Strona 63 z 475
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 4748

Majówki 2017

Junior Member
    Laaaura

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    U mnie będziemy to samo robić:-) jestem blondynka ale na czas ciazy zrobimy ciemniejsze odrosty z ombre. Fryzjerka nie widziała przeciwskazan juz teraz ale ja poczekam do 2 trymestru.. Tak na wszelki wypadek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez Koteł Zobacz posta
    Himcia - czyli jak czytam co się dzieje w ósmym tygodniu w brzuszku to dzieje się to od 7t i 1d, a nie 8t i 1d ?
    Dokładnie tak. 7 t 1 d to już ósmy tydzień leci

Miło się Was czyta

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Ja po pierwszej wizycie. Usg pokazalo jednego fasolinka o dlugosci 1,7 cm. Jest to 8t1d ciazy, wiec termin mam a 14 maja.
    Poza tym standardowo badanie krwi i moczu. Do tego szczepionka na grype (w Stanach zaleca sie ja wszystkim ciezarnym zima). Nastepne badanie za miesiac, wtedy zrobia pierwsze badanie genetyczne na zespol Downa.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Mnie wlasnie dopadł taki głód ze musiałam wstać z łóżka i zrobić sobie serek wiejski z pomidorem. Dobrze ze teraz zanim zasnęłam bo potem w nocy to juz jeść nie moge bo rano musze tabletkę na tarczyce na czczo wziac.
    Ja wlasnie z mega odrostami chodze bo mam włosy farbowane na blond i czekam na wizytę u gina zeby go zapytać o to farbowanie. Przed ciąża z synem wlasnie na brązowo pofarbowalam zeby odrostów nie było widać a teraz o tym nie pomyslałam. Niby szkodzić mogą tylko opary które sie wdycha ale myśle ze bez przesady. Fryzjerki jak sa w ciąży to tez jakoś pracować muszą.

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Paulina9521 jesteś kolejną majową mamusią po przejściach. Cieszę się, że maluszek już taki duży i że zdrowo rośnie.
    Yelina narobiłaś mi ochoty na mandarynki, a u nas nigdzie nie ma. O jaaaa… aż mi ślinka leci. Z tabletkami na tarczycę mam to samo. Najgorsze, że ją trzeba przyjąć przynajmniej pół godziny przed śniadaniem, a ja jak się obudzę, to jestem już taka głodna, że aż mnie mdli. To czekanie na jedzenie mnie wykończy
    Asia1988x my powiedzieliśmy rodzicom i męża Babci i ja kilku zaufanym koleżankom, reszcie na razie nie mówimy.
    Madzia_Q89, jaronia super wieści po wizycie!
    nataly witaj!
    Laaaura ja nie mam problemów z włosami, ale paznokcie mam jak pergamin. Strasznie mi się łamią. A jeśli chodzi o objawy, to mnie ostatnio lekarz uspokoił. Objawy mogą być, może ich nie być, mogą się nasilać, słabnąć. Nie jest to powód do zmartwień. Jeśli nie boli Cię brzuch, nie plamisz to się nie denerwuj. Co do farbowania to pytałam też lekarza na wczorajszej wizycie. Powiedział, że można, bo farba nie dostaje się do krwi i nie zaszkodzi dziecku. Tylko lepiej nie wdychać i nie używać takiej z amoniakiem, bo śmierdzi i może nasilać złe samopoczucie. Ja dziś pofarbowałam łagodną farbą z olejkami.
    Koteł, DanCia1 witajcie!
    Koteł ja też zasypiam wcześniej niż przed ciążą, ale budzę się kilka razy w nocy.
    Kasia_88 Będę czekać na dobre wiadomości od Ciebie. Wierzę, że w Łodzi znajdziesz się pod opieką specjalistów, którzy pomogą Ci doczekać się upragnionego Maluszka.
    Ja już po wizycie, wszystko jest dobrze, maluch ma 2,4 cm, cały czas się wiercił. Widziałam serduszko, lekarz wyliczył, że to 8t i 5 dzień (dziś 6), czyli zgadza się z datą OM. Termin na 12 maja, będę miała prezent na urodziny Dostałam skierowanie na podstawowe badania i na badanie genetyczne do szpitala (ze względu na to, że nie jestem już młodziutka- mam 29 lat, na pierwsze dziecko to dość późno i że dwie wcześniejsze ciąże skończyły się poronieniem). Badanie mam 27 października, a następną wizytę 9 listopada. Założyliśmy kartę ciąży i trochę się w końcu uspokoiłam.
    Zabieracie tatusiów na USG?
    Ostatnio edytowane przez Ruda1988 ; 05-10-16 o 22:54

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Ruda, dlaczego ty jestes w 8t6d i masz termin na 12 maja, a ja w 8t1d i termin na 14 maja. Pokrecone to!
    My tez robimy badania genetyczne, pierwsze bedzie usg za miesiac.

Co do zabierania tatusiu, to moj nie chce/nie moze. Ma bardzo wymagajaca prace, z ktorej ciezko mu sie zwolnic. Byl na pierwszym usg naszej coreczki i to mu chyba wystarczylo. Zastanawiam sie natomiast, czy sprawdzic plec dziecka. Poprzednim razem mielismy niespodzianke i bylo super (poza faktem, ze maz bardzo chcial synka, a urodzila sie corka ).

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    himcia nie wiem, może dlatego, że miałam dłuższe cykle? Gin zmierzył mojego Okruszka, powiedział, że dziś mamy 8t5d, a później wyznaczył mi termin na 12 maja. Mój mąż wszedł do mnie jak gin mi robił USG, bo spytałam, czy mąż może zobaczyć i lekarz go zawołał. Zobaczył, jak maluch się wierci i jak mu bije serduszko i chyba dopiero do niego dotarło co i jak

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ciesze się, że z Dzidziusiami wszystko w porządku. Oby limit złych wiadomości w Majówkach został wyczerpany. Chociaż powiem Wam, że chyba po historii Kasi mam w głowie strach.
    Wczoraj też przefarbowałam włosy, bo miałam rude a wiecie pewnie jak się szybko farba spłukuje. Teraz mam taki brązik podobny do naturalnego. Mam jeszcze teraz taki problem, że strasznie mi sie włosy przetłuszczają. Wieczorem myję włosy, rano już są niefajne a wieczorem już bardzo tłuste. i Wypadają bardziej.
    Od wczoraj mam jakiś nowy dziwny objaw.. Ślinotok i taki strasznie dziwny smak w buzi, którego nie da się niczym pozbyć. Myję zęby co chwilę. Już myślałam, że może woda jest jakaś dziwna, więc wylałam i otworzyłam nową i ten sam problem. Cukierki miętowe i owocowe też nie pomagają. Ta ciąża nie przestanie mnie zadziwiać.
    Ja mam prenatalne 24.10 i wtedy pójdzie ze mną Mąż. Bo Jak mu wytłumaczyłam, że usg mam dopochwowe na fotelu do badania to sam zwątpił. I my chcielibyśmy znać płeć dzidziusia. Czujemy z Mężem, że będzie córcia, ale wiadomo, że najważniejsze, żeby było zdrowe

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mój mąż pewnie będzie chodził na usg jak już będzie coś więcej widać/ jak będzie przez brzuch.

ja czuję, że będzie drugi chłopak chociaż celowaliśmy tym razem w córkę

no i dziś mam znowu podły nastrój od rana, masakra w tej ciąży. Wczoraj mąż mnie wkurzył przed spaniem, w nocy go wygoniłam do salonu bo chrapał niemiłosiernie i się do tego obraził bo mu w nocy tyłek zawracam. Oszaleję chyba dzisiaj. Mam nadzieję, że chociaż syn będzie mniej piszczący/wiszący na nodze niż wczoraj... przez ten deszcz i wietrzysko nawet na spacer nie można pójść.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Mi choroba sie cofa więc idzie ku lepszemu za to mój Erik obudził się z katarem. :-( normalnie szpital w domu.
    Dobrze, że to moje małe już tak dobrze mówi bo przynajmniej powie co mu jest.

No wlasnie mnie tez to pol godziny po tabletce boli. Jeszcze w ciąży to pikuś. Ja po porodzie ( karmiłam piersią ) to budziłam sie taka głodna ze brzuch mnie bolał i nie dałam rady czekać pol godziny ale wtedy czułam ze gorzej działają wiec lepiej odczekać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów