Strona 54 z 475
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 4748

Majówki 2017

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kasiu straaaasznie mi przykro :-( Ale nadal trzymam kciuki, że może coś się zmieni.

Dziewczyny z tymi umiejętnościami dzieci to naprawdę nie przejmujcie się. Mój synuś miał 6 miesięcy jak juz raczkował a siedzieć nie chciał i dopiero jak miał dobre 7 miesięcy to usiadł sam z raczkowania.

2. dzieckozakupy.pl
    Ewcia wiem że to bolesne i może niepowinnam pytać...Ale babska ciekawość jest silniejsza. Ja musiałam poddać się terminacji bo mój synek nie miał żadnej szansy na przeżycie poza łonem, umierał co widziałam po jego slabnacych ruchach i serduszko na usg a i ponoć jakieś zakażenie czy coś takiego (jakiś dziwnie to nazwali)zaczęło przedostawac się do mojego organizmu. Nikomu nie życzę tego co pewnie obie przeszlysmy. .. dlatego tej ciąży sie boję jak ognia. I szczerze mówiąc jeśli miałabym porobić to teraz a nie jak już będzie wyprawka szykowana....

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Droga Żabo, też przez to przeszłam... i też teraz bardzo bardzo się boję.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madziu nasze aniołki zmieniły tylko datę przyjścia na świat. Myślę że mój mały czuwał nad tym,żebym już go nie oplakiwala w dzień w którym miał być z nami i pilnuje obecnego maleństwa... Mam nadzieję że tym razem wszystkie będziemy się cieszyć w maju przyszłego roku. Damy radę,bo jak nie my to kto?

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    no nasza grupa to naprawdę zbiór dziewczyn, które już dużo przeszły. Trzymam za wszystkie kciuki

tym siadaniem się nie przejmujcie, mój najpierw pełzał, potem zaczął sam siadać właśnie z czworaka, potem stanął przy czymś i obchodzi meble i dopiero teraz zaczął czworakować więc dziecko dziecku nierówne. Ach, dodam, że pełzać zaczął jak miał chyba 7 miesięcy, wcześniej siedział tylko sadzany, silnie, po prostu nie znalazł sposobu jak samemu to zrobić, a na macie jęczał bo nie mógł sięgnąć po cokolwiek i była udręka

u mnie z objawów nadal utrzymują się głównie zmienne i silne nastroje. Jeszcze "tylko" 8 dni do wizyty...

Kasia, kiedy będziesz miała tą betę?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Kasia, bardzo bardzo wspolczuje. Mam nadzieje, ze badania w Lodzi pomoga znalesc przyczyne i doczekac sie wymarzonego maluszka.

Zaba, Ewcia, nie wyobrazam sobie co musi czuc kobieta zmuszona podjac taka decyzje. Podziwiam was za sile. Ja podjelabym taka sama decyzje. Nie zdecydowalabym sie urodzic dziecka, ktore zaraz umrze albo bedzie zylo z powaznymi wadami. Nie zdecydowalabym sie tez urodzic dziecka z zespolem Downa, glownie ze wzgledu na moja corke, ktora po mojej smierci musialaby sie opiekowac rodzenstwem, i co rzucilo by pietno na jej zycie.

Niestety, zycie czesto nie jest sprawiedliwe.
    Troszeczke na poprawe humor, dla mam, ktore maja duzo wolnego czasu.
    Japonski serial o porodowce, napisy po angielsku. Super wzruszajacy!
    http://dramanice.at/kounodori/watch-...isode-1-online
    Ostatnio edytowane przez himcia ; 29-09-16 o 16:04

Himcia, ja już nie musiałam podejmować takiej decyzji... byłam i będę zwolenniczką aborcji uzasadnionej.
    Jak tam wasze maleństwa? Czy którejś z was odkleja się kosmowka? Leżę ile to możliwe ale dopiero w środę będę coś wiedziała... do tego czasu to ja tu jajko zniose...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja też uważam, że poprzednia ustawa była dobra. Aborcji nie można zrobić sobie "na życzenie", ale w uzasadnionych przypadkach. Nie każdy ma siłę urodzić dziecko z gwałtu czy bardzo chore, nie wspominając o zagrożeniu życia matki. I in vitro też jest potrzebne mam nadzieję, że czarny strajk coś da. A jeśli nie, mam nadzieję na kolejnych wyborach władza się zmieni i wszystko wróci do normy.

Jak się czujecie kobietki?

Moje dziecię od pół godziny nie śpi, a ja zbieram siły bo w piątki zawsze sprzątam mieszkanie na weekend dzisiaj mamy gości więc muszę się szybko wyrobić

Member
    paula01

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-04-12 zobacz kalendarz
    Wawel mały usiadł z pozycji kleczacej, tzn pupa mocno w górę i na prostych raczkach tak śmiesznie się obraca. Oczywiście nie wychodzi mu to za każdym razem ale nie odpuszcza dopóki mu się nie uda i wtedy szczęście ogromne bo wszystko widzi. I zgadzam się ze każde dziecko jest inne, znam dziecko z 20 stycznia które już chodzi...

Dziewczyny współczuję przeżyć ja codziennie dziękuję za to że udało mi się donosic Leona bo od grudnia ciąża była zagrożona i ciągle lezalam. A jak przyszło co do czego to sam zdecydował się wyjść dzień przed terminem, tj 10 kwietnia

Member
    paula01

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-04-12 zobacz kalendarz
    A i nie karmię piersią, tylko przez miesiąc karmilam a od tamtej pory butla.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów