Strona 68 z 476
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 4755

Majówki 2017

Hej. Długo się nie odzywałem,ale dużo się działo. W środę miałam wizytę. Kosmowka się przykleila. Najważniejsze że widziałam bijące serduszko mojego 8tygodniowego maleństwa. Oprócz duphastonu doszła luteina. Zobaczymy co będzie dalej. Kolejna wizyta za 3tyg. Trzymajcie się ciepło. ..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja mam zaplanowane usg + test podwojny (pappa + beta hcg) jak nie będzie potrzeby nic więcej robic nie bede.

Ruda - ja juz tak szaleje z szamponami, ze za niedlugo bede miala wiecej butelek niz w sklepie ;-) musze sie jakos przemeczyc. W poprzedniej ciazy tez tak mialam. Na razie zmienilam taktyke. I tak jestem na zwolnieniu to wlosy myje rano ;-)

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Co do palenia to rzucić natychmiast ! Dla mnie nie ma wymówki ze nie umiem.
    Sama przed pierwsza ciąża paliłam i to sporo. Jak tylko zaczęłam podejrzewać ze zaszłam to tak od tego momentu ani jednego nie miałam w ustach bo dziecko jest najważniejsze. Do nałogu nie wróciłam a to juz ponad 3 lata

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Yelina ja tez niestety jestem tutaj sama z moimi Mężczyznami, rodzinę mam 700 km stąd, więc dokładnie Cię rozumiem. Szczególnie, że jakoś nie potrafię złapać wspólnego języka z ludźmi stąd i dalej utrzymuje tylko stare przyjaźnie. W zależności od tego jak długo mieszkasz w tym miejscu, możesz mieć jakiekolwiek kontakty... Stąd ja biorę na takie wypady sąsiadkę. Ale obecnie jestem na etapie szukania Niani. Myślę, że dobrze, żeby dziecko miało jakikolwiek kontakt z innymi osobami. Przecież jak pojedziemy z mężem rodzić to też ktoś musi z Wiktorkiem zostać powodzenia, może jeszcze teściowa zmieni zdanie. Szepnij słówko mężowi

Semiranda ja tam szanuje ludzi z kotami, ale sama nigdy bym się nie zdecydowała na dziecko i kota. Myślę, że gdybym była ich miłośniczką to na pewno bym zwierzaka nie pogoniła A co do papierosów to jeśli czytałaś wątek od początku to wiesz, że nie jesteś jedyna, która paliła przed ciążą. Dla mnie pozytywny test owulacyjny oznaczał, że nie zapaliłam ani jednego więcej! Myślę, że takie jednorazowe rzucenie jest jedyną słuszną opcją. Nikt nie wmówi mi, że dziecko tez potrzebuje nikotyny a nagłe rzucanie wytwarza szkodliwy stres. A lekarze, którzy odradzają takie gwałtowne rzucanie zapewne sami są nałogowcami (co ich nie usprawiedliwia) i moim skromnym zdaniem powinni się doedukować. Wiem, że jesteś jeszcze zagubiona i zaskoczona, ale sama piszesz, że planowaliście tą ciążę. Powiem tak: ogarnij się A z ćwiczeniami jestem jak najbardziej za, o ile lekarz nie ma przeciwwskazań.

Koteł ja tam piłam i z liści napar, ale to po 36 tyg.(!) No i malinową herbatkę po prostu uwielbiam! Teraz też mam akurat z Herbapolu, ale pytałam, bo myślałam, że jest jakaś z fabrycznie dodawanym imbirem

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny Trochę mnie nie było na forum, a rozpisałyście się jak szalone. Ale to dobrze - znak, że w maju urodzi się troszkę Maluszków

Jeżeli chodzi o badania prenatalne to ja osobnych nie robię. Tak jak w pierwszej ciąży, chodzę do ginekologa prywatnie i na każdej wizycie mam robione usg. Po 12 tygodniu przeprowadzi bardzo dokładne badanie łącznie z przeziernością karkową.

Z tego co pamiętam to usg przez brzuch miałam robione po skończonym I trymestrze. Mąż w poprzedniej ciąży był ze mną na badaniu tylko raz - ale stwierdził, że On tam nic nie widział, więc tym razem nawet Go nie zabieram :P

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Narzeczony wszedł ze mną od razu i zero krempowania się Byłam taka dumna z Niego bo szczerze bardzo bałam się jego reakcji ! Ja osobiście nie idę na prenatalne , rozmawiałam o tym z ginekologiem jedynie co to mam iść prywatnie na USG między 12-13 tc by sprawdzić jak rozwija się Dzidzia

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    hej,

ustawiłam sobie suwaczek i nie robię bety. Trzymam się wersji, że musi być dobrze 28.10.

ja kupiłam ostatnio herbatę Imbir z pigwą i truskawką firmy Malwa więc jakby co istnieje coś takiego ale u mnie stoi nadal nieodpakowana bo nic mnie nie męczy podobnie jak w pierwszej ciąży.

witam nowe mamusie, co do palenia rzucić jak najszybciej, na poprzednim forum mieliśmy palącą mamę i urodziła w 7 miesiącu, nie wiadomo czy przez to czy nie, ale najadła się sporo stresów przez to, nikomu nie życzę i stanowczo odradzam, przecież teraz już nie jesteście same i nie szkodzicie tylko sobie...

ja z kolei muszę przystopować z niezdrowym jedzeniem, a tak bardzo mnie ciągnie na chipsy i inne kfc! a też nie chcę, żeby fasolek na tym rósł

lecę ogarniać mieszkanie póki mój urwis śpi, pozdrowienia i miłego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Semiramida Witaj. Co to kota to faktycznie takie stare myslenie. Tu chodzi o toksoplazmoze. To choroba która przechodzisz jak przeziębienie. W ciąży jest groźna ale mozesz zawsze zrobić badanie z krwi (jelsi lekarz nie zlecił, bo mi tak, ale ja już przechodziłam w dziecinstwie pewnie) i wtedy dowiesz sie czy miałaś. to jak ospa dwa razy miec nie mozesz. A zarazic mozesz sie przez kocie odchody ale równiez przez mięso surowe. Więc musiałabys nie gotowac jakby patrzeć tak skrajnosciowo. Moim zdaniem nie ma sie co martwic jesli zawsze miałas kota. Ja od dziecka byłam kociara wiec nawet nie wiedziałam ze to przechodziłam

Madzia zdrówka życzę. Mnie również chyciło przeziębienie. Mój mały przyniosł z przedszkola. Gardło w sobote, ale przeszło bo płukałam woda z miodem i szałwią. A potem katar. Ale dzis nawet lepiej. Lepiej go znosze niz jakbym w ciazy nie była. Za to jakw sobote martwiło mnie brak nudnosci tak juz wczoraj sa dalej. Na szczescie juz troszke lzejsze. Poprzerdni tydzien był okropny. Mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej.

Dopochwowe miałam w 1 trymestrze. Pamietam ze 1 prenatalne miałam jeszcze dopochwowe.

Mojemu synkowi powiedziałam z tego względu ze nie chce go dzwigac a ma 3 lata wiec jakos zrozumie, a wygadac sie nie wygada

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    W Stanach robia tylko usg przez brzuch, w ogole sie zdziwilam, jak uslyszalam, ze w Polsce robia dopochwowe.
    Ech, ostatnie 2-3 dni bylo super z mdlosciami, a dzisiaj wieczorem znowu masakara. Tylko czekam na pierwsze rigoletto. W dodatku corka miala od czwartku trzydniowke + cala rodzina kaszle strasznie. Jakies paskuctwo. :/

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Agula moj 2,5 latek jak sie dowie to wszystkim wygada z kim sie spotka. On zawsze rewelacje powtarza. Tak jak dowiedział sie jakis czas temu ze in był w brzuchu to jak tylko babcia przyszła to zaraz mówił " babcia a wieś, zie jak Ejik był bajdzio mały to był goły i był u mamy w brzuchu" :'-D a ta rozmowa wyszła z tego ze gdzieś zobaczył obrazek ze dzidzia była w brzuchu i od tago sie pytania zaczely.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów