Strona 65 z 476
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Te poduszki sa świetne jak juz brzuch jest większy. Moja jeszcze jest na strychu bo jeszcze nie mam problemów ze spaniem. To tego syn teraz chory to sie do nas do łóżka przeprowadził znowu i śpię jak sardynka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Nie wiem czy jak podam nazwę poduszki to to nie będzie reklama (?) , bądź co bądź ja mam taką długą ( chyba ma 1,6 m ) w kształcie litery c kupiłam używaną za 40 parę złotych i naprawdę super Chociaż ja zawsze lubiłam spać na boku i mieć nogę przez coś przerzuconą, a taka poduszka jest zdecydowanie bardziej komfortowa niż mąż Teraz noszę ją ze sobą praktycznie po całym mieszkaniu bo mogę się z nią wygodnie ułożyć na kanapie albo fotelu w każdej pozycji

Asia1988x nie ma powodu do stresu na pewno wszystko jest w jak najlepszym porządku z maluszkiem

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Asia Na pewno wszystko będzie dobrze. Daj znać po wizycie.
    Zastanawiam się czy kiedyś będę spokojna przed wizytą. Mam dokładnie tak samo. Między wizytami czasem mam niepokojące myśli, a w tym dniu to już dostaję do głowy. Nie wiem czy to z powodu poprzednich poronień czy każda z nas tak ma...
    Czekam jak na zbawienie do końca I trymestru z nadzieją, że II będzie łaskawszy. Wczoraj miałam okropny dzień. Moje mdłości (+wymioty) są najgorsze wieczorem.. Dzisiaj od rana trochę lepiej, ale nie wiem co będzie później...

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    dzięki dziewczyny, to chyba zależy od charakteru, moja koleżanka w drugiej ciąży miała już luz i nawet czasem zapominała kiedy ma wizytę, dopiero kalendarz jej przypominał, a u mnie przejęcie identyczne jak w pierwszej. Chociaż mam nadzieję, że w 3 trymestrze minie, ostatnio tak było, wiedziałam że nawet gdyby coś to powinno być wszystko dobrze

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Ja wam powiem dziewczyny, że ja momentami zapominam ze jestem w ciąży. A jak sobie przypominam to sie martwię wiec chyba wole o tym nie myslec. W pierwszej tez tak było mniej sie cieszyłam ciąża a więcej martwiłam. Czekam do pierwszych ruchów to zacznę sie cieszyć. Ja dzisiaj cały dzien mdłości. Zrobiłam sobie zupę dyniowa na słodko i co? Mojej fasolce nie podpasowala i jak wzięłam pierwsza łyżkę to mnie zemdliło :'( a moj syn pogardził i nawet spróbować nie chciał. Ekstra ...

Dziewczyny a czy tylko ja mam taki problem, że wyrastają mi pojedyncze czarne włoski np koło sutków, na brodzie a wąsik i włosy na rękach też zrobiły sie ciemniejsze niż zwykle ? Juz w pierwszej ciąży tak miałam i teraz to samo. Okropne...

O mnie
    Ja też się stresuję, może dlatego że to pierwsza ciąża i wszystko jest strasznie przytłaczające.
    Z jednej strony na co dzień zdarza mi się zapominać że jestem w ciąży, jak nie mam typowych objawów.
    Z drugiej przerażają mnie objawy - są mdłości czuję się fatalnie, nie ma zaraz mam wrażenie że może coś jest jednak nie ok, jeżeli chociaż trochę czuję, że mnie kłuje lub ciągnie w ,,macicowej" części brzucha zaczynam myśleć czy to na pewno normalne, a nie sygnał czegoś złego.

Co do włosów to zdecydowanie są ciemniejsze i szybciej odrastają - pod pachami i w okolicach intymnych, zauważyłam też kilka włosków na brzuchu, mimo tego że wcześniej nie miałam. To chyba sprawka jakiegoś hormonu ciążowego.

Tak swoją drogą miałam Was zapytać - od dwóch dni mam wrażenie że moje podbrzusze jest dosyć twarde ? napięte ? czułyście coś takiego ?

Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Witam

Chciałam się przywitać i dołączyć do szczęśliwych przyszłych mamusiek To moja druga ciąża. Termin porodu mam na 18 maja Mam nadzieje że przyjmiecie jeszcze jedną ciężarówkę i że się szybko poznamy Pozdrawiam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar VeriRose
    Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Koteł - u mnie to 3 ciążą a też czuję takie naciąganie jakby... lekarz mi powiedział że macica się rozciąga. Nie boli nie plamię więc jest ok tylko uczucie jest conajmniej dziwnie i na wszelki wypadek staram się dziecka nie podnosić tylko biorę go na kolana.

O mnie
    Ja czasem nie mam wyjścia i musze małego podnieść. Zeby go na toaletę posadzić, do wanny, z wanny, siectez ograniczyłam do minimum bo wcześniej go duzo nosiłam i cieżko mu było teraz sie przestawić ale wie, że jest fasolka w brzuchu i nie mozna jej zrobić krzywdy. Kochany jest bardzo :-) juz sie nie moge doczekać az mu powiem ze dzidzia jest w brzuszku bo fasolki to on sobie wyobrazic nie umie ale dzidzie tak i czasami mowi ze on by chciał dzidzie w domu. Bardzo sie cieszę, że nam sie z tą różnica wieku tak udało. Bo z jednej strony jest już "duży" i wiele rozumie, potrafi poczekać chwile, jest wyrozumiały a z drugiej nie bedzie to az taka duża różnica zeby sie razem nie bawili i nie rozumieli. Ja z bratem miałam 2,5 roku różnicy i było świetnie. Moje dzieci bedą miały równo 3 lata różnicy bo Erik jest z 6 maja :-)

Z brzuchem to nie wiem bo jakoś nie zwracałam na to uwagi. Pamietam z poprzedniej ciąży ze robi sie podbrzusze twarde bo macica sie rozciąga ale nie pamietam kiedy.

Moj mąż był wczoraj na imprezie firmowej i oczywiście pomieszał alkohole wiec dzisiaj umiera na ból żołądka. Ale mam go gdzieś. Dobrze wie, ze tak zawsze reaguje wiec nie mam dla niego ani trochę współczucia.

O mnie
    agula2 Witamy w gronie majówek

Yelina Czasami tak jest, że mężom nie należy się tego współczucia ani trochę - niech cierpią

Ja dzisiaj rano dostałam mocnego plamienia, więc pojechałam na ip, bo przeraziłam się nie na żarty. Lekarz zrobił mi usg i powiedział że wszystko z kosmówką, łożyskiem i maluszkiem jest ok ( serce biło, słyszałam <3) , przepisał luteinę i zalecił profilaktycznie leżenie. Powiedział, że nie dzieje się narazie nic złego, ale lepiej dmuchać na zimne.
    Nie wiedział skład to plamienie się wzięło, jego jedyną teorią było to że skoro pobolewał mnie wczoraj brzuch to znaczy że macica się rozciąga i może odrywają się jeszcze jakieś stare tkanki, które by przeszkadzały jak łożysko się rozrośnie.
    I tak jestem zdołowana i zmartwiona

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów