Strona 79 z 476
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Ja również robię badania prenatalne nieinwazyjne. Właśnie na 28.10 mam wyznaczony termin. Po Waszych wpisach zaczęłam się stresować, ale mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Lepiej jednak mieć pewność i w razie problemów móc zareagować odpowiednio.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja idę na prenatalne w poniedziałek i już się zaczynam stresować.

Wózki, łóżeczka już chyba wszystkie możliwe pooglądane w internecie. Im więcej oglądam tym mniej wiem.. Jeszcze nic Maluszkowi nie kupiłam. Wyznaczyłam sobie własnie jako przełom badania prenatalne. Jak będzie wszystko dobrze to chyba nic mnie nie powstrzyma przed inwazją na sklepy Zawsze myślałam, że jak zobaczę pozytywny test ciążowy to będę latać po sklepach jak opętana, ale strach mnie skutecznie powstrzymuje.

Ja mam własnie pytanie do Mamuś, które mają swoje pociechy już przy sobie. Jakie macie wózki? Możecie coś polecić? Jakieś wady, zalety jako użytkowniczki?

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Misia1221 jak mi wyszedł pozytywny test to akurat w Smyku mieli do -80% na ubranka. dobrze, że byłam przed wypłatą...

Junior Member
    Laaaura

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny!!! nie bylo mnie tu chyba z 3 tygodnie a tu tyle sie wydarzylo..... mialam niezla lekture do przeczytania U mnie zmeczenie jest niemozliwe ale to chyba tez dlatego ze nasz 1 trymestr nalozyl sie dodatkowo z przesileniem jesiennym wiec mamy podwojna sennosc Dzis w pracy prawie usnelam na biurku podpierajac sie reka....najgorzej jak ktos cos do mnie w pracy mowi a ja ze spoznionym zaplonem musze najpierw przetrawic dwukrotnie informacje a pozniej jeszzce placze mi sie jezyk odpowiadajac, doslownie jak na silnym kacu

Dzis dodatkowo troche stresik mnie zlapal bo jutro mam pierwsze usg a to juz 11 tydzien u mnie! w czwartek po usg spotkanie z polozna. Jestem pelna nadziei i pozytywnie probuje myslec ale mam momenty gdzie zwatpiewam i przechodza mi czarne mysli tak bardzo jestem szczesliwa ze mam chwilowe leki ze cos tez szczescie moze przerwac..ehhh

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, bardzo mocno Was przepraszam, nie było moim zamiarem przestraszenie Was w żaden sposób, po prostu pisałam o badaniach prenatalnych z mojego punktu widzenia. Nie gniewajcie się, proszę... :-(

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    moze to o mnie chodziło z przestraszeniem, ale nie miałam takiego zamiaru

co do wózka my mamy adamex pajero, gondola super, ale ze spacerówki nie jestem tak zadowolona, jest funkcyjna, ale wizualnie już gorzej. I mam biały stelaż, który trochę się "zjechał" na spacerach do tego jedno koło trzeba co jakiś czas dopompowywać od początku i tak samo jedno kółko mi się blokowało po jakimś czasie przy jeździe, teraz mam je zablokowane na stałe i nie przeszkadza, ale też nie o to chodzi :/ jjakbym miała teraz kupować to może z baby design mają fajne gondolo-spacerówki?

w ogóle to ja chyba będę musiała kupić wózek podwójny bo mój półtoraroczniak wtedy pewnie nie będzie jeszcze chciał śmigać na nogach na spacerach...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Asia mój Mężuś też marzy o podwójnym wózku, ale mi się to strasznie nie podoba!!! Jak tym manewrować? Do większości sklepów już nie wejdę a co mówić o obrocie na klatce o 180 stopni... Także temat wózka na razie jest tematem bardzo odległym i prześpi sobie do wiosny

Madzia my mamy Bebetto Luca S-Line i podobnie jak u Asi - gondola super (z funkcją bujania - ja wnosiłam ją na górę i jak mi się Mały budził to bujnęłam i spał dalej) a spacerówka już mniej. Tylko ja mam wrażenie, że mi Synio zjeżdża. Ale za to zwrotność i lekkość ekstra! Super się go prowadzi po każdej nawierzchni. Jakbym miała teraz kupować to brałabym model Vulcano ze względu na koszyk pod wózkiem - teraz ledwo mieści się tam folia i adaptery.
    Ostatnio edytowane przez Ewcia_N ; 19-10-16 o 10:00

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny!

My tez robimy badania prentalne nieinwazyjne (usg + badanie krwi). Pierwsza czesc mamy juz na poczataku listopada.
    Madzia, bylas bardzo dzielna podejmujac taka decyzje! My tez bysmy sie nie zdecydowali urodzic chorego dziecka. Maz nawet mowi, ze nie chce dziecka, ktore by mialo bardzo duzy rozszczep wargi i podniebienia. Sam pracuje z takimi dziecmi i te z najwieksza wada nigdy nie beda wygladaly tak jak inne dzieci i by mu bylo po prostu szkoda wlasnego dziecka, ktore bedzie wysmiewane czy wytykane palcami. Zwlaszcza, jesli to byla by to dziewczynka.

Asia, Ewcia, my tez musimy kupic wozek podwojny. Raczej zdecyduje sie na wozek z siedzeniami w rzedzie, a nie obok siebie. Marzy mi sie city jogger, ale jaka cena. Maz chyba sie nie zgodzi, zwlaszcza, ze sa wozki tansze nawet o polowe. Ew. malego bede nosic w chuscie, a cora bedzie jezdzic, a jak skonczy pol roku, to bedzie musiala chodzic lub jezdzic na takiej doczepianej desce.

Laura, powodzenia na wizycie!

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Himcia u mnie w mieście dziewczyna ma tą dostawke do wózka i jest bardzo zadowolona.

Junior Member
    Semiramida

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-07 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Trochę mnie nie było, dużo pracy ostatnio, później porobię coś w domu i tak mija dzień za dniem. Wczoraj byłam u lekarza, pobrali mi krew na test pappa i zrobił mi szybkie usg. To już 12 tydz, Fasolka ma 5,5cm, machała rączkami i nóżkami W piątek mam usg prenatalne i stres jak przed ważnym egzaminem. Zobaczymy co to będzie. Zrobiłam badania kotu, okazało się, że nigdy nie chorował na toxo, więc zapobiegawczo nie będzie dostawał surowego mięsa, żeby nie kusić losu. Ogólnie nadal nie mam żadnych objawów oprócz braku miesiączki. Poskarżyłam się lekarzowi, że chociaż raz chciałabym zwymiotować, żeby poczuć, że jednak jestem w ciąży. Poradził mi zjeść coś nieświeżego, wtedy poczuje Fajnie, że zaczynacie już kompletować wyprawkę. Nie wiem czemu, ale zupełnie jeszcze o tym nie myślę. Pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów