Strona 60 z 476
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Kotel, to dobrze, ze w PL maja inne leki. Uff.
    W pierwszej ciazy mialam dwa rodzaje mdlosci. Pierwsze, to jak spada poziom cukru i te mi przeszly chyba ok 20 tc. Mialam mdlosci calodniowe, wiec rano przed podniesieniem glowy z poduszki jadlam krakersa i czekalam 5 minut i bylo znacznie lepiej. Drugi rodzaj mdlosci to awersje pokarmowe i te trwaly do porodu. Nie moglam jesc ryb i miesa (oprocz wolowiny, ktore za to moj maz nie moze jesc) i zielonych warzyw. Na widok brokolow robilo mi sie od razu niedobrze. Raz zwymiotowalam po dotknieciu surowego miesa, haha. A, i sos sojowy tez wywolywal u mnie taka reakcje! Gotowalam zatykajac nos, a potem otwieralam wszystkie okna w domu, bo smierdzialo. Jak maz sobie gotowal kurczaki, to siedzialam w innym pokoju. Czosnku tez jesc nie moglam. Wtedy zylam na lodach i czipsach. W 1. trymestrze stracilam 6kg!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Himcia Ja mam ciągle nadzieję że po 12 tyg przejdzie byle do końca października. Spróbuję zjeść coś małego i kruchego jeszcze na leżąco, może pomoże
    Ostatnio jak mąż smażył parówki to kazałam mu pootwierać okna i włączyć okap ( bleeeeh) xD.

17 października jestem umówiona do gina i mają założyć kartę ciąży i zlecić wszystkie badania krwi. Nie wydaje Wam się że to trochę późno ? to będzie już 10 tydzień.
    Ma któraś z Was też potencjalny konflikt serologiczny?

Junior Member Awatar VeriRose
    Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.
    Ja dziś miałam drugą wizytę dzidzia fajnie się rozwija... a ja mam przykre dolegliwości ale choćbym się zapierać miała rękami i nogami to na te mdłości nie wezmę nic oprócz picia herbaty z cytryną i imbirem. Jakoś przeżyję.
    Ja mam już dwójkę dzieci, moje drugie dziecko urodziło się właśnie z rozszczepem wargi i podniebienia. Brałam torecan gdy byłam z nim w ciąży a także paracetamol w 7tc po leczeniu kanałowym i tak po dziś dzień się zastanawiam skąd to się u synka wzięło.... szkoda że dopiero po ciąży dowiedziałam się o innych właściwościach torecanu (niekoniecznie dobrych) i o toksyczności paracetamolu który poleca się jako bezpieczny kobietom w ciąży...
    W tej ciąży jak na razie jedynie kwas foliowy i dobra dieta (witaminy z diety) a jeśli będą złe wyniki to włączymy jakiś preparat. I do 4 miesiąca ciąży najlepiej żadnych lekarstw

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Z doświadczenia wiem że koło 12-14 tc samopoczucie znacząco się poprawi więc zostaje mi tylko czekać na ten dzień

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Teraz postaram się więcej pisać bo oprócz pierwszych postów tylko Was podczytywałam

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Heeeeej !!! Wszystko dobrze, widzialam slyszalam i plakalam nawet moj Narzeczony uronil lezke cudowny widok ... 41mm , byyyk

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    paulina9521 - to faktycznie byk 41 mm to chyba wskazuje na jakiś 10 -11 tydzień ? - usłyszenie bicia serduszka to faktycznie niezapomniana chwila

VeriRose - w takim razie cieszę się że miałam dobre przeczucie żeby nie brać tego torecanu. Trzymajmy kciuki żebyśmy wszystkie szczęśliwie i jak najmniej boleśnie dotarły do tego 12-14 tygodnia
    Ostatnio edytowane przez Koteł ; 04-10-16 o 20:25

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    paula01

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-04-12 zobacz kalendarz
    Koteł u nas jest konflikt. Oczywiście mały odziedziczył grupę krwi po tacie więc od razu jak to tylko zbadali to podali mi w 40 godzinie po porodzie zastrzyk z immunoglobiny. Trzeba pamiętać żeby powiedzieć pielęgniarka lub mieć to wpisane w karcie . Nie ma się czym martwić

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cześć dziewczyny. Wpadam się tyl ko o pożegnać. Jestem juz po zabiegu i moja przygoda z tą ciążą niestety dziś się zakończyła.

Trzymam za Was wszystkie kciuki abyście dotrwaly szczęśliwie do maja. Powodzenia i zdrowia życzę :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Kasia, trzymaj sie i wpadnij do nas napisac dobre wiesci. Jestesmy myslami z Toba.

Kotel, u nas tez byl konfilkt przy ierwszym dziecku. Podali mi przeciwciala przed i po porodzie i w tej ciazy beda robic badania czy wszystko w porzadku.

VeriRose, byc moze od torecanu lub paracetamolu, byc moze nie. Rozszczepienia wargi powstaja tez same z siebie, bo po prostu cos sie zle polaczylo, jak mi wytlumaczyc chirurg-plastyk. Wiem, ze musi byc z takim maluszkiem ciezko i wymaga dodatkowej opieki, ale przy obecnym postepie medyczynym potrafia to tak ladnie zalatwac, ze zostanie w przyszlosci tylko malutka blizna.

Ja sie wreszcie przepsalam po nieprzespanej nocce. Wciaz mi zimno i mam dreszcie, ale przynajmniej jest troche lepiej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów