Strona 474 z 475
Pokaż wyniki od 4,731 do 4,740 z 4748

Majówki 2017

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Anabella u nas (północny-zachód Polski) nie ma tak wysokich temperatur jak na południu, więc jest znośnie. Ale dla bezpieczeństwa dzieci wychodzimy na dwór 2 razy, ale nie w godzinach największego słońca. Pierwszy spacer mamy ok. 9-10, a potem ok. 16-17.

Mała u mnie też wpycha całe piąstki do buźki i ssie jak szalona. Zastanawiam się czy to nie przez to, że jest całkowicie bezsmoczkowa, jak Jej starszy brat, ale to chyba taki etap teraz. Wasze dzieciaki też się tak już wiercą w łóżeczku? Po nocy potrafi być obkręcona o spokojnie 90 stopni.
    Do chrzcin już coraz bliżej - mamy już cały strój dla Małej, teraz muszę poszukać czegoś dla siebie. Zostało zamówić torta i pomyśleć nad menu, bo jedzenie szykujemy sami. No i za dekoracje sie musze zabrać w tym tygodniu. Bo w przyszły weekend wybieramy sie za Zieloną Górę i wracamy dzień przed chrzcinami

2. dzieckozakupy.pl
    Wykoncze sie przez te upaly. Kamil.aktywny tylko wczesnie rano... A potem spi i spi i spi.... A ja normalnie ledwie oddycham
    Dzis mamy 3 miesiace! Jak ten czas leci! Dopiero sie urodził a juz ma.3.miesiace!

Senior Member
    agucha89

O mnie
    u nas wczoraj były równo 3 miesiące. Ogólnie od najniższej wagi mamy 2,5 kg i 6 cm do przodu
    Dziewczyny, które wchodzą na forum jeszcze dajcie koniecznie znać co u Was?
    Nie pamiętam już czy pytałam - byłyście już na kontroli u okulisty?
    My mamy drugą kontrol bioderek 22 sierpnia i właśnie wtedy planuje odrazu zrobić kontrol u okulisty, żeby sie dwa razy nie kręcić do szpitala.

widać że upały nie służą naszemu forum.... Ja się rozpływam od rana do wieczora i ledwie oddycham Dobrze że zapowiadają zmiany w pogodzie
    Agucha89 pierwsze słysze o kontrolnej wizycie u okulisty z niemowlakiem...?? skąd takie zalecenia??

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Anabella takie zalecenie przy wypisie ze szpitala po porodzie. W 3 msc życia konsultacja w poradni okulistycznej - nawet skierowanie odrazu dostałam. Ze Staeszym też tak miałam

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Jejjjjjjuuuuuu dziewczyny jest masakra z tą pogodą Adam w nocy nie śpi a my z nim bo duszno jak cholera Okna wyotwierane żadnej różnicy

Ja też nie wiem nic o wizycie u okulisty. Pierwszy raz słysze o takich zaleceniach.... Pediatra mówiła że jak zez nie przejdzie do roku to po 12 miesiącu kontrola ale na szczęście już minął. Może co region to obyczaj..... W Rzeszowie w każdym razie nic takiego nie zalecają....

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Dziewczyny w takim razie wychodzi na to, że to zależy od regionu, a może i od szpitala. Ja rodziłam dwa razy w tym samym i mam takie same zalecenia

A jak w ogóle wyglądają Wasze dni? Macie ustalony jakiś stały schemat czy spontanicznie wszystko? Z synem nie miałam stałego rytmu wprowadzonego - to był taki "nieprzewidywalny" typ, ale z obserwacji córki wynika, że Jej by pasował właśnie taki ułożony dzień. Chyba będę musiała się za to zabrać i zobacze co z tego wyjdzie. Ogólnie nasze dni wyglądają tak, że wychodzimy dwa razy dziennie na spacery na dwór - przed drzemką i po drzemce Starszaka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    No upały rzeczywiście masakryczne ale już dziś przynajmniej u nas o niebo lepiej my już drugi tydzień na urlopie na wsi Internet chodzi tak sobie ale w końcu się zmobilizowalam żeby coś naskrobac ...
    Na szczęście upały na wsi nie są aż tak uciążliwe jak w mieście, Hania spisuje się całkiem dobrze, śpi prawie cały dzień pod chmurką, tzn. Pod drzewkiem i widać jej to służy bo dziś np. Spała prawie cały ranek i popołudnie z przerwami na karmienie; nocki przesypiamy, tzn. Zje o 20 a potem wstaje o 5 rano i najczęściej już zaczyna o tej 5 swój dzień, ale po godzinie znów chce spać zauważyłam też, że chętniej bierze smoka przed zaśnięciem, mam nadzieję, że jakoś później tego oduczymy,; starsza còrcia za nic w świecie smoka nie chciała, wolala cyca, więc teraz chociaż mogę trochę odetchnąć.....
    Także rytm jakiś mamy ustalony ale nie jest identyczny każdego dnia; czasem Hania przesypia prawie całe dnie, a czasem ma tylko drzemki pół godzinne; ale godziny karmienia mamy raczej takie same każdego dnia, albo zbliżone,ostatnio nawet to anslizowalam bo zapisuje godziny karmienia i z której piersi je, bo zawsze zapominam od której mam zacząć kolejne karmienie heh
    A co do okulisty, to u nas nie ma w zaleceniach i jak będzie wszystko ok to się nie wybieramy; ze starsza còrcia byłam w 8 miesiącu bo wydawało mi się że zezuje, ale okazało się że to tylko złudzenie optyczne przez napuchniete jeszcze oczodoły, ale przy okazji miała robione badanie dna oka i wszystko ok

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny dawno nas nie bylo ale czasu malo :/ jak pogoda to korzystamy i siedzimy cale dnie na dworze w sobote wyjezdzamy na wakacje do kolobrzegu wiec nie bede.miala kiedy zajrzec u nas dobrze mala zdrowa rosnie guga w dzien malo co spi chyba ze sie spaceruje to tak a jak wozek sie zatrzyma juz sie budzi

Wakacyjna cisza?
    Mamy chyba skok rozwojowy:/ juz pieknie ustabilizowaly nam sie godziny jedzenia w dzie i w nocy. A tu ostatnio znowu jedzenie co 3 godziny , w nocy marudzenie. Wiec jestem nie wyspana i zmeczona
    A po za tym jest cudnie! Kamci rosnie jak na drożdżach! Bardzo ciekawski i kontaktowy! Co raz czesciej glowke podrywa z pozycji pół siedzącej. A kiedy lezy na brzuszku i cos mu sie spodoba to próbuje podpelznac do tego. Rzuca sie w tedy na wszystkie strony. Ale zaczyna łapać ze trzeba nóżkami sie zaprzec kiedy lezy na moim brzuchu to kreci sie w prawo i w lewo...po kilku sekundach jest juz w poprzek brzucha!
    Slini sie. I zaczyna raczki/pieluszke podgryzac.
    Smoczka juz nie chce:/
    A co wazniejsze zasypia i przesypia noc w swoim lozeczku no i nie lubi ciepła. Spi w body bez przykrycia!!! A jak przykryje to zaraz skopuje pieluszke/kocyk. A kiedy ubiore spodnie to nie spi tylko jeczy :/ wiec spi na pół goło

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów