Strona 69 z 476
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Podziwiam Was dziewczyny, że macie siłę ogarniać jeszcze maluchy. Ja mam wrażenie, że do niczego się teraz nie nadaje.

Wczoraj miałam dzień mdłości, więc cały praktycznie przeleżałam w łóżku.
    Moje plamienie już przeszło, oprócz mdłości czuję się całkiem dobrze. W sobotę mamy iść na wesele i zastanawiam się czy to rozsądne i na ile dam radę wytrzymać zapach tego całego jedzenia i alkoholu.

Żaba - trzymamy kciuki żeby wszystko było ok

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    co tu tak cicho? myślałam, że to ja będę rzadko pisać a tymczasem

koteł a wesele u kogoś bliskiego? jak tak to bym szła, a jak nie to nie, średnia przyjemność przesiedzieć wesele, jeśli tyle co plamiłaś to lepiej, żebyś za dużo się nie ruszała, no i każdemu tłumaczyć "dlaczego"... ale jak ktoś bliski to pewnie bym poszła chociaż na jakiś czas...

yelina dzieci są dobre pracowałam w przedszkolu i niejednokrotnie teksty mnie powalały

mój mały tak dzisiaj trze zębami, że zaraz oszaleję! wyszło mu już 8, górne jedynki już dość mocno wyrosły i trze o te dolne, coś okropnego

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    No faktycznie, że cisza jakaś nastąpiła... ja siedzę w domu na L4, na szczęście wychodzę już z tego paskudnego przeziębienia. Ale, miałam w tym tygodniu zrobić badania krwi, no ale właśnie jak? przecież morfologia przy stanie zapalnym i tak wyjdzie inaczej, może poczekam jeszcze do czwartku, a na teraz zrobię wirusologię, bo na nią się dłużej czeka. Już nie mogę się doczekać wizyty w poniedziałek, mam nadzieję, że z Fasolką wszystko dobrze. Wizytę mam o 9 rano to chociaż oszczędzono mi nerwówki

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Ja walcze z drzemka mojej corki, ktora jest zmeczona i urzadza dzikie cyrki.
    Nie moge uwierzyc, ze to juz 9 tydzien mi stuknal!

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Koteł w moim przypadku nie ma co podziwiać. Ogarniam, bo muszę, jakbym jeszcze nie miała dziecka to na pewno też leżałabym całymi dniami chociaż muszę przyznać, że moje objawy powoli odpuszczają. W tym kalendarzu ciąży napisali, że pod koniec 1 trym. mdłości się nasilą. To tak na pocieszenie dla tych, które to przeżywają. Już niedługo i przejdzie prawie wszystkim

Asia1988x współczuje zgrzytania! Matko jak ja bym chciała, żeby nas to ominęło.... A druga jedynka już się wyrzyna. Oby mojemu zgrzytanie nie przypadło do gustu!

Himcia mi też ta ciąża jakoś szybko leci. W poprzedniej każdy dzień odliczałam a teraz nadziwić się nie mogę!

Madzia_Q89 ja pewnie zrobiłabym morfologię. Na wiele czynników to mocno nie wpłynie. A lekarz będzie wiedział co jest tego przyczyną.

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć dziewczynki...
    Dziś byłam u lekarza... Diagnoza: zagrożenie poronieniem... Ciąża rozwija się słabo... jak na 7 tydzień zarodek jest bardzo mały i tętno bardzo słabe. Na usg wygląda jakby to był 5 tydzień... W macicy krwiak... Dodatkowo bóle brzucha, plamienia... Dostałam luteinę na podtrzymanie... jestem załamana

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Nataly a byłaś wcześniej u lekarza czy to pierwsze usg?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Nataly a byłaś wcześniej u lekarza czy to pierwsze usg?
    Byłam, 3 tygodnie temu... Był pęcherzyk ciążowy wtedy.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    To może ciąża jest młodsza? Na razie się nie dołuj, grzecznie bierz luteinę i się oszczędzaj. Kiedy następna wizyta? U mnie też widzisz znak zapytania bo myślałam, że owu miałam 30 sierpnia, a tu się okazuje, że z tydzień później jak nic albo... ale czekam na wizytę i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, tak jak i u Ciebie!

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Asia1988 dzięki za wsparcie... a czy ciąża może być młodsza? raczej nie... następną wizytę mam 25.10... oby Nam obu wszystko poszło pomyślnie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów