Strona 80 z 476
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    też myślałam o dostawce, ale jednak dla 1,5 roczniaka wydaje mi się za wcześnie, czasem chodzimy na długie spacery i wątpię, żeby chciało mu się tyle stać, a znowu tylko w chuście z młodszym przez pół roku się nie widzę też myślałam o bliźniaczym w rzędzie bo obok siebie zajęłabym cały chodnik u mnie młody z przodu w spacerówie, a bliżej mnie gondola z maleństwem. Może na krótkie dystanse będzie też nosidełko na młodsze i sama spacerówka dla starszaka ale będzie wesoło

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Seramida gratulacje z udanej wizyty i powodzenia na usg prenatalnym ależ u nas rozbieżność, niektóre już się przygotowują do badań prenatalnych inne dopiero będą potwierdzać ciąże na usg i usłyszą pierwsze bicie serduszek

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Witam mamusie chcialabym dolaczyc do Was termin mam na 5 maja wg usg to moja druga ciaza. Mam juz synka w lutym skonczy 2 latka Ja pierwsze prenatalne te przesiewowe mam 3 listopada to jeszcze troche :-)

Miłego dnia Wszystkim
    Ostatnio edytowane przez Antosia89 ; 19-10-16 o 11:50

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Madziu nie Nam oceniać Twoją decyzję, ale myślę, że była ona dobrze podjęta, bo jeżeli w grę wchodzą takie wady, które definitywnie stwierdzają że dzieciątko nie przeżyje no to nie ma innego wyjścia.. Bardzo współczuję straty, teraz będzie już dobrze, na pewno :*

Ja swoje mam jutro o 9:00 i mam stracha.. trzymajcie kciuki!

A chandra w taką pogodę jest na prawdę rozległa.. pocieszające jest to, że Wy czujecie się tak samo hihi cieszmy się , że nie będziemy w najgorsze upały chodzić z brzuszkami...

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    marteczka trzymam kciuki!
    Laura jak po wizycie?
    Ostatnio edytowane przez Ruda1988 ; 19-10-16 o 21:49

Hej. Dzisiejsza noc to już druga z rzędu nieprzespana... W ciągu dnia jest w miarę dobrze,ale wieczorami już nie jest tak kolorowo. Mam potworne mdlosci w nocy,a dzisiejszej nawet wymiotowalam 2razy ale wcale nie ulzylo. Od 2 dni są nie do zniesienia. Nie wiem jak sobie z nimi radzić. Kiedyś pomagała mi herbata lub cola ale teraz to nie działa. Jak Wy radzicie sobie z mdlosciami??? Pomóżcie...już nie mam siły i spać mi się chce....

Junior Member Awatar VeriRose
    Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Żaba 30 Zobacz posta
    Hej. Dzisiejsza noc to już druga z rzędu nieprzespana... W ciągu dnia jest w miarę dobrze,ale wieczorami już nie jest tak kolorowo. Mam potworne mdlosci w nocy,a dzisiejszej nawet wymiotowalam 2razy ale wcale nie ulzylo. Od 2 dni są nie do zniesienia. Nie wiem jak sobie z nimi radzić. Kiedyś pomagała mi herbata lub cola ale teraz to nie działa. Jak Wy radzicie sobie z mdlosciami??? Pomóżcie...już nie mam siły i spać mi się chce....

Polecam herbatę z imbirem i żucie gumy miętowej. Mi pomaga przetrwać choć powoli zauważam że mdłości nie męczą mnie już każdego dnia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczynki

Pożegnałam się już z Wami w tym wątku, ale ewidentnie podczytuję i z całego serca Wam kibicuję !

Żaba - na mdłości mogę polecić Ci cukiereczki imbirowe (verdana).
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Anla3 Zobacz posta
    Cześć Dziewczynki

Pożegnałam się już z Wami w tym wątku, ale ewidentnie podczytuję i z całego serca Wam kibicuję !

Żaba - na mdłości mogę polecić Ci cukiereczki imbirowe (verdana).
    Powodzenia Ania3 - pewnie niebawem będziesz na innym wątku zaczynała pisać zobaczysz.
    Ja także mam za sobą niepowodzenie ale trzeba walczyć.

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Dziewczyny a jak z mówieniem o ciąży ? Powiedziałyście już całym rodzinom i znajomym czy jeszcze czekacie ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów