Strona 84 z 476
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 4755

Majówki 2017

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Hej,

oj dawno mnie tu nie było
    witam "nowe" mamusie i gratuluję.
    Super czyta się posty o planowaniu wózków, zakupów itp, zleci jak nie wiem
    My wizytę mamy 25 października i wtedy mamy mieć badania prenatalne. Nie zdecydowaliśmy się na te inwazyjne, ale oczywiście rozumiem mamy, które się zdecydowały.
    W związku z tym, że jest to moja pierwsza ciąża nie wypowiem się na temat wózków, natomiast chętnie poczytam Wasze :
    U mnie objawy ciążowe zanikły. Chociaż cały czas najchętniej bym jadła i spała.
    Pracuję jeszcze normalnie, bo w pracy jeszcze nic nie wiedzą, ale coś widzę że w ciągu najbliszych dwóch tygodni będę musiała poinformować szefa, bo luźne sweterki już powoli zaczynają idealnie leżeć

Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Ja puki co to pracuje i raczej myśle jak najdłużej(bynajmniej tak obiecałam szefowi) a tak na prade to wyjdzie z czasem jak sie bede czuć,prce mam stojąco siedzacą lekką woec jest ok

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Poszłam do toalety na siusiu i na papierze różowy śluz także jutro przyspieszona wizyta, mam nadzieję, że na luteinie czy duphastonie się skończy...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Junior Member
    Laaaura

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! No to ja juz po pierwszej wizycie.... Przepraszam ale Wczoraj byłam tak mocno podniecona ze juz nawet nie odwiedziłam forum widzieliśmy pierwszy raz nasza fasolkę która ma 4 cm a był to 10 tydzień i 4 dzień cudowny moment widziec bijące serduszko no i tak naprawde to było najważniejsze do sprawdZenia dzis prawie dwie godziny spędziłam u położnej która robiła ze mną wywiad i przy okazji wytłumaczyła jakie są kolejne badania i jak mam sie przygotować do 3 tygodni mam zrobić kolejne Usg plus badania krwi w kierunku wad genetycznych. Pozniej kolejne USG w 20 tyg - ostatnie do końca ciazy..... wiec pozniej czekają mnie prywatne wizyty bo nie wyobrażam sobie na tym zaprzestać

Co do pracy to u nas jeśli ciąża przebiega prawidłowo kobieta musi pracować do 32 tygodnia - to jest i tak minimum bo niektóre pracują do końca aby mieć wiecej czasu po porodzie......wiec ja tak szybko sie nie urwę z pracy na pewno

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Asia1988x daj jutro znać po wizycie, co i jak.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Wszystkim dziewczynom pomyślnych wieści gratuluje zazdroszczę, że znacie już płeć
    Ja też pierwsze co myślę to chłopiec, a później myślę o sukieneczkach

Z tych samych względów co Natały jestem na l4 ciążowym

Asia -śluz mocno różowy ? może pojedź na ip zamiast czekać do jutra ?

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    delikatnie, jakby pojawiła się krew to pojadę, ale jak nie to wytrzymam do jutra i pójdę do lekarki na "pierwszy ogień"

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Asia1988x koniecznie daj jutro znać co i jak!

Ja poszłam na L4 od 10 tygodnia, też ze względu na prace wśród bakteri,wirusów i chorych ludzi. Zresztą lekarz był chętny na wypisanie zwolnienia więc skorzystałam

Laaaura super wiadomość! Bijące serduszko to przepiękny widok i głos

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Asia, trzymam kciuki by bylo dobrze!
    Mnie tez czeka jutro lekarz i chyba niestety musze jechac na IP, bo terminy do lekarza na za miesiac. Strasznie kaszle i od tego kaszlu robolaly mnie zebra i jest coraz gorzej. Kaszel od 3 tygodni nie przechodzi, masakra. :/

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Asia trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :*

himcia a Ty prędko do lekarza, bo takie przeziębienie to nie żarty. U mnie też wszyscy naokoło chorzy, ale ja jakoś się jeszcze trzymam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów