Strona 85 z 476
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Asia, ja też miałam plamienia w 8 tygodniu i wszystko było ok Więc u Ciebie to też nie musi oznaczać nic złego

Czekam na pomyślne info z wizyty ;*

himcia -życzę szybkie powrotu do zdrowia, mam nadzieję że obejdzie się bez ciężkiej amunicji aptecznej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Anla3 miło, że się odezwałaś. Jak się czujesz? Wierzę, że niedługo napiszesz nam, że znów oczekujesz maleństwa i że tym razem już wszystko będzie dobrze.
    VeriRose, my powiedzieliśmy najbliższej rodzinie i kilku znajomym, z resztą u mnie w pracy już się wszyscy domyślają, bo przychodzi na moje miejsce nowa dziewczyna i trzeba ją przyuczyć, więc jak ktoś mnie otwarcie pyta, to potwierdzam. Poza tym ja miałam zawsze brzuszek, a teraz jest już bardziej widoczny. Pewnie jeszcze nie typowo ciążowy, ale widać, że jest jakiś inny, więc nawet jakbym się wypierała, to nikt by nie uwierzył
    A jeszcze mi się przypomniało, że mojej koleżanki Mama widziała mnie miesiąc temu i powiedziała, że poznała po moich oczach, że jestem w ciąży.
    Marteczkaa gratuluję dobrych wiadomości! I jak fajnie, że znasz już płeć.
    O i EwciaN też już zna płeć. Może ja też poznam na prenatalnych? Przeczuwam dziewczynkę, ale prawdę mówiąc wszystko mi jedno, byle dzidzia była zdrowa.
    DanCia1 mi się tak poszczęściło, że akurat podpisałam umowę na czas nieokreślony, przełożone powiedziały mi, że miejsce będzie na mnie czekać i że liczą, że wrócę. Chcę popracować do grudnia/ stycznia w zależności od tego, jak się będę czuła, a potem pójdę już sobie na L4.
    Asia1998x koniecznie daj znać zaraz po wizycie. Trzymam kciuki i czekam na informacje.
    Laaaura czułam, że wszystko będzie dobrze. Gratki!
    Himcia a Ty byłaś u lekarza?

Z jaką wagą startujecie? Ja się czuję, jakbym była spuchnięta

O mnie
    A chciałam Was jeszcze spytać jak to jest z badaniami, na które skierowanie wystawił mi lekarz przyjmujący prywatnie? Domyślam się, że z krew itd będę musiała płacić, a za prenatalne tez? Dostałam skierowanie do szpitala, w którym ten lekarz pracuje.

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny,
    dawno mnie nie było, więc czytanie zaległości sporo czasu mi zajęło. Fajnie, że forum tak ożyło i jest tyle nowych, różnorodnych tematów. Wszystkie nowe Mamy serdecznie witam Jednak muszę się udzielać częściej, żeby łatwiej było każdą z nas spamiętać

Szkoda, że część postów nie przyniosła dobrych wiadomości - dziewczyny bardzo mi przykro, trzymajcie się mocno i powodzenia w dalszych staraniach.

My najbliższej Rodzinie i przyjaciołom powiedzieliśmy, a reszta się chyba jakoś rozchodzi po ludziach z prędkością światła
    Ja najbliższą wizytę mam 31.10 wtedy będę miała już 13 tydzień, więc będzie robione bardzo dokładne usg. Co do płci to tak jak któraś napisała - nie ważne czy chłopak czy dziewczyna - najważniejsze, aby było zdrowe Maleństwo. Chociaż osoby, które wiedzą życzą nam córki

Jeżeli chodzi o wózek to mamy i użytkujemy X-lander X-pulse. Jestem z niego bardzo zadowolona, gondola i spacerówka ma sporo miejsca, koszyk pod wózkiem też pojemny. Jedyny minus, który w nowych modelach został już poprawiony, to piankowe kółka z przodu. Jednak dużo wygodniejsze są przednie i tylnie kółka pompowane.

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Asia1998x po wizycie daj koniecznie znać skąd ten różowy śluz i czy wszystko w porządku

Himcia a Ty zmykaj do lekarza, bo z długotrwałym przeziębieniem nie ma żartów. I wracaj szybko do zdrowia

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Noc przebiegła spokojnie, ale rano na wkładce i papierze krew pojechaliśmy na ip na usg pęcherzyk przez te dwa tygodnie powiększył się o 0,8 cm, ale zarodka nie ma, tzn. jest "echo bez wyraźnych kontórów mogące być zarodkiem 0,48cm" czy jakoś tak to opisala pani dr w papierach. Nie mogła mi ani przekazać złych ani dobrych wieści, jednak to nie jest dobrze, że przez 2 tygodnie właściwie niewiele się wydarzyło... Mam zrobić betę i pójść do mojej lekarki. Na razie mam brać duphaston, ale dociera do mnie cały czas że to koniec, taki powolny... Dam znać jeszcze jak odbiorę wyniki badań, wszystkiego dobrego Dziewczyny Wam i Waszym maluszkom

O mnie
    Boże, Asia, czekałam jak na szpilkach... Może spróbuj u innego lekarza? A krew jest żywo czerwona, czy taka ciemna?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Asiu nie trać nadzieji , na pewno będzie dobrze !!! Ja w to wierzę i trzymam kciuki. Jeszcze 3h i moje USG , jestem tak podniecona ! Doczekać się nie mogę i jednak tylko do końca miesiąca pracuję czyli 15tc

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Ruda ja na start w kartę ciąży mam wpisane 48,5 kg, chociaż na samym początku ważyłam 47. No ale ja uważam, że dopiero uzupełniłam braki po karmieniu, bo całe życie ważyłam jakieś 53. A Ty? Normalnie u mnie nie było skierowanie uwzględniane i płacę, ale skoro Ty dostałaś do szpitala, w którym on pracuję, to na bank ma podpisaną umowę z nimi i nie będziesz płacić

Asia... No nie wierzę! Kiedy do swojej lekarki idziesz? Może takie cuda się zdarzają.

paulina9521 powodzenia i koniecznie daj znać po

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Powodzenia Paulina!

Krew jest normalna, wygląda to tak jakbym miała po prostu okres :/ ale krwawienia mimo wszystko czasem się zdarzają, gorsze jest to, że przez tyle czasu ciąża się prawie nie rozwinęła, nadal nie mozna nawet normalnie zmierzyć zarodka :/ dzwoniłam do mojej lekarki, jutro i w poniedziałek robię betę i jak tylko będzie wynik do niej dzwonię. Jeśli będzie nie tak to we wtorek mnie przyjmie w szpitalu na badanie itd.
    Ech Dziewczyny ja jestem przekonana już że nic z tego. I od dziś powoli będę próbować odcyckowywać małego bo czasem potrafi co godzinę pić w nocy i o ile rzadkie karmienie tak nie wpływa na ciążę, obawiam się że takie akcje mogą... Wszystko do dupy. Ale przecież będzie lepiej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów