Strona 58 z 475
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 4748

Majówki 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja marzyłam zawsze o synku i go mam teraz nam obojętnie, parka byłaby fajna, ale dwóch chłopaków też ma swoje plusy w pierwszej ciąży mogłam jeść ciągle chleb z serem smażonym (takim w pudełku) i kwaśne żelki w tej hm... chyba im bardziej coś niezdrowe tym bardziej na to mam ochotę, ale ani na słodkie, ani na kwasne mnie specjalnie nie ciągnie. Najbardziej na fast-foody, masakra u nas też jeszcze nikt nie wie o ciąży poza moją jedną kumpelą, w piątek po usg, jeśli wszystko będzie w porządku będziemy mogli powiedzieć. Jedziemy w sobotę do moich rodziców to pokażemy im zdjęcie, a teściowa dowie się we wtorek bo też się z nią będziemy widzieć. Trochę się boję reakcji mojej mamy bo wiem, że się trochę martwiła że tak szybko chcemy kolejne czy dam radę

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witajcie, ja już dawno po wizycie ale jak to przy wolnym dniu zawsze coś fo załatwienia się trafi. U nas wszystko dobrze, jest serduszko (nawet słyszeliśmy), maluch mierzy 1,12cm a usg wskazuje na 7t3d, nie ma krwiaczków i wszystko ładnie rośnie za dwa tygodnie kolejna wizyta i poproszę już o L4, a jutro rozmawiam z szefową, myślę że 2 tygodnie to sporo czasu żeby znaleźć kogoś na moje miejsce.

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    hej,

cięszę się bardzo, że wszystko u Was w porządeczku.

My też właśnie wróciliśmy z wizyty, lekarz przeanalizował wszystkie wyniki badań (morfologia, mocz itp) i wszystko elegancko - jak nigdy.
    Potem mieliśmy USG i mamy już 2,05 cm i wg USG jest to 9 tc.
    Dodatkowo u położnych dzisiaj założyliśmy kartę prowadzenia ciąży, więc dzisiaj intensywnie Planowany termin mamy na 8 maja.
    Następna wizyta za 3 tyg i wtedy też mamy to pierwsze USG pomiędzy 11-14 tyg.

Trzymajcie się ;*

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Dziewczyny w mnie dopadło przeziębienie :'( gardło boli mnie tak, że mówić nie moge a moje dziecko nie akceptuje ze sie nje odzywam. W pierwszej ciąży tez to przerabiałam i masakra jest sie wyleczyć bo prawie żadnych lekarstw nie mozna brać. Słyszałam ze tantum verde mozna stosować ale trochę sie boje i na razie płucze gardło woda utlenioną online herbaty ciepłe. A dopiero co miesiąc temu sie wyleczyłam z kaszlu ;-(

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Yelina

Ja własnie wyszłam z przeziębienia. tydzień na l4 byłam i gardło czerwone nie dawało żyć. Prenalen syrop tabletki do ssania Isla i inhalacje pomogły.
    Wiadomo, że dodatkowo duuużo herbatki z cytryną, naparu z imbiru i jutro do pracy trzeba wracać

zdrówka

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Gratuluje Mamusiom po dzisiejszych wizytach obym i ja taka szczesliwa wyszła z gabinetu !! Już czuje strach... ja mam 21lat a najfajniejsze jest to ze jak bylam nastolatka to zawsze powtarzalam ze dziecko dopiero ok 25 roku zycia a tu proszę niespodzianka ktora pragnelam od stycznia ale co miesiac byla jedna kreseczka az do konca sierpnia :P

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Paulina ja dokładnie tak samo mówiłam jeszcze w szkole średniej, że dopiero po 25 roku życia. Ale na co czekać jeśli znalazło się odpowiedniego faceta i ma sie dobre warunki ? :-) byłam w twoim wieku jak urodziłam Erika i na prawdę nie żałuje. Fajnie jest być młodą mamą :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Witam wszystkie mamusie
    Dzień po spodziewanej miesiączce zrobiłam test i... dwie kreseczki... nie planowaliśmy dzidzi, ale cieszę się niezmiernie zresztą, ze względu na wiek to już najwyższy czas... Obecnie jestem w 7 tygodniu. Poza lekkim zmęczeniem czuję się rewelacyjnie... żadnych mdłości, wymiotów... A Wy jak macie majowe mamusie?? Termin 27 maja czekam niecierpliwie...

Junior Member
    Laaaura

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny, tydzien na wakacjach a tu tyle sie wydarzylo i nowe mamusie dolaczyly

Kasiu bardzo mi smutno czytajac Twoje wypowiedzi ale prosze Cie nie trac wiary w to ze bedzie dobrze. Teraz kolejny krok to trafic na dobrego specjaliste ktory poprowadzi ciaze. Bede trzymac kciuki.

Dziewczyny a ja juz nie Wiem czy to ja sie tak nakręcam czy o ci chodzi ale od wczoraj czuje mniej intensywnie wszystkie objawy...
    Piersi nie są tak bolące, nie mdli mnie za mocno, brzuch nic nie pobolewa...
    Nie wiem czy to powód do radości czy zmartwienia ....czekam wciąż na pierwsza wizytę która odbędzie sie w ostatnim dniu 10 tygodnia.

A czy Wam tez wypadają tak mocno włosy? Ja zauważyłam Ze od miesiąca wypada mi dwa razy wiecej włosów:-(

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Hej

I ja nieśmiało dołączam do grona mam przyszło-majowych Według usg i z miesiączki mamy teraz 7t4d, na wizycie widziałam już malusie bijące serduszko. U mnie od początku ciąży występowały od czasu do czasu takie brązowe plamienia - raz są raz nie ma, nie jakieś szczególnie mocne - i ginekolog mówi że to taki typ osobniczy i nie ma się czym martwić bo z dzidziusiem wszystko jest ok - wymiary dobre, dobrze zagnieżdżony ( i tak się trochę martwię).
    Oprócz tego mam już od około dwóch tygodni okropne mdłości z wymiotami ( moje obie babcie miały więc chyba rodzinne), więc całe dnie spędzam w łóżku czując się po prostu fatalnie. Gin przepisał mi tabletki ale powiedział żeby brać dopiero jak mnie będzie męczyć cały dzień - tylko raz była taka sytuacja zazwyczaj przechodzi koło 14-15.
    A Wy jak się czujecie?
    Trochę o mnie, mam na imię Marta, lat 24, ciąża pierwsza, nie planowana. Od początku jestem na l4 i będę do końca ciąży ponieważ pracuję w laboratorium chemicznym z substancjami niebezpiecznymi i mutagennymi.
    Zdrówka dla wszystkich przeziębionych przyszłych mamuś - mnie na samym początku też dopadło jakieś choróbsko i lekarz kazał brać prenalen tabletki i pryskać tantum verde ( dokładnie to jakimś jego zamiennikiem)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów