadnych lekow, ktore mogla by mi przepisac, wszystkie maja kat. C, czyli przenikaja przez lozysko i maja wplyw na rozwoj dziecka, powinno sie ich unikac zwlaszcza w czasie 1. trym, tak wiec kazala mi odpoczywac i jesc/pic miod. Tak wiec zaopatrzylam sie w magiczny miod Manuka i jest od wczoraj duza poprawa. Ale nie wiem czy to dzieki miodowi czy samoistnie. Ale ponoc najnowsze badania wksazuja, ze miod ma takie same wlasciowosci kojace kaszel na leki anty-kaszlowe!

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ruda1988 nie plamię. 2 tygodnie temu podczas usg pojawiło się delikatne plamienie i dostałam luteine na podtrzymanie. Od tamtej pory już żadnego plamienia nie było. Dziś tylko jakiś ciągnący ból w dole brzucha. A ogólnie czuję się dobrze za wyjątkiem bardzo bolesnych piersi i ciągłego zmęczenia. A Ty Ruda jak się czujesz?

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    himcia odpoczywaj, odpoczywaj i wracaj do zdrówka

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Dzień doberek,

jak tam Wasze samopoczucie?
    W związku z tym, że jest to moja pierwsza ciąża mam dwa pytania.
    Wg którego terminu podajecie, w którym obecenie tygodniu ciąży jesteście ?
    Trzy tygodnie temu położna w książce wpisała mi 10 tydz. zgodnie z datą OM, natomiast na USG był wtedy 8t 3 d.
    Więc sama nie wiem którego tmam się trzymać. Czy obecnie mam 13 tydz. czy 12 ?

I jeszcze jedno pytanie, czy badania usg prenatalne robione jest przez brzuch czy jeszcze dopochwowo ?
    Nie wiem czy z mężęm się ta wybrać dlatego pytam, Wy same szłyście ?

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    A dzień doberek

Jaronia ja akurat teraz nie miałam miesiączki, więc termin mam jeden, ale w poprzedniej ciąży miałam ogromną rozbieżność. Z OM termin na 17.11 a z USG 7.12 (wyznaczony na prenatalnych). Nidy nie miałam regularnych cykli, więc trzymaliśmy się terminu z USG. Urodziłam 16.12, więc ten z USG robionego w 7 tygodniu (był na 14.12) był najbliższy. Teraz też trzymam się terminu wyznaczonego przez pierwsze USG w 5 tyg. Na późniejszym etapie już każde dziecko rozwija się inaczej. Pierwsze prenatalne miałam przezpochwowe. Mąż tym razem nie idzie, bo nie może się urwać z pracy, ale już był na zwykłym i tylko ja krępowałam się całą sytuacją. On przeżywał sam monitor Także polecam z mężem jak masz możliwość i on chce. Wspaniałe przezycie, on tez poczuje ciąże. Stanie się dla niego bardziej realna.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny

Na trochę umilkłam bo musiałam się na trochę oderwać - sytuacja Asi trochę mnie zdołowała i nie miałam ochoty za bardzo czytać forum.
    Asia nawet nie wiesz jak bardzo trzymam kciuki za Twoje przyszłe szczęście!. Ujmuje mnie Twoje podejście, gratuluję bycia tak silną kobietą.

Wszystkim dziewczynom udanych wizyt gratuluje! Tym bardziej tym które znają już płeć
    Jaronia ja mam ten sam problem z terminem z usg i z miesiączki, zapytam lekarza na następnej wizycie - prenatalnych
    No i pro po prenatalnych to ja zabieram męża ze sobą, nie wiem czy będzie dopochwowe czy przez brzuch ( ostatnio usg robił przez brzuch i było widać, więc chyba jednak przez brzuch ?)
    Myślę że stanie się to dla niego bardziej realne jak zobaczy na żywo niż same zdjęcia Zresztą jest pewna szansa na poznanie płci a mąż niecierpliwie czeka żeby się okazało że pierworodny to syn :P

himcia - miód działa cuda <3, szybkiego powrotu do zdrowia

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    nataly ja w sumie czuję się podobnie, jestem trochę senna, ale zrzucam to na pogodę i mam obolałe, wrażliwe piersi. Czasem czuję kłucie w podbrzuszu. Ogólnie nie jest źle, ale ostatnio ten ból brzucha mnie wystraszył.
    jaronia ja liczę tygodnie rozpoczęte, więc jeśli teraz mam 11t3d to mówię, że jestem w 12 tygodniu.
    Denerwuję się tymi badaniami prenatalnymi. Ostatnio u mnie w pracy była grupa niepełnosprawnych dzieci i serce mi pękało, jak na nie patrzyłam...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Asia. Tak strasznie mi przykro. Najważniejsze to sie nie poddawac! (jestem tego dobrym przykladem) Trzymam mocno kciuki za szybkie powodzenie.

Ja tez juz sie baaardzo stresuje badaniami prenatalnymi. Wizyte mam jutro na 10.30. Ja do tego czasu oszaleje. Juz dzisiaj nie umialam spac w nocy. Chyba sobie na wieczor meliske zaparze.. Moj lekarz mi powiedzial, ze raczej na pewno bede miala usg przez brzuszek. Tak czy inaczej Mąż jedzie ze mna. Sam sie przyznal, ze po ostatnim usg sie nie może doczekać, zeby znowu Dzidziusia zobaczyc.

Ja juz we wtorek zaczynam 14 tydzien. ale ten czas leci

Duzo zdrowka!

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny odzywam się w końcu. Strasznie mało czasu mam. W zeszłej ciąży ciagle na forum siedziałam a teraz nie mam kiedy. Jak tylko mam chwile to chwytam książkę ( bo ja taki mol książkowy) jak sie urodzi malenstwo to pewnie znowu przez pierwszy rok będę sie ratowała tylko audiobookami ;-P
    W koncu minęły mi wymioty i mdłości ale zmęczona jestem nadal bardzo no i piersi... Strasznie bolą. Dopiero co pol roku temu skończyłam karmienie a teraz znowu. W środę mamy wizytę i chybacto bedą prenatalne. Miała hyc wizyta w 12 tyg ale nie było terminów wiec musi byc szybciej. To bedzie według om 10+6 a według usg 10+4. Mam nadzieje ze bedzie mimo wszystko okay.

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Yelina a kiedy masz następna wizytę? To może być trochę za szybko na prenatalne, o ile się nie mylę. Czytałam chyba że powinno się je robić między 12 tyg a 13t6d ciąży.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów