Strona 61 z 476
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasiu powodzenia teraz i czekamy na dobre wieści, wierzę że się uda

Paulina 4 cm wow! W pierwszej ciąży zawsze kładłam sobie linijkę na dłoń i patrzyłam jaki jest bobas

Himcia powodzenia dziś na wizycie, trzymam kciuki za jedno pięknie bijące serduszko

Odzywajcie się częściej majóweczki

aha, wczoraj miałam pierwszą ciążową ucztę: ogórek kiszony zagryziony ptasim mleczkiem milka caramel mniam

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar VeriRose
    Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Himcia - mój synek niedługo będzie miał 3 latka i to fakt medycyna robi cuda blizny już teraz niemal nie widać. Jedynie jesteśmy teraz pod opieką logopedy i laryngologa. Ale tak jak mówię nie znamy przyczyny i na wszelki wypadek wolę niektórych rzeczy unikać. Starsze dziecko mamy zdrowe jak rybka Syn w sumie też jest zdrowy tak ogólnie.

Kasia88 - przykro mi i szczerze Ci współczuję. Ja przeszłam to samo w listopadzie zeszłego roku. Odczekaliśmy trochę i w marcu zaczęliśmy się starać wprawdzie udało się od razu ale ciąża okazała się biochemiczna. Znowu kilka miesięcy odczekaliśmy no i w sierpniu się udało. Mam już za sobą dwie wizyty dzidzia rozwija się dobrze i oby tak pozostało. Tobie też się uda tylko się nie poddawaj. Daj sobie troszkę czasu na regenerację ewentualnie badania i do dzieła....

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Ja mieszkam w małym niespełna 40 tysięcznym mieście i jak wczoraj byłam na wizycie to mi lekarz powiedział że we wrześniu w naszym szpitalu przyszło na świat dwoje dzieci z rozszczepem samej wargi - niezdiagnozowanym w czasie ciąży zresztą. Przyczyny też nieznane.... a powiem że jest tego dość sporo.
    Ta moja druga ciąża była taka wychuchana wydmuchana badania witaminki dieta przygotowania i mieliśmy taki klops bo w w 19tc spadła na nas przykra wiadomość...
    Czasem można przesadzić w drugą stronę dlatego wszystko z umiarem.

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    a co do ciążowej uczty to mnie teraz interesuje tylko wszystko co ostre kwaśne.... czyli jabłka i kapusta i śledzie. Nic więcej mi nie potrzeba do szczęścia

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja to juz 11 tydzień zaraz 12 będzie ... leci czas jak nie wiem co :P
    Kasia.... nie ma dnia zebym nie myslala o Tobie , dlatego wlasnie nie wierze w Boga... oby badania w Lodzi cos pomogly !!!
    U mnie w domu jak nie ma ogorku to chodze zla :P musza byc .... byle kiszone hehehehe i duzo miesa , udko wedzone wczoraj do tego Knopers hahaahah

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Kasia tak mi przykro! Trzymaj sie dzielnie! Jak bedziesz miala sily to daj nam znac jak badania i leczenie. Myslami jestem z Toba!

A ja jem kanapke z serem i majonezem i zagryzam ja kanapka z dzemem.. Moj Maz stwierdził, ze nie dziwi sie, ze mi niedobrze
    Dziewczyny kupilam sobie poduszke ciążowa i jestem nia ZACHWYCONA! co prawda brzuch mi nie przeszkadza, ale do przytulania i pod nozke jest fantastyczna. Obudzilam sie w nocy tylko raz na sikanie. A nie co chwile jak normalnie. Pies moj sie obrazil bo nie moze sie dostac do brzucha. Chodzi dookola i nie wie jak podejsc.. Przyzwyczai sie

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Jeju dziewczyny nie straszcie mnie tym paracetamolem. Ja zawsze słyszałam, że jest bezpieczny. Wczoraj 3 tabletki w ciagu dnia wzięłam bo miałam gorączkę a nawet kropli do nosa boje sie stosować, żeby dzidzi nie zaszkodzić i sie mecze z zatkanym nosem. Mam nadzieje, że nic od tego paracetamolu nie bedzie ... Z synem tez byłam chora ale nie pamietam czy cos brałam. A tak to czuje sie do dupy. Nos zatkany i obdarty od smarkania, gardło boli głowa boli kiedy to sie skończy ? :-( syn wlasnie padł na drzemkę to moze tez sie prześpie. Ale teraz chyba do końca ciąży będę sie denerwowała przez ten paracetamol

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Ja nie mam jako takiego kataru bo z nosa mi nie leci ale ciągle mam zatkany.... jedna albo druga dziurka i szczególnie dokuczliwe to jest wieczorem jak trzeba iść spać. Lekarz mi powiedział że to tzw katar progesteronowy.

Ja nie pisałam o tym paracetamolu aby straszyć tylko że trzeba z umiarem i w ostateczności. Ja naprawdę przesadziłam bo opakowanie 12 tabletek zjadłam w niespełna 3 dni gdy byłam przy zatruciu zęba do kanałówki. To był taki ból że prawie po ścianach chodziłam...

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Hej dziewczęta...

Kasia...bardzo Tobie współczuję...

ja za niecały tydzień mam wizytę... już nie mogę się doczekać... pierwszą wizytę miałam 20 września, był tylko malutki pęcherzyk widoczny, ale pobiegłam do lekarza spanikowana warunkami w jakich pracuje (rakotwórcze i mutagenne).
    Dziewczyny kiedy Wam zaczęły się mdłości?

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Mnie dobre 2 tygodnie temu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów