Strona 472 z 476
Pokaż wyniki od 4,711 do 4,720 z 4755

Majówki 2017

Justinne bo to jeszcze wczesnie na wyciaganie raczek. Kamil od kilku dni puka ręką w przywieszke i tylko jedną jedyną (reszcze ignoruje)...ale to takie przypadkowe raczej trafienia. Ale to sie zmienia wszystko u takich maluszkow z dnia na dzien. Jestem pod wrazeniem kazdej minuty. Tyle nowych polaczen nerwowych w tej malutkiej glowce sie tworzy że aż dziwne że para z uszu im nie idzie

Wczoraj przez pogode Kamil prawie w ogole nie spal. A dzisiaj spi prawie caly czas co nie zdazylam zrobic zrobilam dzis!
    Tez dopajam wodą ale tylko w skrajnych upałach-takich jak teraz. A od 5 dni zjadamy 6 porcji po 120ml

2. dzieckozakupy.pl
    Strasznie mi sie podoba jak Kamil reaguje na swoja pieluszke do przytulania. Ma takie 4 kolorowe duze i jest w nich zakochany. Spi i je i chodzi z nimi na spacer bez pieluszki-tulanki zycie jest okropne! Wystarczy ja dac a od razu usmiecha sie i przytula i zasypia z usmiechem na buzi

Dzien sie konczy a u nas brak kupki :/ moze po kapieli wyjdzie...

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Justinne trzymamy kciuki, żeby wszystko było ok. Te Twoje 7 kg mniej niż przed ciążą imponujące. Ja mam jeszcze 5 kg więcej schodzi wolno, ale sukcesywnie w dół, więc staram się nie panikować. U mnie to też kwestia wieku swoje robi.
    Madzia z tym śluzem u mnie to samo. Mimo karmienia okres już jest, a teraz chyba dni płodne.
    Justinne z tym wyciąganiem rączek to się nie denerwuj. Pamiętam jak ja się denerwowałam, że coś u Zosi z wodzeniem wzrokiem nie tak, a teraz leży na macie i tak obserwuje wiszące zabawki, że aż w szoku jestem. Wszystko w swoim czasie. Właśnie bardzo polecam matę skip hopa explore & more. Ruszające się zabawki na długo ją zajmują. Przez ten czas jestem w stanie dużo zrobić
    Anabella nasza Zosia też często w wózku do pieluszki noskiem się przytula. Słodkie
    U nas chyba kolki się zaczęły.. niestety.. ale przyjechały posiłki w postaci kropli sab simplex i mamy nadzieję na poprawę, bo aż serce boli wieczorami.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella widzę że mamy podobny problem, jeśli chodzi o kupę... bez Lactulosy nie da rady. Kiedy nadchodzi dzień kupy to jest ciężko, pręży się, pruka boleśnie i jest generalnie bardzo niespokojna, widać że ją to gniecie w brzuszku... a do NANu mogę domieszać to Bebiko Comfort? Może zapytam się pediatry. Nie chcę rezygnować z naszego mleczka bo widać że jej służy.
    A ten Sab Simplex można kupić w Polsce czy tylko w Niemczech?

Ja teraz też czekam na okres, ciekawe kiedy nadejdzie, dni płodne już za mną, myślę że jeszcze z tydzień i się pojawi. Głupio tak się czeka na okres po prawej roku jego braku

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia bebiko nie mozesz dodac. Ale masz nan comfort na zaparcia. Spróbuj kupic i mieszac mam nadzieje ze pomoze.
    Kupe mielismy dopiero dzisiaj o 6:30 ale za to jaka wielka!!

Jesli chodzi o sluz to przez kilka dni mialam go pełno! Ale okresu nadal brak.... To juz 1,5 miesiaca...

Na dzis zaplanowalam romantyczny wieczór z M. Z nerwow brzuch mnie rozbolal.
    Jestem taka nieatrakcyjna;( pryszcz na pryszczu. Celulit. Duzy brzuch ;(

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    U nas kupy bez czopka nie ma, ostatnio po 5,5 dnia włożyliśmy i w nocy się udało, masakra... ja to już płaczę ze szczęścia na widok kupy...
    Wy czekacie, a ja już dawno okres mam za sobą, masakra przy całkowitym kp...
    Madzia Sab Simplex kupisz przez internet, jest jakis facet w Kato, można odebrac osobiście, ale u nas się nie sprawdził wcale... najlepiej działa espumisan 100. Także co dziecko to inaczej reaguje.
    Justinne trzymamy kciuki, ale na pewno będzie dobrze!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella dzięki za podpowiedź, na pewno skorzystam . Co do samopoczucia względem własnego wyglądu to mam to samo. Niby wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale została obwisła skóra na brzuchu, strasznie obniża mi to samoocenę, dodatkowo mało jędrne piersi, żeby nie powiedzieć obwisłe z rozstępami... w ogóle nie czuję się seksownie. Wiem że ciało podczas ciąży się zmienia, wiem że dokonało cudu narodzin i nie podważam tego, czuję się szczęśliwa i spełniona, ale nie umiem siebie zaakceptować w takiej postaci...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    czuję dokładnie to samo. niby jestem matką 2 cudnych chłopców... ale jednak jestem przede wszystkim kobietą i lubie wyglądać jak człowiek...

Kupilismy wczoraj Kamilowi mate wesoły samochodzik;l lezy i sie grzecznie bawi robi smieszne miny, puszcza banki buzia i macha raczkami i nóżkami

Wieczor wczoraj bardzo udany nie było sie czego obawiac

Cóż za smutna cisza nastala na naszym forum;(
    Dostalam 25 dlugo wyczekiwany okres. Cieknie ze mnie jak z kranu ale przynajmniej nic nie boli...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów