Strona 55 z 476
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Rand dziewczyny u mnie id rana nerwy straszne bo raz ze śniło mi sie ze poroniłam a dwa, że idę rano siusiu a tam brązowe plamy. Strasznie sie przestraszyłam i natychmiast do lekarza. Na szczęście wszystko okay i lekarz powiedział ze na usg nie widać krwawienia wiec to musiało sie stać tak, że jak dzie dzidziuś ze mną łączy do do końca połączenie sie od razu nie zespoiło. I wszystko jest okay i póki nie ma jasnoczerwonymi krwi to sie nie martwić. Za to zobaczyłam dzisiaj nasze małe serduszko. Ślicznie już bije wiec trochę jestem spokojniejsza chociaż tak naprawdę sie uspokoję jak przestane plamić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Yelina staraj się nie stresować. Jak lekarz mówi, że jest dobrze i serduszko bije to jest dobrze.
    Ja wczoraj miałam od ok 18 taka migrenę, że nie mogłam się ruszyć bo myślałam, że mi głowę rozerwie...przeżyłam jakoś noc ale dzisiaj głowa mnie boli cały czas.. Wymioty od rana.. Ide dzisiaj na 15.20 do lekarza i już zaczynam wariować z nerwów...

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, dawno mnie nie było, ale dostałam l4 więc będę miała więcej czasu na pisanie :-)
    Właśnie wróciłam z nieplanowanej wizyty, planowaną miałam mieć w pon, ale od dwóch dni zaczęły mi zanikać objawy ciążowe (WSZYSTKIE!) i się przestraszyłam, że coś jest nie tak. Na szczęście serduszko bije (lekarz nie chciał mi powiedzieć jak szybko, bo twierdzi, że przed 11tyg nie powinno się badać dopplerem, bo to nagrzewa i szkodzi fasolce). Fasolka ma już 2,16cm :-D i póki co u mnie jest wszystko ok :-D
    A jak Wy się dzisiaj czujecie??? Mam nadzieję, że od teraz będą w majówkach same dobre wiadomości...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mi beta spada. Dziś 33 396
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Mi też się dziś śniło że poroniłam :-(
    Kasia bardzo mi przykro...

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Kasiu bardzo mi przykro, trzymaj się choć mogę tylko się domyślać jakie to trudne.
    Wierzę , że w moim mieście Łodzi pomogą Was mieć upragnione dziecko !

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Strasznie mi przykro Kasiu :-(
    Nawet nie wiem co powiedzieć. Trzymam kciuki za Łódź w takim razie.

Ja póki co przestałam plamić. Dzisiaj cały dzień staram sie leżeć. W weekend pewnie tez będę odpoczywać ile sie da. W poniedziałek u nas jeszcze wolne wiec moj mąż też bedzie w domu. I we wtorek dopiero spokojnie zacznę normalny rozkład dnia. Jakoś strasznie sie boje o tą ciąże. Jak byłam z synem to wszystko bardziej na luzie brałam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Kasia. Tak mi przykro. Duzo sily Wam zycze w walce o Maly Cud!

Ola87 Moj lekarz tez mowi, ze wlaczanie dopplera jest szkodliwe. Moje Malenstwo ma juz 2,37cm cudowny widok. dostalam namiary na placowki do badan prenatalnych i mam sie umowic.

O mnie
    Yelina tyle sie slyszy i widzi ile problemow jest z ciazami, ze chyba zadna z nas spokojnie nie potrafi do tego podejsc mi tez sie czesto sni ze poronilam.
    Najważniejsze, ze plamienia ustaly.

Junior Member
    MamaKoala

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Hej przyszłe mamusie! Jak wasze samopoczucie?

07.09 pojawiły się upragnione, ale w tym momencie trochę niespodziewane dwie kreski
    Raaadość ogromna Kruszynka spłatała nam figla i nie chciała się pokazać na USG 5 dni po wielkim odkryciu

Teraz mam termin na wtorek i już nie mogę się doczekać, dzisiaj zaczął się 8 tydzień

Trzymam za was kciuki, pozbądźmy się negatywnych myśli

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów