Strona 76 z 475
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 4748

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny czy wy też macie takie ciągnięcia w podbrzuszu? Coś jak na okres? Wiem że pewnie panikuje, że to macica się rozciąga i stąd to, ale dopóki nie wyjdę jutro z wizyty z pozytywnymi wiadomościami to się nie uspokoję...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Madzia już jutro się wszystkiego dowiesz.. wytrzymaj wiem, że ciężko być spokojną po takich nowinach, ale stres Dzidziusiowi też szkodzi.
    Mnie nie raz coś kłuje, tak jak jajniki przed owulacja. a wcześniej zdarzało mi się tak, że mnie bolało, aż w pachwinach.. Więc nie wiem... Ciężko mi określić czy to bardziej kłuje czy ciągnie..

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Madzia, mnie tak ciagnelo w pierwszy tygodniach (teraz juz 11 tc skonczyl), ale ostatnio juz nie.
    Mdlosci wrocily, mimo, ze przez prawei 2 dni bylo ok. Ta ciaza jest taka inna od mojej poprzedniej, ze jestem w szoku! Na razie 1kg na minusie.

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Keiti, marteczka witajcie

paula bardzo współczuję... nie poddawaj się... trzymaj się cieplutko :*

za dużo nieszczęść w naszych majówkach... ale cóż... ja też leżę grzecznie i czekam na następną wizytę i zobaczymy co się wydarzy... wiadomo, że chciałabym, żeby było dobrze, ale staram się nie myśleć na zapas, nie panikować, bo nie ma sensu...stres w niczym nie pomoże... a co do bóli brzucha... czasami też czuję takie bóle jak na miesiączkę... ale są to bóle bardziej kłujące...

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    DanCia mój groszek w 11 tygodniu miał już 4cm więc przeraża mnie, że jest wielki
    Współczuję wszystkim Mamom które od Nas odchodzą , aż się płakać chcę bo kompletnie nie ma sprawiedliwości

Dziewczyny które mają wizytę CZEKAMY na wiadomości i trzymamy kciuki !!
    Wczoraj zaczęłam już 13 tydzień i gratuluję wszystkim kobietom które już nie mają mdłości .. bo ja mam wrażenie ,że to moje przeznaczenie <3 hehe ale jak siedzę tak już zmęczona wymiotami to sobie zawsze myślę , że warto się namęczyć ! Ja w piątek lecę z Narzeczonym na USG tylko nie wiem czy pomiędzy 13 a 14 tygodniem mogę już mieć przez brzuch tym bardziej, że idziemy prywatnie .

Wracam do pracy bo niewiele mi zostało - pracuję tylko do 3go listopada i zaczynam zwolnienie !

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja już po Mój mało kosmoktoś ma się dobrze Pomachał mi rączkami ( albo nóżkami ) serduszko biło ładnie i rytmicznie
    W ogóle mega zaskoczenie, że gin zrobił mi już usg przez brzuch i było widać powiedział że możemy spróbować bo jestem szczupła i może będzie widać - no i było

Kosmoktoś siedzi sobie po lewej stronie czyli tam gdzie mnie coś najczęściej kłuje bądź ciągnie Ma już całe 3 centymetry i wg. usg to 10t2d z miesiączki ciężko mi było wyznaczyć bo dostałam 6 sierpnia, miałam jeden dzień, przerwała się i rozkręciła 12 - więc przyjmowałam owulację z 12, a tu wygląda na to że jednak ten 6.

Następna wizyta 7 listopada i zrobi tą przezierność karkową i później testy z krwi

Madzia czekamy na wieści od Ciebie

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    gratulacje Koteł! Teraz już muszą być same dobre wieści!

mój mąż wczoraj obejrzał film o końcu świata, miał spać w salonie bo jest trochę chory i chciałam, żeby się wyspał (przy małym pobudki i jak chrapie to go szturcham ) ale przyszedł do mnie i mi powiedział, że kocha naszą trójeczkę (powiedział Waszą, czyli chodziło mu o mnie, Oliśka i drugą dzidzię), ale to było miłe przytulał się i dawał mi buziaki, niech częściej ogląda takie filmy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Kotel :-) super gratuluje

Madzia czekamy na dobre wieści od Ciebie!

Ja ciagle nie mam mdlosci (juuupi), dogadzam sobie a dalej nie przytyłam. (dalej - 1kg)
    I mam nowy objaw. Wszystko mnie wzrusza. Wasze komentarze, male dzieci, nawet nasze zdjecie z usg. Becze non stop ah te hormony.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, przepraszam, że dopiero teraz piszę, no już dawno po badaniach ale miałam jeszcze sporo spraw do załatwienia

U nas wszystko dobrze, pięknie się już ruszamy, serduszko miarowo bije jak na ten wiek ciąży, mamy już 2,63 cm i jest to 9t +3d , z resztą się zgadza, bo owu na pewno miałam wcześniej, wiem bo 2 dni przed okresem miałam już pozytywny test. Teraz czekamy już na badania prenatalne za 3 tygodnie, to będzie 8 listopada i tego teraz tak bardzo się boję, ale staram sie być dobrej myśli to będzie już 12 tydzień.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Koteł i Madzia super wiadomości :-) Gratulacje! :-D

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów