Strona 53 z 476
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 4757

Majówki 2017

Member
    Welinek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Termin 10 maj Witam Was kobietki W ogóle to jak się czujecie? Szczęśliwe i wykończone zarazem? Ja mam już pare godzin przerwy od mdłości i zastanawiam się czy się cieszyć czy martwić, bo zwykle męczą mnie prawie 24h na dobę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Witajcie Żaba i Welinek
    Ciesz się, że masz przerwę Ja miałam wcześniej mdłości non stop. Przez ostatni tydzień tylko zaraz po zjedzeniu i oczywiście przy zapachu mięsa i sosów a od paru dni znów czuje się dziwnie. Zupełnie jakbym się czymś struła... mdli okrutnie. cały dzień. Ciesz się spokojem. Ja panikowałam a teraz znów bym chciała zjeść spokojnie cokolwiek..

Junior Member
    wawel883

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paula01 Zobacz posta
    Wawel883, kochana mój cwaniak już siedzi od jakiegoś tygodnia. Nawet kupiliśmy mu spacerowke Nowa bo w tej od zestawu nie chciał jeździć ale mój maluch jest jakiś inny tzn szybki bo on od 3 msc wszystko wcina (oczywiście co mu wolno) i nic się nie dzieje, od 8 tygodnia przesypia całe noce więc jest jakiś niereformowalny :P

Kasiu nie wiem co napisać...to jest nie fair po prostu

o kurcze no z takim dzidziusiem to mozesz smialo miec drugie a karmisz piersia w ciazy? Ale usiadł z jakiej pozycji? bo słyszałam ze z raczkowania siadaja....

no coraz nas wiecej, niestety nie mam czasu czytac na biezaco .
    Kasiu przykro mi...ale jak juz pisalam znam osobe ktora ma dzidziusia własnie dzieki lekarzowi w Łodzi a wczesniej 4 lata i nic. A po leczeniu u tego profesora od razu dzidzia

ja oczywiscie mdlosci przez całe dnie...ostatnio mialam do 5 miesiaca wiec przeraza mnie ta wizja. zakaz otwierania lodowki u mnie w domu jest bo jak otworzy maz to lece do lazienki. Dzis nawet poczulam od niego spalenizne a on do mnie ze rano im sie przypalil toster. a ja to wyczylam po calym dniu! czuje z fdrugiego pokoju zapach kielbasy jak ma na kanapce. tez tak macie????

Junior Member
    wawel883

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez agucha89 Zobacz posta
    Wawel883 Tak, mamy w domu małego Stasia - chociaż nie aż tak małego jak Wasza i Pauli Dzidzia
    Wołamy na Niego różnie - Stasiu, Staś. Ale jak będzie starszy to zawsze zamiast Stachu można mówić Staszek
    U nas to imię zostało wybrane po Dziadku od strony Męża

Witam nowe majóweczki....
    Coraz więcej nas tutaj, szkoda tylko, że czasami los nie jest łaskawy ;/
    hehe no Twoj Stas troche starszy
    u nas tez ma byc po dziadku

A jestes jeszcze na macierzynskim?

Ja mdłości mam bez przerwy,czego nie miałam w poprzedniej ciąży. Niezależnie od zapachów czy widoków. Wstępnie mam termin na 20 maja. W środę może zobaczę już bijące serduszko, bo na pierwszym usg był tylko pęcherzyk...

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Z tymi zapachami mam tak samo. Wszystko co mięsne działa na mnie baaardzo źle.. i tak jak kiedyś kochałam zapach wanilii i miałam wszystkie kosmetyki waniliowe tak teraz wyczuwam na kilometr i też od razu wszystko stoi w gardle..

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Kasia_88 a nie myślałaś, żeby wybrać się do jakiegoś innego lekarza? może inny sprzęt wyłapie....

Witam nowe przyszłe Mamy

wawel883 Macierzyński trwa rok, więc już się nie łapię, ale teraz jestem na urlopie wychowawczym.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Fajnie to brzmi : nowe przyszle mamy :-) ...

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez Ruda1988 Zobacz posta
    Dziewczyny, a mam takie pytanie nietypowe, czy jeśli moje piersi poza tym, że bolą, to po zdjęciu stanika są gorące (dosłownie!), to to jest normalne?
    Oj jak najbardziej Ja mam stan podgorączkowy w samych piersiach

Yelina gratulacje, piękne masz dzieciątko

szczesliwaa trzymam kciuki i ja zobaczysz, że zostaniesz niezmiennie szczęśliwa

paula01 gratuluję!

Wawel mój usiadł jak miał 7 miesięcy z hakiem a teraz już ostro chodzi przy meblach i znam dziecko z grudnia jeszcze niesiedzące. Nie stresuj się na zapas i nie porównuj. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie :*

Welinek witam wśród majówek. Dokładnie tak jak piszesz, szczęśliwa i wykończona dziś widziałam zawiązki rączek i nóżek i aureolkę na główką mojego bobaska (w postaci ciałka żółtego).

Żaba 30 za Ciebie też trzymam mocno kciuki. Straciłam jedno w 20 tyg, więc pewnie się rozumiemy pod tym względem... Ale teraz już musi być dobrze

Kasia_88 a który to tydzień? Rozumiem, że nie chcesz sobie robić nadziei, ale może jednak ta nadzieja pomoże? Nie zamartwiaj się :* ja też potwierdziłabym diagnozę u innego lekarza.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ten gin ma najlepszy sprzęt w naszej okolicy. Ufam mu. Jeszcze będę miała usg przed ostateczną diagnozą. Zresztą myślę że tak samo jak w poprzednim przypadku tak i teraz beta będzie tutaj decydująca i potwierdzająca
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów