Strona 74 z 476
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja byłam wielorybem na porodówce haha serio, mam zdjęcia na pamiątkę gratuluję misia! Ekstra bobasek! Oby same takie cudne zdjęcia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Dzisiaj sie juz zakochalam bez pamieci. Dziewczyny, jak sie ruszal dzidzius! Najpiękniejszy widok. Machal raczkami i nozkami, nawet pare razy caly podskoczyl jakby sie odbil od czegos. (przyznaje sie, że przed wizyta zjadlam pare czekoladek i sliwke zastrzyk cukru zrobil swoje) jestem dzisiaj wniebowzięta :P moje male Cudo

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Misia1221 gratulacje fajny bobasek

Dziewczynki dziękuję za wsparcie...
    oby teraz wszystkie były takie dobre wieści...

witam, czy mogę się przyłączyć? Mam termin przewidziany na 20 maja, to moja 4 ciaża, niestety jedna się nie zakończyła pozytywnie. Mam dwoje dzieci w wieku 9 lat i 3 i na imię Kasia.

Hej dziewczęta.
    Dziś zaczynam 10tc więc to jeszcze wcześnie. Chcieliśmy z mężem utrzymać to w tajemnicy możliwie jak najdłużej, bo w poprzedniej ciąży która straciłam było mnóstwo pytań od rodziny i jeszcze więcej domysłów... A tu ... rodzina już zauważyła że jestem w ciąży... pytają kiedy termin...ja widocznych zmian jeszcze nie widzę A oni ze już od 2tyg podejrzewali. ..co prawda przytylam już 3kg ale nie jestem szczuplutka to tego nie mogli raczej zauważyć. Przy innych starań się ograniczać nieograniczony apetyt :-) robię się strasznie glodna czasami już godz po posiłku. A z głodu to aż słabo mi się robi. Więc A to banan A to papryka czy ogórek i na dobre pół godz jest spokój. Mdłości wróciły jakieś 3dni temu,znowu... A przez prawie tydzień nic nie odczuwalam i już ulgę poczułam ale nie ma długo.
    Nawet nie wiecie jak się cieszę z tych zdjec,to znak ze u Was wszystko dobrze. Mam nadzieję ze już nikogo nie stracimy z tego grona.
    Sorka ze prawie powieść napisałam,ale jakoś mnie wena dopadła.
    Trzymajcie się cieplutko.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Misia1221 gratulacje cieszę się Twoim szczęściem

Madzia - do poniedziałku jeszcze trochę czasu, pewnie zacznę stresować się w niedzielę wieczorem

Keiti witaj

Żaba - u mnie też już prawie wszyscy w rodzinie wiedzą - nie dało się ukryć skoro nie pracuję

Ja mam nadzieję że już wszystko u Nas będzie dobrze i jedyne czym będziemy się dzielić to ,,zdjęciami" rosnących zdrowo bobasów

Powoli zbieram się na wesele - niezmiernie mnie cieszy myśl że zjem w końcu coś czego sama nie upichciłam :P mam nadzieję że mój żołądek nie odmówi później posłuszeństwa

Member
    paula01

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-04-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, u mnie dziś słaby dzień boli mnie strasznie kręgosłup a od 3 dni rano mam taki śluz troszkę brązowy zadzwoniłam do mojej gin i kazała się nie martwić i przypomnieć sobie jak miałam rok temu jak chodziłam w ciąży z Leonkiem i ciągle się zamartwialam a jest zdrowy szkrab ale nie pocieszyla mnie tym bo i tak się martwię :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Dziękuję Dziewczyny. Euforia nadal nie opadła. U mnie Ci co mieli kontakt na codzień, wiedzieli od razu o ciąży własnie z powodu L4. A do reszty rodzinki Mąż nie wytrzymał i dzwonił wczoraj!

Trzymam Mocno Kciuki za powodzenia! Obyśmy w tym składzie (albo jeszcze większym) dotrwały do Maja ewentualnie kwietnia bo ja jestem całkiem na pograniczu i nie wiem czy już w kwietniu nie wyskoczy Szkrab

Koteł baw się dobrze! I smacznego

Moje mdłości odeszły w niepamięć! Już ich tydzień nie mam. Mam nadzieję, że nie powrócą Tak mnie roznosi, że idę posprzątać.
    Spokojnego weekendu! Rośnijmy w siłę!

Member
    paula01

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-04-12 zobacz kalendarz
    Pisałam przed południem ze kiepsko się czuję a teraz "przyszłam" się pożegnać...jutro zabieg...byliśmy w szpitalu i niestety serduszko fasolki nie biło...

Powodzenia kochane :*

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Paula! Bardzo mi przykro! Jeszcze będzie dobrze, trzymaj się :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów