Strona 86 z 476
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Asia1988x to przykre, co piszesz, ale bądźmy dobrej myśli. Daj znać koniecznie jak będziesz miała wyniki. Ja zaczynałam z wagą ok 60kg. Dziś 64 :/ ale dużo robi siedzenie w domu. No cóż, chyba czas zapisać się na basen i fitness dla kobiet w ciąży - co o tym myślicie?
    paulina9521 daj znać, jak po wizycie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Asia. Trzymam mocno kciuki! Nadzieja umiera ostatnia!

Ja przed ciaza 62 kg,teraz ciagle 61. Siedze w domu i juz sie pomalu stresowac zaczynam. Bo brzucha nie mam w ogole.. Jak sie najem winogron to mam wzdecia wieczorem a rano plaska. Nawet Maz mi dzisiaj rano powiedział, ze jestem coraz szczuplejsza. I juz chyba sama swiruje bo raz na jakis czas cos mnie tam smyra w podbrzuszu. Nie wiem czy to jelita czy moj Maly Szaleniec. I robi mi sie taka jasniutka krecha na brzuchu.
    Juz sie stresuje poniedzialkiem i prenatalnymi. Mam nadzieje, ze Dzidzius zdrowy. I taka malutka nadzieje, ze może cos sie okaze co do plci. i mam tak jak Wy. Zaczynam od mysli o chlopcu a koncze na córci. :P

Uwielbiam Was czytac i sie cieszyc do monitora. Nie lubie przykrych wiesci i pozniej sie smuce caly dzien.. Wtedy sie sprowadzam na ziemie z mysla jakie te Nasze Dzidziusie sa "kruche"

Paulina jak po wizycie?

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Asia1988 smutne jest to co piszesz, ale musi być dobrze... Musimy w to wierzyć. Trzymam kciuki :*

Paulina9521 jak wizyta?

Ale Wy chudzinki jesteście ja waga przed ciążą 67kg, teraz już 68kg :P więc będzie ze mnie wieloryb :P

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Asia, w zyciu bym nie pomyslala, ze to przez karmienie piersia. Wydawalo mi sie, ze jak zachodzi sie w ciaze, to cialo najpierw dba o zarodek w brzuchu, a to co zostanie idzi na mleko. Jezeli sie nie wyrabia, to mleko w piersi zanika. Picie co godzine w nocy to strasznie duzo i dla wlasnego spokoju i snu lepiej zmniejszyc ilosc, ale jesli zamierzasz calkowicie odcyckowac, to moze lepiej skonsultowac to z pediatra/ginem/konsultatka laktacyjna?

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Asiu, trzymam mocno kciuki za Was i czekamy na dobre wieści.

U mnie waga przed 57 a teraz 59, bo baaaardzo dużo jem

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Skonsultuję himcia, jeszcze jednak nie podjęłam żadnych kroków... Wcześniej już było lepiej i budził się 2-4 razy a ostatnio znów często

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Nadal jest dobrze, serduszko kręgosłup krew nosek mozg WSZYSTKO SUPER Ma ok 7cm bo się poruszał i ciężko było dokładnie zmierzyć i najprawdopodobniej CHLOPIEC taka jestem szczęśliwa !!
    A do co wagi to od dwóch tygodni stoję w miejscu i zaczynam się zastanawiać czy to dobrze tym bardziej że od początku przytylam tylko pół kilo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Asiu mimo wszystko trzymam mocno kciuki za Was, trzeba mieć nadzieję do końca!

Ja startowałam z wagą 76.. teraz dobijam do 77 - z Was takie chudzinkiii! Ale ja na początku, w pierwszych tygodniach nawet kilogram schudłam, tak jak pisze DanCial jednak siedzenie w domu dużo robi.. też bym chętnie wybrała się na jakiś fitness dla kobiet w ciąży!

paulina9521 cudownie! Gratulacje!!!!

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Asiu trzymam mocno kciuki Wszystkie jesteśmy pełne nadzieji ze bedzie dobrze
    paulina moje gratulacje oby tak dalej!!
    nataly mamy taką samą wage wyjściową 67kg i ja dobiłam juz do 68,5
    himcia powrotu do zdrowia i dbaj o siebie

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Paulina gratulacje z udanej wizyty

Ja się żegnam i ogłaszam, że zamykam czarną listę! Nie ma mowy o jeszcze jakimś złym wydarzeniu!

Dzisiaj rano miałam skurcze i silne krwawienie, mieliśmy jechać do szpitala, mąż się szykował, siostra w drodze żeby została z małym, poszłam na toaletę no i jak się okazało poroniłam. Pojechaliśmy do szpitala i na szczęście w nieszczęściu nie musiałam zostać na zabieg łyżeczkowania bo wszystko samo się usunęło... I mogłam wrócić do synka. Wygląda na to, że ciąża już dawno przestała się rozwijać, a teraz mój orgaznim stwierdził że czas się pożegnać. Z jednej strony ciężko mi w to uwierzyć, nie zdążyłam jeszcze poczuć tej ciąży, a już jej nie ma. Z drugiej to lepiej, że teraz niż jakbym już słyszała serduszko, miała zdjęcie zarodka, czy okazało się że będzie poważnie chore. Uda się innym razem wierzę w to. Na razie przez 3 miesiące nie mamy się starać. Na pewno będę Was śledzić trzymam kciuki za każdą z Was! I chcę tu już czytać same pozytywne wieści, buziaki!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów