Strona 70 z 476
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Nataly i Asia.
    Aplikacja, ktora mialam zainstalowana pokazywala mi ze owulacje mam mieć w poniedziałek, a z wieku usg wychodzi, ze byla później w piatek. Moj lekarz podejrzewal u mnie ciaze pozamaciczna, bo dlugo nawet pecherzyka nie bylo widac. Usg 31.08 widoczny pecherzyk bez pola plodowego a 14.09 pokazalo sie moje serduszko i zarodek odpowiadal juz 6t5d. Dziewczyny, nie poddawajcie sie! Badzcie dobrej myśli. Trzymam mocno kciuki!

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    [B]Misia1221[B] Dzięki... Będę przez te dwa tygodnie się oszczędzać i czekać na następną wizytę... oby wszystko było dobrze.

Asia1988 Musi być wszystko dobrze... Będziemy czekać na Nasze serduszka. Asia Ty masz wizytę 28?

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    tak, mam 28 października, całe 2 tygodnie i 2 dni jeszcze. Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli, u mnie cykle trwały od 35 do 60 dni spokojnie (najwięcej kiedyś pół roku nie miałam okresu!), 26.08. byłam na usg i gin stwierdziła, że ten cykl będzie raczej bezowulacyjny bo jajeczko co prawda większe, ale już powinno być parę dni po owu... 30 sierpnia czułam jajniki i stwierdziłam, że albo owu albo będzie okres, ale może rzeczywiście by zauważyła jakby po 4 dniach miała być ta owulacja. No nie wiem, nie jestem lekarzem. Ale jestem kobietą i dopóki nie usłyszę, że jest źle będę wierzyć, że jest dobrze Ty też wierz Nataly, czekamy zatem jeszcze 2 tygodnie i dopingujemy reszcie dziewczyn

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Witajcie kobietki No to ja też dołącze do Waszego grona termin na koniec maja 2017

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ewela35 witamy

Asia1988x staram się być dobrej myśli, ale ja mam cykle w miarę regularne... Za dwa tygodnie wszystko się wyjaśni...

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    ufff ciężko było przeczytać tyle stron żeby choc troche juz Was poznac Jest Was tu całkiem sporo i cieszę się że mogę dołączyć.Może troche o sobie To jest moja druga ciąża choć naprawde przeżywam ją jako pierwszą gdyż swoją córke urodziłam 15 lat tamu Mam 35 lat ,walcze z niedoczynnością tarczycy,gdy troszke hormony sie ustabilizowały zapragneliśmy dziecka..więc ciąża była zaplanowana pierwsza wizyte miałam juz 3 pazdz. ale jeszcze tak na prawde nic nie było widać lekarz zapobiegawczo zapisał mi duphaston(ze podobno ryzyko poronienia w zwiazku z tarczyca i moim wiekiem),kolejna 27 paz i juz nie mogę sie doczekac

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja jutro mam wizytę u gina i mam nadzieje, że wszystko jest okay u fasoli. Czuje sie tragicznie zmęczona ale cóż nie moge sobie odpoczywać jak w pierwszej ciąży. Wczoraj byłyśmy w ikea kupić nowa szafę a przy okazji stoliczek i krzesełko dla mojego synusia.
    A dzisiaj myslalam, że serce mi stanie bo nie mogłam znalesc mojej książeczki ciąży z pierwszej ciąży. Nie wiem hajnowscy w Polsce ale u nas jest jedna na dwie ciąże i inaczej bym musiała wszystkie badania powtarzać. A do tego juz tam włożyłam zdjęcie fasolci pierwsze. Ale znalazłam. Mąż mi płytami DVD przykrył.
    Trzymajcie za nas jutro kciuki koło 11 :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ewela Witam

Yelina Trzymam mocno kciuki za Ciebie oczywiście daj znać jak po wizycie

A ja znowu idę do lekarza w piątek Chyba chodzę z nas najczęściej, ale mój lekarz mnie już zna na tyle, że być może dla świętego spokoju mam przychodzić częściej. (chyba, że coś się dzieje o czym mi nie mówi).. Odrzucam złe myśli. Mdłości ciągle nie mam, piersi znów zaczynają boleć. Zachcianki mnie dopadły i okrooopne zmęczenie. Jak żyć z taką pogodą..?

Pozdrawiam i życzę wszystkim Przyszłym Mamusiom siły i zdrowia

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Zmączenie to jest moja zmora..gdybym mogła to spała bym na stojąco..a tu praca,obowiazki domowe..Cycuchy bolą niemiłosiernie rosną jak na drożdzach a zachcianki hmm..wczoraj ugotowałam gar kapusniaku,robiąc go zajadałam sie kapusta kiszoną i przegryzałam winogronami

O mnie
    Ja do tej pory z mdłościami za bardzo nie mogłam jeść a teraz mam takie zachcianki na słodkie, że nie umiem się powstrzymać... Dzisiaj w deszczu i wietrzysku leciałam do piekarni po drożdżówkę z makiem Takim sposobem szybko nadrobię stracony kilogram

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów