Strona 77 z 476
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Wspaniałe wiadomości ! Ja idę jutro do gina na wizytę, a w czwartek prenatalne.. okropnie się stresuje któraś z Was już miała?
    Też miewam takie ciągnięcia, ale chyba to normalne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Koteł Kosmoktoś Uśmiałam się! Pięknie nazwałaś super, że wizyta udana, cieszę się bardzo

Penatalne się zaczynają.... Ale emocje! Ja mam 25 października a w środę wizyta u mojego ginekologa. Już nie mogę się doczekać!

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    A ja dalej mam mieszane uczucia co do tych prenatalnych ... w końcu to tylko prawdopodobieństwo określone w jakimś stopniu. Mój ścisły umysł danych prawdopodobnych bardzo nie lubi.
    Gin pytał mnie właśnie wczoraj czy chcę robić prenatalne (?), powiedziałam że nie jestem do końca przekonana i w sumie powiedział, że to tak naprawdę losowa sprawa. W większości przypadków kiedy prawdopodobieństwo określa się jako niskie faktycznie rodzą się zdrowe dzieci, ale właśnie w sobotę mieli poród gdzie prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z zespołem Downa z prenatalnych wyszło niskie, a tu przykra niespodzianka - dziecko urodziło się chore.

Ale w końcu dla spokoju ducha zgodziłam się że zrobimy tą przezierność karkową 7 i później badanie krwi żeby ustalić. Nawet teraz nie jestem pewna czy to słuszna decyzja. Tak naprawdę co będzie to będzie - nie mamy na to żadnego wpływu czy zrobimy badania prenatalne i będziemy spodziewać się z pewnym prawdopodobieństwem zdrowego lub chorego dziecka , czy nie zrobimy i dowiemy się jak urodzimy.

Strasznie pesymistycznie nam tu narobiłam :P niech ktoś napisze coś bardziej optymistycznego

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Koteł,Madzia na reszcie ktoś przynosi dobre wieści i niech tak już pozostanie Gratuluje dziewczyny!Eh ja odbiegam dużo od Was bo z moich obliczen moje dziecko przyjdzie na świat dopiero 31 maj...wiec ja dopiero mam 8 tydz. wiezyta 27 paz juz nie moge sie doczekac

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Koteł, ale badanie / zmierzenie na usg tej przezierności i kości udowej daje akurat duże prawdopodobieństwo jeśli chodzi o chorobę np. downa więc mnie to w poprzedniej ciąży jednak uspokoiło. Te na prawdopodobieństwo jest dla mnie rzeczywiście bez sensu.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ewela nie martw się u mnie wstępnie tak samo 31.05., a nawet 01.06. zobaczymy co (i czy...) pokaże usg 28.10

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Asia to super ! Nie jestem jadnak sama I wizyty mamy pododnie
    Powiedzcie mi dziewczyny czy Wy tez macie taką obsesje żeby juz oglądać np na int już łóżeczka,wózki itp.?
    Ja to bez przerwy coś oglądam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jak to jest u Was z przybieraniem na wadze? Ja już +3 kg, a to dopiero 12 tydzień. Figura jak wcześniej ale brzuszek już lekko widoczny i niektóre spodnie poszły w odstawkę. Przez chwilę miałam zachcianki na słodycze - teraz już przeszło Napiszcie jak to wygląda u Was.

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Ewela35 ja też nie mogę się powstrzymać przed oglądaniem łóżeczek, wózków itd. Wiem, że jeszcze jest dużo czasu, ale nie umiałam się powstrzymać przed kupieniem body dla Groszka Wiem, że są różne przesądy na ten temat, ale ja w to nie wierzę..

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    DanCial no ja puki co to tylko oglądam nie kupuje jeszcze czasu a czasu a jeśli chodzi o przybieranie na wadze to ja mam juz 1,5kg na plusie,ale po wizycie jak bedzie wszystko dobrze to wracam na siłownie zawsze byłam aktywna ale jednak teraz sie troche obawiałam i odpusciłam cwiczenia .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów